Kulaklık Seçimi İçin Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

2 tane kulaklık beğendim biri  "RAZER KRAKEN PRO V2" diğeri ise "Logitech G635" Her ikisinin de sesi devasa güzelmiş en azından incelemeler ölye diyor bu arkadaşları kullanan arkadaşlar lütfen bilgi verin bulunduğum şehirde her ikisi de yok mecbur kargo bu yüzden yerinde deneme şansım yok.

Kriterler şöyle

Oyun oynama seviyesi - Orta

kullanım amacı - iyi ses elde etmek

kullanılacak alanlar - Müzik, Film, Oyun

belirttiğim kriterlere uygun başka kulaklık varsa şahsen denemiş olduğunuz lütfen tavsiyelerinizi esirgemeyin.

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

Hocam o kulaklıkları hiç kullanmadım, ama uzun zamandır gamer ürünler satın alıp kullanan biri olarak, ben yüksek ve kalite ses ile müzik dinlemeyi seviyorum ve cs oynuyorum genelde. 1-2 ay önce kingston hyperx cloud 2 aldım gayet memnunum yanında ses kartı geliyor.(oyunlarda aşırı güzel ses kasıyor ama ses düzeyi çok yüksek değil fakat tatmin edici) Bundan önce 3 adet steel series siberia v2 eskittim, tadına doyamadım hyperx onun yanında hikaye kalır. Yeni steel series actrisler nasıldır bilmiyorum ama siberia v2 gibiyse hiç hiç başka markalara para vermeye gerek yok kingston dahil.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

arkadaslar vasitasiyla ikisini de kullandim, ekseri oyun icin kullaniyorlar, logitech'in kulaklik sekil/rahatlik/kalite bakimindan daha cok hosuma gidiyor.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı

arkadaslar vasitasiyla ikisini de kullandim, ekseri oyun icin kullaniyorlar, logitech'in kulaklik sekil/rahatlik/kalite bakimindan daha cok hosuma gidiyor.

peki hocam ses kalitesi hangisinin daha iyi ?? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

razer kraken tournament edition kullanıyorum ve ev arkadaşımda logitech g635 kullanıyor ikisinide denedim 

logitech sünger kullanıyor rahatça çıkartıp yıkayabiliyorsun o en güzel yanı ama nedense kulak kısmı çok büyük geliyor bana çok fazla boşluk kalınca rahat edemiyorum.

635 in diğer güzel avantajlarından birisi ayrı bir telefon kablosu var. arkadaşın kulaklık 3 kez bozuldu her seferinde yenisini yolladılar çözemiyorlardı çocuğa 2 yıl içerisinde 3 kez 0 kulaklık aldı

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı

Hocam o kulaklıkları hiç kullanmadım, ama uzun zamandır gamer ürünler satın alıp kullanan biri olarak, ben yüksek ve kalite ses ile müzik dinlemeyi seviyorum ve cs oynuyorum genelde. 1-2 ay önce kingston hyperx cloud 2 aldım gayet memnunum yanında ses kartı geliyor.(oyunlarda aşırı güzel ses kasıyor ama ses düzeyi çok yüksek değil fakat tatmin edici) Bundan önce 3 adet steel series siberia v2 eskittim, tadına doyamadım hyperx onun yanında hikaye kalır. Yeni steel series actrisler nasıldır bilmiyorum ama siberia v2 gibiyse hiç hiç başka markalara para vermeye gerek yok kingston dahil.

steel series siberia v2 görünüş olarak hoşuma gitmedi ama  hyperx cloud 2 baya sağlam duruyor ki 53mm driver daha hiç bir kulaklıkta görmedim :)

hah kafam iyice karıştı :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

razer kraken tournament edition kullanıyorum ve ev arkadaşımda logitech g635 kullanıyor ikisinide denedim 

logitech sünger kullanıyor rahatça çıkartıp yıkayabiliyorsun o en güzel yanı ama nedense kulak kısmı çok büyük geliyor bana çok fazla boşluk kalınca rahat edemiyorum.

635 in diğer güzel avantajlarından birisi ayrı bir telefon kablosu var. arkadaşın kulaklık 3 kez bozuldu her seferinde yenisini yolladılar çözemiyorlardı çocuğa 2 yıl içerisinde 3 kez 0 kulaklık aldı

hocam ses nasıl ses :D onu söyle bana birde g635 sık sık bozulan birşey ozaman :/ benim eski kulaklığım profesyonel Philips kulaklık 15 yıl oldu alalı daha banamısın demedi yazıları modeli filan silindi ama halen çalışmakta yani ben uzun süreli kullanmak istiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

hocam ses nasıl ses :D onu söyle bana birde g635 sık sık bozulan birşey ozaman :/ benim eski kulaklığım profesyonel Philips kulaklık 15 yıl oldu alalı daha banamısın demedi yazıları modeli filan silindi ama halen çalışmakta yani ben uzun süreli kullanmak istiyorum.

vallaha hocam g635 in sesi oyunlarda daha iyi gibime geldi ama dediğim gibi kulaklık kısmı çok büyük olduğu için rahatsız etti biraz o kaliteli sesi biraz çöp ediyor gibi

dipnot : Bu görüşüm razer ın programını indirmeden önceki görüşümdür bir ara 5 dakikalığına indirdim ses cidden fark ediyor ama ayarlarım bozulduğu için sıfırlamak zorunda kaldım

TheAvenqer tarafından 17/Ara/20 14:11 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    emuxa bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

vallaha hocam g635 in sesi oyunlarda daha iyi gibime geldi ama dediğim gibi kulaklık kısmı çok büyük olduğu için rahatsız etti biraz o kaliteli sesi biraz çöp ediyor gibi

dipnot : Bu görüşüm razer ın programını indirmeden önceki görüşümdür bir ara 5 dakikalığına indirdim ses cidden fark ediyor ama ayarlarım bozulduğu için sıfırlamak zorunda kaldım

Aynen araştırdım özellikle büyük yapıyorlarmış. ya zaten aralarında çok bir fark olduğunu ben de düşünmüyorum ama işte ne bileyim kararsızım hangisi daha iyi diye :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Yaklaşık 3 senedir HyperX Cloud 2 kullanıyorum gayet memnunum hiç bir sıkıntı yaşatmadı, olurda bir gün bozulursa Corsair Void aklımda hep :)

Wingardium Leviosa
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

corsair void kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım desem yalan olur kafası küçük adam için uygun değil maalesef kayıyor :) ses kalitesine falan diyecek lafım yok steel series den geçmiştim

HyperX Cloud Flight kullandım maalesef geri gönderdim - kulakları direk çevreleyen bir yapısı var vakum gibi oturuyor yanlız bir kaç saat vakit geçirince başta terleme yapmaya başlıyor sonra ağrı

HyperX Cloud 2 duyduğumu söylüyorum dışarıya aşırı ses gönderiyormuş

ArmadA tarafından 17/Ara/20 18:01 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
Toplam Hit: 1982 Toplam Mesaj: 21
g635 razen pro v2 kraken pro v2 kulaklık öneri