folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kuaför Tipi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyesi

Kuaför Tipi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar,

Kuaförlerde kullanılan gayet kuvvetli ( Fön çekme durumu için fazlası ile yeterli ) hız ayarı bulunan ( Sıcak soğuk ayarlı ) kuaför / sanayi tipi kaliteli bir saç kurutma makinesi arıyorum.

Varsa tecrübeniz, tavsiyeniz bekliyorum.

Edit : Difüzörlü (Vigo) olursa çok çok daha iyi olur

iLLuMiNaTi tarafından 17/Tem/20 22:51 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

https://www.trendyol.com/powertec/tr-901-turbo-profesyonel-2500-w-sac-kurutma-makinesi-p-4153495?boutiqueId=517667&merchantId=107493

Direkt bunu alabilirsin, en çok kullanılan ürün budur bende 4 senedir kullanırım iyi ki almışım. 

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Aradığını internet yerine kuaför malzemeleri satan yerde daha rahat bulursun.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Heh işte bu sebeple varsa aramızda toptan satıcı yada buna yönelik satıcı diye yada kuaför varsa tecrübe ve bilgilerinden istedim.

Hani gidipte onu bunu satan yerlerde hazır tecrübelerini yansıtacak birileri olma ihtimali varken ne için neden gezeyeim hocam :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    hacked75 bunu yazdı

https://www.trendyol.com/powertec/tr-901-turbo-profesyonel-2500-w-sac-kurutma-makinesi-p-4153495?boutiqueId=517667&merchantId=107493

Direkt bunu alabilirsin, en çok kullanılan ürün budur bende 4 senedir kullanırım iyi ki almışım. 

Bendede var güzel kablosu uzun haberin olsun 2 metre var

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    hacked75 bunu yazdı

Teşekkürler hocam bu modeli biliyorum fakat en başta konuya yazmayı unutmuşum daha sonra ekledim difüzör(vigo) aparatlı lazım.

Bu aparatla satan da var bu modeli fakat markanın kendine ait olmadığından uyumsuzluk sorunları oluyor :S

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    iLLuMiNaTi bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Heh işte bu sebeple varsa aramızda toptan satıcı yada buna yönelik satıcı diye yada kuaför varsa tecrübe ve bilgilerinden istedim.

Hani gidipte onu bunu satan yerlerde hazır tecrübelerini yansıtacak birileri olma ihtimali varken ne için neden gezeyeim hocam :)

https://www.google.com/search?client=opera&q=kuaför+malzemeleri&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Babam bayan kuaförü dükkanda Remington 2400-2700w makineler var.

Ama üsteki arkadasın bahsettiği üründe f/p ürünüdür. Berberlerde çok denk geldim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FEEL
    FEEL's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Arkadaşlar,

Kuaförlerde kullanılan gayet kuvvetli ( Fön çekme durumu için fazlası ile yeterli ) hız ayarı bulunan ( Sıcak soğuk ayarlı ) kuaför / sanayi tipi kaliteli bir saç kurutma makinesi arıyorum.

Merhabalar hocam Turbobella ion9000 modelini tavsiye ederim. 2700 watt yanında difüzörü ve 2 tane fön başlığı ile birlikte geliyor.

2 kademe sıcaklık ayarı ve 2 kademede fan hız ayarı bulunuyor. 4 yıldır kullanıyoruz. Herhangi bir sıkıntı çıkarmadı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    FEEL bunu yazdı
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Arkadaşlar,

Merhabalar hocam Turbobella ion9000 modelini tavsiye ederim. 2700 watt yanında difüzörü ve 2 tane fön başlığı ile birlikte geliyor.

2 kademe sıcaklık ayarı ve 2 kademede fan hız ayarı bulunuyor. 4 yıldır kullanıyoruz. Herhangi bir sıkıntı çıkarmadı.

Teşekkür ederim hocam.

Ürüne bakarken şikayet var üzerinde nerede ise açık bırakmayan bir firma 4.9/5 böylesini görmekte zordur gayet hoş.

Fiyatı biraz fazla olsada herkes her şekilde memnun gibi inceleyelim eccük daha :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Bende senin gibi araştırdım angel 4200 model aldım iki gün önce.  Yanlız şöyle bir sorun var tek başına iken kullanmak çok zor makine ağır.  hafif bir ürün al,  ben aldım memnunum iyon özelliği olduğu için aldım  125 lira verdim. 

Toplam Hit: 2217 Toplam Mesaj: 15
saç kurutma makinesi