folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuantum Çekim Yasası Ve Hayatınızda Değişenler

Kuantum Çekim Yasası Ve Hayatınızda Değişenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

hocam bi si... :D neyse anladın sen onu

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nirvana1912
    nirvana1912's avatar
    Erkek

konuyu açan arkadaş haklı.Ama ben bunu kuantumla pek bağdaştırmayı düşünmedim.Gerçekten en önemli şey düşüncedir şu fiziksel dünyada.Eğer bi düşüncenizi evrene gönderirseniz size olumlu yada olumsuz döner bazen hiç dönmez.Örneğin herkesin zengin olmayı istediği bi dünya yaşıyoruz ama fakir gene fakir.Zengin olman için veya piyangonun sana çıkması için paranın kötü olduğunu düşünmeyi bırakıcaksın,"Paranın gözü kör olsun" ,"paranın ben ta ...." gibi düşünceleri aklınızdan geçirip aynı zamanda sayısal lotodan size büyük ikramiyenin çıkmasını isteyemezsiniz.Çünkü evrenin doğasına aykırı.Hem zengin olmayı isteyip,hemde paranın kötü olduğunu düşünürseniz evrenin kafası karışır ve size cevap veremez."Para parayı çeker" lafını herkes duymuştur.Gerçektende öyledir çünkü çok parası olan insanın parayla bi alıp veremediği yoktur ve parayı sever.Böylelikle daha çok kazanır.

Conversations with God( Tanrıyla Sohbet) adında Amerikalı bir yazarın kitabı var üçleme halinde.Ben ilkini okudum ve dünyaya bakış açım değişti.Koyu bir agnostik olan ben,Tanrıya inanmaktanda öte O'nu sevmeye başladım.Bu tarz konularla ilgili her türlü cevabı alabileceğiniz bir kitap okumanızı tavsiye ederim.

Konuyu açan Opusdei adlı arkadaşada,fikirlerini açıkladığı için teşekkür ediyorum.Bende kendimi deli sanmaya başlamıştım sadece benim mi başıma geliyor bu tarz şeyler diye (:

Anlayamazsınız...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

vakit yok okurum çiz

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam şu belgeselide izlemenizi tavsiye ederim çekim yasası ile ilgili :)

http://hotfile.com/dl/26840096/3fb9d87/The_Secret_-_2007_-_DVDRip_-_Turkce_Dublaj.rar.html 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kruis
    Kruis's avatar
    Erkek

Kıçın açıktamı yattın yoksa hepmi böylesin ?

Comodo Malware Researcher Group - USA
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nalinisyani
    nalinisyani's avatar
    Erkek

senin demene göre birisinin ölmesini istersem hep oyönde düşünür öldürürüm yaşamasını istersem hep oyönde düşünür kıyamete kdar yaşatırım ozaman bu iş ''hercanlı ölümü tadacaktır'' ayetine ters düşer

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi

Kruis bunu yazdı:
    -----------------------------

Kıçın açıktamı yattın yoksa hepmi böylesin ?

-----------------------------

ahahaha:D çok açıklayıcı

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

denicem hocam :))

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

( İnanç = iman = kabul ), teori, uygulama(deney), yasa ,

Aşağı yukarı bu kelimeler çerçevesi sanırım.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neminomin
    neminomin's avatar
    Dişi
    hocam çok ilgimi çekti ben ciddi ciddi bu olayı uygulamak istiyorum şuan çok ta ihtiyacım var buna.. başlangıç için hangi kitapları önerirsin ben hemen alıp okumak istiyorum

Kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine...
Toplam Hit: 15737 Toplam Mesaj: 66