folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Küçük Emrah Filmi Gerçek Oldu

Küçük Emrah Filmi Gerçek Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Randevulaştığı hayat kadını annesi çıktı! Kocaeli'nin Körfez ilçesinde yaşanan olay 'Küçük Emrah' filmlerini aratmayacak türden...

Körfez'de yaşayan 23 yaşındaki genç, buluştuğu hayat kadını öz annesi çıkınca sinir krizi geçirdi!

İddialara göre Körfez ilçe Esentepe Mahallesi’nde arkadaşıyla birlikte bekar hayatı yaşayan 23 yaşındaki O.D. isimli adlı genç, hayat kadınıyla birlikte olmak istedi ve bunu bir arkadaşına söyledi.

TELEFON NUMARASINI ARKADAŞINDAN ALDI

Arkadaşından bir hayat kadınının telefonu alan O.D. isimli genç, hayat kadınıyla pazarlık yapmaya başladı.

100 TL’den fiyat açan hayat kadını

en son 40 TL’ye ilişkiye razı oldu.

GÖRÜNCE DONDU KALDI!

Telefonda "Araban var mı? Ücretimi peşin isterim" diyen hayat kadını, konuştuğu gençle buluşma yerinde beklemeye başladı. Yürüyerek buluşma yerine genç O.D. gördüğü manzara karşısında dondu kaldı.

Hayat kadının annesi olduğunu görünce sinirden gözyaşlarını tutamadı. Annesi ise olay yerinden hemen şehir içi minibüsüne binerek İzmit istikametine doğru gitti.

'ŞOK OLDUM'

Büyük bir şok yaşayan O.D. isimli genç ise “Annem ile babam 10 yıl önce boşandılar. Ben daha 13 yaşında bir çocuktum. Annem daha sonra başka biriyle evlendi. Ondan sonrasından haberim yok. Zaman zaman beni ziyaret eder görüşürdük. Çevremde tanıdıklarım “Annemin hayat kadını olduğunu söylediler. İnanmadım. Arkadaşımdan telefonunu aldım, aradım. Gerçekten beklediğim durağa geldi. Şok oldum, sinirledim ve gözyaşı döktüm. Kendisi de otobüse binip uzaklaştı” dedi.

Körfez Manşet Gazetesi

ALLAH Kimsenin Başına vermesin.  Şunuda unutmayın Düşmez Kalkmaz Bi ALLAH.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kadın yolunu kaybetmiş, hayat kadını olmuş. Oğlu da bir baltaya sap olamamış, 40 liralık kadınların peşine düşmüş. Hocam sen de kalkmışsın Allah kimsenin başına vermesin diyorsun. Bence onu bu işlere bulaştırma. Daha önemli işleri olduğuna eminim. İnsan doğru olanı yapar, kendini bilir, daha sonra ''Allah korusun'' der.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

demek kadın buraya doğru geliyo gelsin bakalım :) iyide bu adamın anasından nasıl haberi yok ne yapıyo ne ediyo  insan çakozlar her şekilde 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

yanıltıcı yazmışlar, başta randevulaştığı kadın anası çıktı diyo. sondaki açıklamaya göre anan böyle böyle demişler çocuğa o da numarasını alıp randevulaşmış. anasının öyle olduğunu görmek için çağırmış vay orospu çocuğu derler adama

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bu tür durumlarda empati bile yapmak istemiyor insan. Allah düşmanımın başına vermesin.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

çağırdın gördün ne oldu

adam sadece merakınımı gidermiş olmuş mu olmamışmı diye.

bari yardım ette yapmasın o işi

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

yanıltıcı yazmışlar, başta randevulaştığı kadın anası çıktı diyo. sondaki açıklamaya göre anan böyle böyle demişler çocuğa o da numarasını alıp randevulaşmış. anasının öyle olduğunu görmek için çağırmış vay orospu çocuğu derler adama

+++++++++

anlıyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bende mynet haberde gördüm. ama aldatıcı haber yapmışlar. gerçekte zaten biliyormuş ama emin olmak istemiş ve randevu vermiş .

zor bir durum. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=oaPxTTrC0j0

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

böyleside var beyler Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin 

http://www.haberler.com/annesini-ararken-kocasiyla-kardes-oldugunu-ogrendi-6350836-haberi/

Cigu bigule :(
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sesindendemi tanımamış aq

küfrederiz villalara kulübeden
Toplam Hit: 2371 Toplam Mesaj: 17