Kulaklık Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Merhaba Mürit ve Mürideler,

Direkt konu açtım fırsatlarda sormamak için belki birine ihtiyaç olur bu konu üzerinden fikir edinir. 

Arkadaşlar bende efsane migren var kulak içi kulaklıklar çok sıkıntı yaşatıyor. 1000-2000 civarı bir kulak üstü kulaklık arıyorum. Kablolu + Wireless/Bluetooth kulaklık arıyorum. Benim pc de hem klavye hemde mouse bluetooth ile bağllı daha önce Logitech bir kulaklığını aldım lightspeed diye

Link:  https://www.hepsiburada.com/logitech-g-g435-lightspeed-kablosuz-oyuncu-kulakligi-siyah-p-HBCV000012DT2U?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri&isFashion=true&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAiAlfqOBhAeEiwAYi43F_1LL8Pih20eQHsnushshQNA3T6q-IYOMjBcKSsAifHfZ2Gub4-anBoCAvMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds 

ama bu kulaklığı bağladığımda mouse ağırlaşıyor klavye tuşuna basıyorum 2-3 sn sonra tepki veriyordu. Daha sonra iade ettim kulaklığı şu an hem kablolu hemde kablosuz kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. Var mı kullandığınız ya da öneriniz olan bir kulaklık ?

BOSE QuietComfort 35 alacaktım 2.500₺ idi 2 hafta önce şu an en ucuzu 5.500₺ o yüzden bunu almaktan vazgeçtim.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

Youtube'da enes özenin videolarına bakabilirsin kulaklık incelemesi yapıyor kulak üstü senin istediğin gibi yada  kablosuz yada kulakiçi kulaklıklar hepsi mevcut fakat senin fiyat aralığının altında kalıyor bir göz atabilirsin.

The End
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Para yı dert etmezsen japonlar dan şaşma ömrünü savarsın.yamaha,sony VS.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Jabra Elite 85H tavsiye ederim hocam bass takıntın yoksa. Ses kalitesi gayet iyi berrrak, net bir ses veriyor tek eksisibence bass daki yetersizliği. Benim pcde klavye/mouse/ kulaklık hepsi bluetooth üzerinden bağlı en ufak bi takılma/ağırlaşma yaşamıyorum ayrıca sokakta kullanım içinde gayet iyi bir kulaklık su geçirmiyor yağmurlu havalarda çok taktım.

edit: 1580 tl'e stokta var şu an nette. Fiayatta bence iyi ben bir sene önce 1200'e almıştım. Son zamanlarda neyin ne kadar arttığı malum..

Nikoteen tarafından 13/Oca/22 15:03 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@HeLLBoy hocam teşekkürler inceledim de istediğim gibi bir kulaklık bulamadım. Gürültü öyleyicili bir şeyler lazım sürekli toplantı yapıyorum nerdeyse 6-7 saat sadece toplantı yapıyorum.

@weskeyy Hocam sonyler çok pahalı ya ucuzları da çok kaliteli değil videolarını izledim bir kaç tanesinin istediğim fiyat bandında pek bir şey yok. 2000 benim maksimum limiitm 2000 de vermek istemiyorum temennim 1300-1400 civarında bir şey bulmak.

@Nikoteen hani hocam nerde :P Nette en ucuz 1900 görünüyor cimri de ve akakçe de.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

siteye kefil değilim yalnız ben bunu gördüm : https://taksitmarket.com/urunler/jabra-jabra-elite-85h-aktif-pasif-gurultu-onleyici-kulakustu-bluetooth-kulaklik-navy-mavi

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Yok hocam bilinmedik siteden alışveriş yapmam :P Teşekkürler yine de tavsiyen için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

jbl live 460nc alındı. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.amazon.com/Technics-Bluetooth-Headphones-Dynamic-Tuned-Cancelling/dp/B07VHYKVLM?th=1

Ah ah techinics sen ne güzel şeydin.

Eski dj kulaklığım şimdi kim bilir nerede.

Not : Logitech in kulaklıkları özellikle gamer serisi ses ve müzik kalitesi çok iyi olmasına rağmen çok çabuk bozuluyor 3 defa garantiden değişim yaptırmıştım kablo ucu kendi kendine gidiyor hep

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek

ustalar jabra elite almayı düşünüyorum.Ben tplink w9970 kullanıyorum şu anda bende qcy t7 blutut kulaklık var bilgisayara bağlanınca 35mbs den 15mbsye düşüyor.Aynı ghz bandını kullanıyorlarmış.

Jabra elite yada benzeri kullanan böyle bir durum sizdede yaşandı mı

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Soundsurge 90 tavsiye edilir bütçesi bir tık daha aşağı olanlar için.

Toplam Hit: 1419 Toplam Mesaj: 20
kulaklık