Kurtlar Vadisi Irak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

bugün bilet bulabilmiş şanslılardan olarak şunu söylemeliyimki

filim iyi güzel ama daha iyi olabilirdi okadar ahım şahım bişi değil, ancak kötüde değil kısacası güzel, fakat arkanızda bir kız grubu herboka gülüp leyla ölüncede ağlamaya başlıyorsa hiç çekilmiyor. ayrıca filmde çok fazla mantık hatası var, mesela leyla biri kalbine biri göğsüne toplam iki dene kurşun yiyo aradan 10 dakka geçiyo fakat hala polatla konuşuyo :)

bide kürtleri biraz fazla iyi göstermişter. tamam arada istisnalar çıkabilir ama bukadarda olmazki, Ve film tamamen Amerika Ksrşıtı bir film, valla izlemeye değer ama

Ve filmdeki canlı bomba sahnesi Dünyadaki en iyi canlı bombası seçilmiş harbidende öyle

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    bn yrn gitcem.. sinema kapattık aq :D

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    bn yrn gitcem.. sinema kapattık aq :D

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    ama harbiden izlemeye değer bi film hatta şu an vizyonda olan en iyi türk filmi diyebilirim herkeze tavsiye ederim

azimle sıçan duvarı delermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olcayatay
    olcayatay's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    usta film güzel ama amerika bizim haysiyetimizi türkiye hiçe sayıyor ve ayrıca 11 türk askerinin kafasına çuval geçirilmesi olayından sonra amerika hala daha türkiye bize karşı kin besliyor diyormuş ve bu film de onların bize karşı egolarını tatmin etmek amaçlı hazırlandığını düşünüyorlarmış yani biz amerika halkını zalim saldırgan acımasız olarak görüyormuşuz amerikalılar da bundan rahatsızlık duyuyormuş bu filmde onun bir göstergesiymiş tabiiki de amerikalılar yanlış düşünüyor siz bu konuya ne diyorsunuz ??

Kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    refugee
    refugee's avatar
    Erkek

amerikan erleri, çavuşları senin yarbaylarının , albaylarının kafasına çuval geçirsin; senin başbakanın, cumhurbaşkanın, genelkurmay başkanın agzını açamasın, hiç bi şekilde medyadan bi tepki gelmesin, amerikan ürünleri protestoya davet edilmesin.. sen real de bi bok yapma daha dogrusu yapama....(istersen yap, bak bakalım n'oluyo o zaman..) ondan sonra git film çek, bu dünyanın en büyük ezikliğidir.. amerikalılardan aldık ayarı kardeşim ülkece, bi bok diyemedik o zaman.. şimdi birileri bi gazla eziklik yapmış, koyun gibi bütün millet peşinde.. madem dizinin gazı ile film çekiyosun, senaryomu yok bunu buldun..

bide şöle düşünenler olabilir; amerikalılarda yapmadıklarının ya da yapamadıklarının durmadan filmini çekiyolar.. (vietnam gibi...)  bende diyorum, kardeşim siz amerikalılara laf edersiniz, onlar madem bu ezikligi yapıyolar, siz yapmayında onlardan bi farkınız olsun..

p.s: buarada tayyib filmi çok begenmiş..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

ben de filme bugün gittim..harbidende film çok güseldi..bence şuana kadarki en kaliteli Türk filmi..ses ve görsel efektleri çok harika..özelikle canlı bomba sahneleri..filmde amerikaya bolbol saydırdım hepsi oç..Üsteğmenin kendini vurması çok etkiledi beni..tarafsız bi film olmuş yalan yok ve gerçekler abartılmadan anlatılmış..filmde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum..

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    polat 1 kurşun yedi üstüne damdan düştü üstüne bide bıçak yedi, o haliyle eli bcaklı adamı dövdü vay a.q
    bide adamın biri kafasında çelik miğfer bulunan bi askere kafa attı
    onlar 10 atısta vuramadı bizim 4lü(polat erhan abdülhey memati) en fazla 2.atısta indiri...
    bu vb bazı seyler sacma olmus ama film genelde GÜZEL!

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek

arkadaş çok güzel bi şekilde filmin analizini yapmışsın .ama bir yanlışını kapatmak istiyorum. yokluk yüzünden diğer devletlerin destek ve kışkırtmalarıyla dağa çıkmış azı kürt kökenli olan çoğu diğer ülke ajanları olan militanlarla karıştırılması rencide edici bir olay . burda tüm kürtleri aynı kefeye koyuyorsun budur belirtmek istediğim. allah razı olsun.

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

arkadaşlar  o daha ne bekliyorsunuz  ki  tabiki  polat memati 2. vuruşta  öldürcek adamı  yoksa  film olmaz  zaten filmin  başında  polatı  öldürün ondan sonra  filmin  sonuna kadar  yasını  tutarsınız.

bir şeyi eleştirirken sonunu  düşünn  bunu  neden böle yapmıslar diye ama şeye katılıyorum.

hani  leylamıdır nedir  kız kalbinden vurulduktan sonra 10 dakka  ayakta  kalması  saçma  ona lafım yok  ancak  polat  ve ekibinin  filme  herkesi vurması normal çünkü  bu bir film ve böle olmasa  anında  ölürler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    la bende leyla deyince başı boş dolaşan bi tip var filmde ondan bahsediyonuz sandım meğersem kızmış

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
Toplam Hit: 5127 Toplam Mesaj: 34