folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi (İstek)

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Cesnist bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Söylemeyi unuttum ama Bluetooth olmaması lazım benim istediğimde. Xiaomi mi band 3 kullanıyorum, Bluetooth ile o bağlı telefona. Direkt kablolu kulaklık daha iş görür gibime geliyor. 

Hocam ben 7 cihaza kadar bağlanabiliyorsun diye biliyorum ama :S Kullanmış olan varsa onaylayabilir mi ?

Telefon marka/model nedir 

Xiaomi mi 6 kullanıyorum.

Aynı anda hem  Mi band hemde kulaklık bağlı kalabilir mi telefona  acaba? Ben birisi bağlı kalır diye düşündüm hep. 

Kalır,, saat low power mode  dediğimiz bir bağlantı yapıyor telefi la, kulaklık ise normal bağlantı yapıyor   Kulaklığın aptx destekli olmasına bak Bluetooth alackasan. Qualcomm işlemcilerin desteklediği bir codectir ve kalitelidir. Diğer alacağın standart düz bir Bluetooth kulaklık sbc codec olacak  farkı anlar mısın bolmiylrim ama ben anladığım için söyledim. İstersen Bluetooth codec leri bir araştır 

Eşimde mi6 ve mi band var akşam deneyip güncellerim hocam 

Kulakligimi yeni kaybettim gorunce alasim geldi ama bir sey rica edecegim :D esine taktirip saclarini da ustune atip bir bakar misin kafasinda yaratik var gibi gorunuyor mu? Bazi kulakliklarin ekstra kabloyu toplama sekli cok garip oluyor ensede alien varmis gibi gorunuyor saclari ustune alinca. Tisikkirlir.

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Arkadaşlar merhaba,

En son xiaomi piston 3 kullanıyordum kablosu koptu, artık mefta oldu kendisi.

Benim için sadece müzik dinleme değil aynı zamanda konuşma konusunda da iyi olmalı kulaklık, rock zircon denemiştim bir ara, müzik kalitesi iyi ama konuşma kalitesi bayağı kötü gelmişti bana. O yüzden hem konuşmada iş görecek hemde arada müzik dinlediğimde keyif verecek kulakiçi kulaklık arıyorum.

Xiaomi hybrid pro HD yada pro 2 tarzı bişey düşünüyorum ama farklı öneri, deneyim varsa onlar da değerlendirilebilir.

Bütçe olarak, ortalama 20-25 dolara çıkabilirim sağlam bir kulaklık için.

Teşekkürler. 

Hybrid pro hd kullanıyorum arada  ses kalitesi güzel ama ses seviyesi yüksek değil  Şöyle yüksek telefonun ses çıkışınon voltajı yüksekse daha yüksek ses alırsın  Kulaklık seçerken   telefon un ne olduğu dhaa önemli . Örneğim laptop A takdğıpım zaman aşırı yüksek sesli. Ama telde fıs. 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

uzuuun zamandır kullandığım kulaklığım teki gitti artık normalde Sennheiser cıyım o yüzden dışarı ses gitmeyen, bass değeri iyi olan bir kulak içi kulaklık tavsiyesi alabilir miyim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

cx300

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Arkadaşlar merhaba,

En son xiaomi piston 3 kullanıyordum kablosu koptu, artık mefta oldu kendisi.

Benim için sadece müzik dinleme değil aynı zamanda konuşma konusunda da iyi olmalı kulaklık, rock zircon denemiştim bir ara, müzik kalitesi iyi ama konuşma kalitesi bayağı kötü gelmişti bana. O yüzden hem konuşmada iş görecek hemde arada müzik dinlediğimde keyif verecek kulakiçi kulaklık arıyorum.

Xiaomi hybrid pro HD yada pro 2 tarzı bişey düşünüyorum ama farklı öneri, deneyim varsa onlar da değerlendirilebilir.

Bütçe olarak, ortalama 20-25 dolara çıkabilirim sağlam bir kulaklık için.

Teşekkürler. 

Hybrid pro hd kullanıyorum arada, ses kalitesi güzel ama ,ses seviyesi yüksek değil.  Şöyle -yüksek- telefonun ses çıkışınon voltajı yüksekse daha yüksek ses alırsın.

Kulaklık seçerken   telefon un ne olduğu dhaa önemli . Örneğim laptop A takdğıpım zaman aşırı yüksek sesli. Ama telde fıs. 

Niye kulaklıkta kullanılan Materyalin önemi yok mu? Mesela Metal'in Elektriğe karşı İçDirenci'nin düşüklüğünün(yüksekliğinin)bir önemi yok mu? yada

kulaklıkta kullanılan Mıknatısın MıknatıslıkDerecesi, yada

Bobin'in Sarım Sayısı, Çap'ı,

yada titreşim'e neden olan Perdenin Alanı, esnekliği, gibi gibi. 

aklıma geldi sorayım dedim.

Voltaj da önemli tabî.

aklıma gelmişken, Perdenin her 2 yüzeyinde Hava basıncının Eşit olması lazım, muhtemelen. Bunun içinde Arka tarafına 1 tane Delik mi ne açıyorlar. @@.`

Bu büyük hoparlör'lerde neden perde Çembersel Kıvrımlı acaba?

RitmFarbRacourci tarafından 21/Mar/19 20:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Söylemeyi unuttum ama Bluetooth olmaması lazım benim istediğimde. Xiaomi mi band 3 kullanıyorum, Bluetooth ile o bağlı telefona. Direkt kablolu kulaklık daha iş görür gibime geliyor. 

Hocam ben 7 cihaza kadar bağlanabiliyorsun diye biliyorum ama :S Kullanmış olan varsa onaylayabilir mi ?

Aynı anda hem  Mi band hemde kulaklık bağlı kalabilir mi telefona  acaba? Ben birisi bağlı kalır diye düşündüm hep. 

Kalır,, saat low power mode  dediğimiz bir bağlantı yapıyor telefi la, kulaklık ise normal bağlantı yapıyor   Kulaklığın aptx destekli olmasına bak Bluetooth alackasan. Qualcomm işlemcilerin desteklediği bir codectir ve kalitelidir. Diğer alacağın standart düz bir Bluetooth kulaklık sbc codec olacak  farkı anlar mısın bolmiylrim ama ben anladığım için söyledim. İstersen Bluetooth codec leri bir araştır 

Eşimde mi6 ve mi band var akşam deneyip güncellerim hocam 

Kulakligimi yeni kaybettim gorunce alasim geldi ama bir sey rica edecegim :D esine taktirip saclarini da ustune atip bir bakar misin kafasinda yaratik var gibi gorunuyor mu? Bazi kulakliklarin ekstra kabloyu toplama sekli cok garip oluyor ensede alien varmis gibi gorunuyor saclari ustune alinca. Tisikkirlir.

@cuneyd hocam mi 6 aynı anda hem mi band 3 hemde kulaklık güzelce çalışıyor arama ve whatapp dan denedik sorunsuz

@izzmarit kulaklıklar zaten ufak uzun saç ile problem yaratmaz ama alacak isen youth edition al onlar daha ufak ;) 

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

hocam mi band 2 ve xiaomi airdots kulaklık kullanıyorum aynı anda ikisi de bağlı oluyor. sorun yok.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

türkiyede geçerli garantisi var mı?

neticede hepsi bozuluyor da, en azından parasını vereyim 2 yıl servisle de garantiyle de olsa götürsün istiyorum.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@Cesnist tesekkur ederim ((:

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bende bundan aldım sonuç olarak. Ama şu kulak arkasından dolananı değil, youth edition olanı aldım, kulak arkasından dolanan tam oturmuyor diyorlardı, bu daha iyi gibi. Teşekkürler öneri için hocam. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 3554 Toplam Mesaj: 31
kulaklık kulaklık tavsiyesi kulakiçi kulaklık