Kurbanlık Koyuna Tecavüz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    way amk adamlara dişi bi warlık olsun sadace nefes alması yeter demekki ne olduğu önemli deill

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Olacak iş değil. Şaştım kaldım, Dişi varlık olması şart değil bu arada hatırlatiyim, Şişme Karılar, Yada Bir Mağazayı soyayım diye içeri giren hırsızın Cansız Mankene Tecavüz etmesi gibi hayret verici olaylar daha çok var, Adam Bisiklete bile Tecavüz ediyo Daha ne diyim bilmiyorum. Pes.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    shockman bunu yazdı:
    -----------------------------
    Olacak iş değil. Şaştım kaldım, Dişi varlık olması şart değil bu arada hatırlatiyim, Şişme Karılar, Yada Bir Mağazayı soyayım diye içeri giren hırsızın Cansız Mankene Tecavüz etmesi gibi hayret verici olaylar daha çok var, Adam Bisiklete bile Tecavüz ediyo Daha ne diyim bilmiyorum. Pes.
    Hoja, fanteziden hiç anlamıyorsun :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Gezegen baya bozuldu,demekki eline ne geçerse zükmeye çalışan insanlarda var :|

Her Hakkım Saklıdır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    soruyorum size şindi keçilerde bunları zühse haksızmı?

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    shockman bunu yazdı:
    Hoja, fanteziden hiç anlamıyorsun :)
    Hocam Kopardın beni Vesselam Vallhi haklısın Bu tür fantezilerden anlamıyom, Tabiki Fantezailerim var ama Jartiyerli Karılar felan, Renkli saç Modellerine bürünmüş hatunlar ne biliym benim anladığım Fantezi Bu tür fantezi. :)

Bu Arada HolySeclorum yine işi bilimselliğe Vurmuş. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Phonecx
    Phonecx's avatar
    Erkek
    Adamlar pompacıymış işte, koyunlara pompalamışlar :)
Toplam Hit: 6901 Toplam Mesaj: 28