folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kulaklıkdan Cızırtı Gelmesi

Kulaklıkdan Cızırtı Gelmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hocalar benim 2 farklı kulaklık var 2 kulaklıkda da cızırtı geliyor yüksek sesde ve iyi çözünürlükde bişeyler dinlerken.

Kalite düzeyi düşük bir ses çalarken problem yok ama HD bir film falan izlerken cızırtı geliyor kulaklıkdan.Böyle bişeyle karşılaşan var mı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

telefon mu notebook mu?

Notebook ise ses driverlerini tekrar yükle olmadı high defianation onu yap =) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

telefon mu notebook mu?

Notebook ise ses driverlerini tekrar yükle olmadı high defianation onu yap =) 

notebook hocam.Driverleri yükledim değişiklik yok.HD yapdan kastın nedir?  : )

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

birde laptop'u "toprak" hatlı bir prize takıp dener misin ?

Razer hammer head vardı vakti zamanında. Aynı sorun bende de olmuştu. Adaptörü toprak hatta bağlı bir prize bağladım cızırtı gitti.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Razer hammer head vardı vakti zamanında. Aynı sorun bende de olmuştu. Adaptörü toprak hatta bağlı bir prize bağladım cızırtı gitti.

Valla hocam ben direk prizden kullanıyorumda prizin topraklı olup olmadığını anlamak için tornavidayla açmak gerekiyormuş şimdi onu açamam.Ayrıca topraksızsada bunu topraklı yapmak falan uzun iş.Ama dediğini laptopu başka biryere götürünce başka prizlere takarak denicem.

Bide senin kulaklık fişe takılı değilken yani pildeyken notebook cızırtı yapıyor muydu ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Benzer bir sorun da bende var ama laptop pirize takılı mı değil mi hiç dikkat etmemiştim ona bir dikkat edeyim. Kulaklığımdan soğudum bir ara birkaç hafta kulağıma takmamıştım sonra taktım dinledim dinledim birşey yok çocuğum olmuş gibi sevindim :D sonrasında bir ara yine cızırtılar oldu tek kulaklıkta. Sebebi pirizdense yazarım buraya

Mustafa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

Valla hocam ben direk prizden kullanıyorumda prizin topraklı olup olmadığını anlamak için tornavidayla açmak gerekiyormuş şimdi onu açamam.Ayrıca topraksızsada bunu topraklı yapmak falan uzun iş.Ama dediğini laptopu başka biryere götürünce başka prizlere takarak denicem.

Bide senin kulaklık fişe takılı değilken yani pildeyken notebook cızırtı yapıyor muydu ?

hayır. Bataryada kullanırken herhangi bir problemi yoktu. Normal prize taktığımda "Okulda , cafede arkadaşın evinde" vs  sıkıntı vardı ama odamdaki priz toprak hatlı olduğu için sorun olmamıştı.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Büyük ihtimal prizde hocam olmadı başka işletim sisteminde dene.Bu sorun en çok win 10 da driverlerden kaynaklanıyor ama öncelikle başka prizde dene.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar şimdi tekrar denedim prizdeykende prizsizde problem yok.Neyle alakalıysa zaman zaman cızırtı yapıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacılar şimdi tekrar denedim prizdeykende prizsizde problem yok.Neyle alakalıysa zaman zaman cızırtı yapıyor.

İşletim sistemi nedir hocam?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

İşletim sistemi nedir hocam?

win 10

Toplam Hit: 2223 Toplam Mesaj: 22
cızırtı