folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kurtuluş Savaşı Zamanındaki Gazete Küpürleri

Kurtuluş Savaşı Zamanındaki Gazete Küpürleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    sevgili müritler,inkılap dersinden hoca 1919,1920,1921,1922 tarihleri arasındaki savaşla ilgili gazete küpürleri istiyor google amcaya baktım yok.Şimdiden Teşekkürler

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    gazete sitelerinde almanaklar var onlarda bulabilirsin

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

sağol hocamda bi de link olarak verirseniz daha iyi olur

edit:yokmu yaw biri ben tbt ye güvenip aldım performans ödevini

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek

istanbulda oturduğunu var sayarak yazıyorum... taksim  taşkışlada ismini hatırlamadığım bi kütüphane (atatürk veya   sabancı ) vardı orası işini görür diye düşünüyorum veya  eski basım gazetelerin bol olduğu   kütüphaneleri araştır istersen...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek
    etnografya müzelerinde bulunur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hocam alanya da oturuyorum + internetten lazım yazıcı ile çıkarıcaz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

http://www.tmresimler.com/img1236.htm

Önceki Ya Da Sonraki Resime Tıklarsan Yeterince Bulursun. Tarihleri Nedir Bilmiyorum ...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hocam ama bana gazete küpürleri gerekiyor ve 1500 tane resim var sadece başlık olan varsa memnun olurum herif zaten kıl adamın teki

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    http://www.turania.com/showthread.php?t=4560

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hocam çok çok sağol daha varsa çok makbule geçer bole 1922 fln

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

10 Sitede Aramadan Sonra Anca Bulabildim. PDF Sayfalarında Sayfa 7'den Sonra İstediklerini Bulabilirsin.

http://www.atonet.org.tr/yeni/files/_files/UNUTULAN_MANSETLER/1919-1937.pdf

Toplam Hit: 6467 Toplam Mesaj: 13