folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kulak İçi Kulaklık İnceleme F/P Rock Zirkon

Kulak İçi Kulaklık İnceleme F/P Rock Zirkon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

S.a Muridler

60 gün sonra kulaklık elime ulaştı 2 adet aldım, beyaz ve siyah olarak

Öncelikle http://www.gearbest.com/iphone-headsets/pp_234354.html

10 dolar civari, ben aliexpressden almıştım.

Kulaklık malzeme kalitesi olarak güzel ve sağlam, 

Kulaklıklarda malzeme olarak plastik yerine zirkon kullanılmış,

jack girişinden  mikrafona kadar olan kısım hiç kopmayacak gibi gözüküyor, örgülü olarak yapılmıs.

Keske mikrafondan kulaklıklara kadarda aynı malzemeden yapılmış olsaymış,(sert plastikten yapılmıs)

Kulaklık bence electro müzik dinleyenlere hitap ediyor.

Yurtdışından almış olduğum,

sennheiser cx 200 street ii

brainwavz m1

brainwavz m5

audio technica cks77

logitech UE 600 ( rock a göre Ses daha Net ama Bas yok)

Yukardaki kulaklıklara göre

fiyat, performans ve malzeme kalitesi olarak çok daha iyi....

Almanızı tavsiye ederim

Son olarak ses netliğine önem verenlere DZAT Df-10  önere bilirim. 

Not: İnceleme Sitesi

https://audiobudget.com/leaderboard.php

Mx0TBT tarafından 30/Kas/16 09:35 tarihinde düzenlenmiştir

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

eyvallah hocam. ben de bass sevdiğimden. bass ve tizi temiz verebilecek kulaklık bakınıorum. rock genede tiz ağırlıklıydı sanırım. dinlemiyorum çokça:)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

eyvallah hocam. ben de bass sevdiğimden. bass ve tizi temiz verebilecek kulaklık bakınıorum. rock genede tiz ağırlıklıydı sanırım. dinlemiyorum çokça:)

bass bence tatmin edici, ufak dokunuşlar ile daha güzel oluyor tabi :) cyanogenmod sağolsun

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

https://www.amazon.com/TaoTronics-Bluetooth-Headphones-Wireless-Earphones/dp/B01GNYFT8E/ref=sr_1_3?s=wireless&ie=UTF8&qid=1480487286&sr=1-3&keywords=taotronics+bluetooth+headphones

Ben bunu kullanıyorum beklediğimden iyi çıktı bluetooth kulaklık :D

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

piston 3 ve hybrid ve starter editionlara göre nasıl sence? bunları kullandın mı? bu arada cx 300 ii'den iyi mi gerçekten?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bende cuma günü siparişi verdim, bekliyorum bakalım.

incelemeleri okudum da bu kategoride, bu fiyata gerçekten çok iyi olduğunu söylüyorlar.

buna kafa tutacak bi xiaomi hybrid var onun da fiyat iki katı neredeyse

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

piston 3 ve hybrid ve starter editionlara göre nasıl sence? bunları kullandın mı? bu arada cx 300 ii'den iyi mi gerçekten?

Hocam ben 200 street kullanmıştır, 300 bilmiyorum ama 200 e göre çok daha ii her hali ile :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

https://audiobudget.com/leaderboard.php burasıda bir fikir verebilir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Xiaomi piston 3 kullanıyordum bi süredir sesi kısıldı, sebebini yada düzeltme yolunu bilen var mı acaba. Yoksa bundan alacağım bende. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Tavsiyen için teşekkürler. Dzat DF-10 alacağım bende sanırım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkdays
    darkdays's avatar
    Erkek

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/samsung-gear-iconx#TurkcellTeklifleri

Samsung Gear IconX

Normal Fiyatı 500TL Türkcellin Hatası Nedeniyle  12 taksit 18,57     24 taksit 25,65     36 taksit 47,10 Ters fiyat uygulamış ve siz satın aldıktan sonra yapacakalrı birşey yok değerlendirmek istiyenlere 12 taksit 18,57=228TL  :)))))

Toplam Hit: 2821 Toplam Mesaj: 20
rock zirkon bu kulaklık bir harika dostum