Kurbanınız Oluym Aşktan Anlayandan Bi Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaw aslında foruma yazılcak şey deil bu ama neyse yaw bizim sınıfta güzel bi kız var kız sürekli bana bakıyodu bende ona sonra kıza i love u mesajı gönderdim başka bi arkadaşla ama kız beni sevmiyomuş bu mümkünmü yani hem kız okadar bakıyo hemde deki sevmiyom bi bok anlamadım walla

Zimbabwe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Konu kizlar olunca hersey mümkündür güzel kardesim, ama biraz daha acmalisin konuyu bence kizi nerden tanirsin muabbetin ne kadardir?

Bence kizi fazla sallama ama onun bulunduu ortamlara takilmayida ihmal etme.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    saol önerin için.ya iş şöyle kız bizim sınıfta güzel bişey hatta baya bi güzel. yani konuyu açmak gerekirse aslında benim bu kızla bi samimiyetim yokken gittim o lafı ettim salaklık bende.yani aslında bu iş bitmiş gibi gözüküyo ama bunu kurtarmanın bi yolu olması lazım bu arada kız bugüne dek kimseyle çıkmamış ve çıkmaktan nefret edermiş

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    switch
    switch's avatar
    seb kaç yaşındasın ilk önce bunu bir yaz kızlar insana herşeyi yaptırır dostum çok dikkatli olmalısın konuyu açarsan bir kaç taktik verebilirm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taki
    taki's avatar
    Erkek
    Varya olum böyle konularda gel bana okulun playboylarındanım hehehhe :))
    bak olum git kızla muhabet ed sonra acılırınsız birbirnize sonra sı sana kalmis kızı etkilemek istersende gül ver sonra seni seviyorumde :))))
    kız sana tav ok bu takdik her zaman yarar :)ehehehe
    hadi sana kolay gelsin

WwW.TaHRiBaT.Com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    olum bakma sen abilerinin dediklerine.kız millti salaktır.onlar için bişii yapmayadeğmez.sen koşma kızın peşinde.çok istiosa o gelsin sana.soona herkese ben bu salaa kendime aşık ettim peşimde itler gibi koşturdum felan der maazallah!!abla tavsiyesi sana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Ablamız doğru söylüyor.Kız peşinden koşmak erkekliğe yakışırmı bırak o senin peşinden koşsun hehe

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANOGIX
    ANOGIX's avatar
    Erkek
    ...:::AŞK VE SEVGİ YALANDIR,BİRGÜN BİTER.AMA KİN VE NEFRET HİÇ BİRZAMAN BİTMEZ:::...

muckkk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abiler ablalar çok saolun bi konuya ilgi gösterdiğiniz için ben daha aşk nedir bilmedim ilk defa yaşadım oda bi boka yaramadı galiba bu arada o kızı tavlamak çook zor çünkü accaip güzel yani her gördüğüm güzel kızı ona benzetiyom çok güzel ya.benimle aynı sınıfta olduğu için insan yerinde de duramıyoki ona seni seviyorum demişsin red cevap almışsın sonra hergün aynı yüze bak dur. bu arada yaşım 15 gelişme çağı olur öyle şeyler demein ben öyle 2 haftada bir kız deiştiren çöpçatanlardan deilim.hani varya kro bişey.severseek ölümünee severiiiiiz diye bişi var onun gibi yani o kızla aynı ortamda bulundukça başkasını sevemem. ooooooof offf millet elin bacıssıyla kol kola gezerken bizde it gibi izliozne diyim daha

Zimbabwe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Bak bu konuda bi yanlisin war.
    Kizin tipi deil sorun, Erkekler Kızlarda ilk tip ario olabilirler ama kizlar ne arar biliomusun kendini siklemeyen erkek :) hic takma git konus, ole laflar etki kizin o findik kadar beynini saatlerce mesgul etsin, bi jest yap kiza, bişi de sora bida yuzune bakma mesela bol bol düsünsün napmaa calisio falan die...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    peki çok teşekkürler tecrübeli yazılarınız için.çok yardımcı oldunuz kızla samimi olmaya başladım zaten

Zimbabwe
Toplam Hit: 5097 Toplam Mesaj: 21