Kucugum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish1905
    turkish1905's avatar
    Erkek
    Aynı sokakta oturuyorduk. Her gün bir kızla geliyordu .Adı esrarengizdi, herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi. Fakat kimse gerçeği bilmezdi. Kirli sakalları vardı. Yeşil gözlü esmerdi. Mahallenin kızları hayrandı ona. Bense nefret ederdim. Hiç kimseyle konuşmaz. Sadece gelir geçerdi. Bir gün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. Bana gülümsedi. şaşırdım. Ama yine de onu sevmiyordum. Fakat o çok farklıydı.Gece boyunca lambası yanardı. Uyumak yerine onun evini seyrederdim. Onu sevmediğim halde her şeyiyle ilgileniyordum. Yavaş, yavaş onu gözlemeye başladım. O an anladım ki, Ona karsı hissettiğim şey sevgiymiş. Artık O eve gelmeden uyuyamıyordum. Yanına gelen kızları kıskanırdım. Herkes onun kötü olduğunu söyleyince. Hep onu savunurdum. Onunla karşılaşmak için kapıda dururdum.

Onu yine yolda gördüm. Bana göz kırptı. Yanımdan geçerken onu çağırdım. "Acelem var Küçüğüm" dedi. Bana aramızdaki yaş farkını hatırlatmıştı, eve gidip ağladım. Karar verdim Ona aşkımı ilan edecektim. Yolunu gözledim. Bir gün onu gelirken gördüm. Peşine düştüm o eve girdi. Biraz bekleyip kapıyı çaldım. Açtı "Ne var Küçüğüm" dedi. "Seni Seviyorum" dedim. Gülümsedi "Evet" dedi. "Ne evet" dedim. Konuşmadı. Koşarak dışarı çıktım. Bir ay boyunca evden çıkmadım.

Bir gün kızlarla konuşurken. Ambulans geldi onun evine girdi. Sedye ile onu dışarı çıkardılar. Önümüzden geçerken. '"Ben de seni Küçüğüm" dedi. Kıpkırmızı oldum herkes bana bakıyordu. Ağlayarak koşmaya başladım. Aksama kadar sokakta gezdim. Göz yaşlarım durmadan akıyordu. Sonra eve geldim. Annemler ondan bahsediyorlardı. Sevdiği bir kız varmış. Ailesi evlenmesine izin vermeyince kız evden kaçmış. Sokak serserileri onu öldürmüş. Eve getirdiği kızlar evi olmayan kızlarmış. Kimi sevdiyse ölmüş. Çok sevip acı çekmiş. İntihar edip hastaneyi aramış. Polisler evin duvarında "Küçüğüm" yazısını bulmuşlar. "KÜÇÜĞÜM SEN DE ÖLME" yazıyormuş. "Ben de seni sevdim, sevdiklerim gibi sen de ölme diye ben öldüm KÜÇÜĞÜM"

cok güzel bişi paylasmak istedim

istemeden gelmişiz mecburen yasıyoruzz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MEKANSIZ
    MEKANSIZ's avatar
    Erkek
    okudum bi acaip oldum ellerine saglik ama yazan bi kiz herhalde..

GUNAHI VarmIDIR HOcaM?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    çok güzel bizimle paylaştığın için teşekkürler.bi acayip oldum walla.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

uğur arslanın son albümünde war bi de ondan dinleyin tilt olursunuz tüylerim diken diken olmuştu.

ellerine sağlık kardeşim teşekkürler.

http://rapidshare.de/files/5087123/U_ur_Arslan_Kue_ue_uem.mp3.html

ahanda arkadaşlar tıklayın indirin

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

uğur Arslan :P  www.askaran.com'dan Dinliyebilirsiniz ben daha çok başka şiirlerini seviyorum :)

işde küçüğüm şirinin link'i _http://www.askaran.com/siir_listen.asp?action=nghe&musicid=130

İşde buda benim sevdiğim şiir ; Kavuşursak Biteriz..!!! _http://www.askaran.com/siir_listen.asp?action=nghe&musicid=120

Cidden güzel bir şiirdir..Bu şiir Bizim şiirimiz'di..

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_KoRSaN
    SaNaL_KoRSaN's avatar
    Erkek
    Maynaq GüzeL Yane  €L€RiNe SaGLıK  KardeşiM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish1905
    turkish1905's avatar
    Erkek
    sizlerde sagolun bunlar devam edecek allaha emanet olun

istemeden gelmişiz mecburen yasıyoruzz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FISTIK
    FISTIK's avatar
    Dişi
    Her okuduğumda ayrı bir kere daha etkileniyrum ve iliklerime kadar boşalıyorum.. Teşekkürler aynı hissi bir kere daha yaşattığın için.. ellerine ve kalemine sağlık..

Her vazgeçiş, bir kaybediştir..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hakkatten yazan amcam acaip yazmis :) bu arada siiri okumak dinlemekten ii oluo

fistik bacim:

o adam diil onu yazan... :)

o sozbitti ne guzel bi siteymis bu arada :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FISTIK
    FISTIK's avatar
    Dişi

Musket teşekkür ederim..

Bu arada ben şiiri yazana dedim zaten bunu yazan Uğur ARSLAN dı sanırım yani ve ben ona yazdım arkadaşada paylaştığı için kalemine sağlık yazdım :)

En zor ders oldu benim icin alismak.

Ne oldu alisinca ha?

Hayatimin zifiri karanligina bi zerre olsun isik mi girdi saniyorsun?

şiirini okudum ve bence gzüeldi.. Şiiri herkes yazamaz biliyorsun bunu yapabildiğin için gurur duy kendinle..

Bir siteyi yapabilirsiniz yada bir program yazabilirsiniz yada bir çiviyi çakabilirsiniz ama, bir şiiri yazamazsınız çünkü, bunun öğreticisi yoktur hislerle yola çıkarsın..

Her vazgeçiş, bir kaybediştir..
Toplam Hit: 3231 Toplam Mesaj: 23