Kullandığınız Dns?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kolay gelsin müridler son zamanlarda sağlam dns bulamadım google üzerinden bulup denediklerim de malesef internetim yavaşlıyor bu konuda paylaşımlara açığım

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

https://dns.yandex.com/ bayadır kullanıyorum 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

176.103.130.130

176.103.130.131

Adguard Dns. Ayrıca reklamlarıda engelliyor. Direk modem arayüzüne yazdım tüm cihazlarda reklam yok oh mis. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam dns değiştirmeye gerek yok. istersen rabb.it sitesini bi dene. 

Tüm sitelere bunun üzerinden yüksek hızlı sunucudan erişebilirsin. Ben uzun zamandır giremediğim sitelere buradan giriyorum. tavsiye ederim. daha önce bununla ilgili konu da açılmıştı forumda.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

giremediğim siteleri operada açıyorum. sırf bu yüzden kurulu bilgisayarda :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Tüm sitelere bunun üzerinden yüksek hızlı sunucudan erişebilirsin. Ben uzun zamandır giremediğim sitelere buradan giriyorum. tavsiye ederim. daha önce bununla ilgili konu da açılmıştı forumda.

Pek beceremedim kullanmasını, bir ara bir başka konu açarak nasıl kullanılabilir gibi bir şeyler anlatabilirsen güzel olur.. Eller yukarı Bilgileri sökül bakalım hesabı oldu. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Pek beceremedim kullanmasını, bir ara bir başka konu açarak nasıl kullanılabilir gibi bir şeyler anlatabilirsen güzel olur.. Eller yukarı Bilgileri sökül bakalım hesabı oldu. :)

Hocam üye olma kısmı önemli değil. facebook ile giriş seçeneği de var. 

Üye girişi yaptktan sonra sol üstte JOIN ve START yazan kısım var. START a tıkla ve açılan ekranda herhangi bir videoya tıkla. önüne bir mozilla firefox tarayıcı geldiğini göreceksin. o tarayıcıyı istediğin gibi kullanıyorsun. istediğin siteye gir :) 

Kısa anlatım bu ve en kısa yol bu.

Sitenin asıl amacı size verilen yüksek hızlı sunucu üzerinden arkadaşlarına bir odadan canlı yayın yapmak. Tabi biz yayına arkadaş vs. almıyoruz. tarayıcıdan yayın yerine sadece kendimiz kullanıyoruz.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Adguard. Sanıyorum ki suanda en iyisi. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

DNS yazıyorum da wiki falan hala girmiyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

DNS yazıyorum da wiki falan hala girmiyor.

Çünkü artık Dns değiştirince yasakların kalkması çok eskide kaldı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2920 Toplam Mesaj: 17
dns