Kuduz Hastalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=M9CByJI9Ero

Şu haberden sonra bir araştırdım, tuhaf bir hastalık cidden.

http://www.hurriyet.com.tr/yarasa-isirdi-kuduz-oldu-40228443

https://www.youtube.com/watch?v=M9CByJI9Ero

ComputerWolf tarafından 21/Eyl/16 14:09 tarihinde düzenlenmiştir

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Osmaniyede salgin vardi bu ara kurbanligi isiran kuduz kopek dolayisiyla 30 kisi falan tedavi goruyordu.

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Daha geçenlerde bizim yörede bir köyde küçük bir bebeyi ( 5-10 yaş arası ) köpek ısırıyor aileside birşey olmaz diye aşı yaptırmıyor çocuk bağıra bağıra ölmüş diyorlar.

Cidden çok değişik bir hastalık beni köpek ısırdığında zaman kaybetmeksizin aşı vurulmaya gittim diğer gün gelip köpeği bile incelemişlerdi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Neden adamı denek olarak kullanmışlar izlenimi yarattı bende acaba :/ pek kurguyada benzemıyor

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bilmediğim için soruyorum ve bilen bir yetkili bilgili ağabey/abla açıklarsa sevinirim.

Kuduz aşısı deriz ama aşı bildiğimiz gibi vücuda virüsün enjekte edilmesidir ve böylece koruma sistemimiz o virüsü tanıyarak bir hastalık durumunda neler yapacağını biliyor. Yani virüs veritabanımızı güncelliyoruz ve virüs gelince antivirüs virüsün tepesine biniyor ama virüsler bildiğimiz gibi evrim geçiriyor yani grip aşısı vs. bana göre fasa fiso. Bu günün ya da İstanbul'un grip virüsü ile Hakkari'nin grip virüsü bir değil ve aşısı da doğal olarak işlemiyor. Neyse sorum şu: Kuduz aşısı demek doğru bir hareket midir yoksa yapılan o tedavi yöntemi esasen bir panzehir midir? Yok eğer virüs ise virüsü kapmış birine aşı yapıp yani bir daha virüs verip beter etmenin anlamı nedir?

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Bilmediğim için soruyorum ve bilen bir yetkili bilgili ağabey/abla açıklarsa sevinirim.

Kuduz aşısı deriz ama aşı bildiğimiz gibi vücuda virüsün enjekte edilmesidir ve böylece koruma sistemimiz o virüsü tanıyarak bir hastalık durumunda neler yapacağını biliyor. Yani virüs veritabanımızı güncelliyoruz ve virüs gelince antivirüs virüsün tepesine biniyor ama virüsler bildiğimiz gibi evrim geçiriyor yani grip aşısı vs. bana göre fasa fiso. Bu günün ya da İstanbul'un grip virüsü ile Hakkari'nin grip virüsü bir değil ve aşısı da doğal olarak işlemiyor. Neyse sorum şu: Kuduz aşısı demek doğru bir hareket midir yoksa yapılan o tedavi yöntemi esasen bir panzehir midir? Yok eğer virüs ise virüsü kapmış birine aşı yapıp yani bir daha virüs verip beter etmenin anlamı nedir?

Hocam verilen virüsün etkisiz hale getirilmiş formu , vücut antijeni tanısın ona karşı antikor üretsin diye

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Koca adam oldum böyle şeyleri izlemiyorum. Cinden, uzaylıdan falan hiç korkmam ama bu tarz kolu kopma videoları, kudurmuş insanları ne zaman izlesem bin pişman oluyorum.

Facebook'ta moda olan bir mutasyona uğramış bebek fotoğrafı vardı, onu paylaşanları engelledim.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Osmaniyede salgin vardi bu ara kurbanligi isiran kuduz kopek dolayisiyla 30 kisi falan tedavi goruyordu.

ben hiç duymadım allah allah...

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Neden adamı denek olarak kullanmışlar izlenimi yarattı bende acaba :/ pek kurguyada benzemıyor

Adam gerçekden hasta ve hastalık süreci kaydedilmiş.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hacılar kuduzda olay hemen aşı falan olmak. Zaten 1ay aşılama ve takip programı var. Bu adam muhtemelen virüsü aldıktan bir iki ay sonra falan gitmiş olmalı ki siki tutmuş geri dönüşü imkansız olmuş. 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 2059 Toplam Mesaj: 15
kuduz rabies hydrophobia