Küçük İskender- Düzenli Seks Yapan Irmaklar Kabilesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

Biliyorum uzun yazıları okumayı sevmiyorsunuz ama okumayı sevenler olabilir belki=)

Derman İskender Över ;nağmı diğer küçük iskender öyle uzun uzadıya anlatmayacağım 28 May 1964 istanbul da doğmuş kabataş erkek lisesini bitirip 5 sene cerrahpaşa tıpta okuduktan sonra okulu bırakıp istanbul uni. 'de 3 sene sosyoloji bölümünde eğitimini sürdürüp onu da yarım bırakarak kendini 'sanat' a adamış işte her nedemekse sanat.

Çok sayıda şiir roman kitapları bulunmakla birlikte inceleme, romanları özel derlemeleri de mevcut.

Ben okuyorum seviyorum takip ediyorum gerçekten kelime ustası diye nitelendirebileceğim ama birsürü niteliğini de göz ardı edemeyeceğim şahıs belki habersiz olup hoşlanabilecekler vardır diye paylaşayım dedim.
    daha fazlasını merak ederseniz http://www.kucukiskender.com böle bi web sayfası da mevcut sevdiğim yazılarından biri de şöyle oluyor;

düzenli seks yapan ırmaklar kabilesi

Canın sıkılıyorsa bana bir makale yaz, orospuların amorti organlarını anlatan; sonra biraz eroin vururuz şehrin en ciddi arterlerinde; gelip geçen arabaların ön ve arka camlarına taş atarız; yan camlardan genellikle çünkü çocuklar bakar ıslak ıslak. Sen bakarsın ıslak ıslak. Sinyalizasyonun en muhteşem rengi gözkapaklarına vurur, dudaklarının çatal arasına vurur, kaşlarının kalkık isyanına vurur; ben sana vururum, sen bana vurursun, birbirimizi önce döveriz, sonra birbirimizi öpe öpe bağışlatırız birbirimize birbirimizi.
    ...........
    Canın sıkılıyorsa bana bir masal yaz; kim bilir belki sen de zengin olur, şatolarda yaşarsın cücelerinle. Oysa onlar cüce değil, senin boyun uzun. Senin boynun uzun, ellerin uzun, öpüşün uzun. Geceleri, büyük bir melankoliyle camdan dışarıya, yağan yağmurun altındaki far ışıklarına bakışın, o bakışın uzun. Üzülme beni bırakıyorsun diye; biraz vakit geçirdin kısaca, oyalandın işte; insanoğlu, oyalandıkça büyür. Geçip giden hiçbir şey gaflet sayılmamalı, zaman dahil.
    ...........
    Kaç filme yarısında girdin, kaç filmin yarısında çıktın; kaç aşka sürpriz başlangıç yaptın, kaç aşkın ortasında bir 'game over' hissi kapladı içini?!
    Canın sıkılıyorsa müzik setine en vahşi parçayı koy ve doktorunu ara:
    "Her gece rüyasında
    boynu kırılarak ölmüş birini gördüğünü söylerdi
    ilk sevgilim.
    İkimiz de henüz altı yaşındaydık ve ben
    ne zaman çukulata yesem
    altımı ıslatıyordum kahverengi ve sütlü.
    Annem, "Bu çocuk gerizekâlı" diyordu
    babama, babam ise televizyondan ayırmadan bakışlarını
    "İyi!" diye mırıldanıyordu ağzının içinde
    ağzının içindeki patlamış mısırlarla birlikte çiğneyerek kelimeleri
    "Şair olur belki ilerde!"
    .........
    İlk sevgilimin üstünden bayağ' sevgili geçti Ve ben artık altı yaşında da değilim Annemi ve babamı gömeli çok zaman oluyor En az üç cumhurbaşkanı ve iki rejim değiştirdik Kilometrelerce kumaş harcandı yeni yeni yeni tasarlanan bayraklarda Tüm Ortadoğu'yu kapsayan bir club açtı Amerika adı gala geceleri kırmızı halı serilse tüm evrene, ne halıdan ne benim aklımdan geçer."

yazının tamamına http://www.kucukiskender.com/duzyazi.asp?id=1 adresinden ulaşabilir; hatta beğendim bu adamı kitaplarını okumak isterim ama bütçem yok kitaba ayıracak diyarsanız istanbullu arkadaşlara ödünç verebilirim bende varsa..

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Çok sağlam bir yazar. şiirleri, yazıları,  aforizmaları on numara. Beğeniyle takip ediyoruz (:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

guzel yaziyor

onceden yine boyle bir konuda rastlayip okudugumu animsiyorum simdi,

okudukca daha once okumusum gibi geliyor ama ilk defa okuyormusum gibi tad veriyor,

bogmuyor SIKMIYOR buhrana bunalima sokmuyor,

sevindirmiyor, icini heyecan doldurmuyor

ama gulumsuyorsun okudukca, gulumsuyorum okudukca

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

artık takip ederim okurken hiç sıkmıyor

edit : 2 sene önce takip ederim yazmışım ama itiraf edeyim 2 sene sonra ilk defa görüyorum :/ yazılarıda sıkıcı geldi

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

fazlasiyla severim bende.secdigi kelimeler,ifade tarzi hakan gunday i cagristirir bana

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    Bir de ; "Bi nedeni yok yalnızca öptüm." der bu adam , mutlaka okunmalı diyorum ben de.

allcolorsarebeautiful.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

bu adam benim bi ark ın arkadaşı hatta bunlar biryerde toplanıp şiir felan okuyorlar ilginç insanlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    güzelmiş.. nowalgin hocamdan sonra bu siteyi de takip ediyorum artık :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek
    igrenc bir yazi desem :)  , zaten hava yagmurlu soguk burda birde bu yazi gelince iyice üsüdüm.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    bi sözü vardır: sikimi kaldırmayan cenazemide kaldırmasın der :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    kendisi ağır romanda ibne rolünü canlandırmıştır bir abimizdir.konuyla alakasır ama paylaşmak istedim .

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 8569 Toplam Mesaj: 31