folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kuru Sıkı Tabancamı Gerçege Çevirmek İstiyorum

Kuru Sıkı Tabancamı Gerçege Çevirmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meLek
    meLek's avatar
    Dişi

arkadaslar merhaba.desart eagle marka bır tabancam war.ancak kuru sıkı.tabancamı gerçege cewırmek gıbı bı sansım warmı.warsa bana yardım edebılecek olan bi arkadas warmı...(Lütfen saçmasapan seyler yazmayın sordugum sorunun cvp ını alayım bana yeter)

yıLan derisi ayakkabi giyer,kemer takar,çanta kuLLanır modeLLi arabaya binerim..TiKKy im heMde aLLahına kadar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    walla  bızım burda  latif  abi var  gel çevirsin  tabancanııı

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meLek
    meLek's avatar
    Dişi
    yer adres numara alabılırmıyım ırtıbata gecmem ıcın

yıLan derisi ayakkabi giyer,kemer takar,çanta kuLLanır modeLLi arabaya binerim..TiKKy im heMde aLLahına kadar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek
    yapılıyor ama nasıl yapıldığı pek bilmemekle beraber torna atölyelerinde yapıldığını biliyorum.

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    meLek bunu yazdı:

arkadaslar merhaba.desart eagle marka bır tabancam war.ancak kuru sıkı.tabancamı gerçege cewırmek gıbı bı sansım warmı.warsa bana yardım edebılecek olan bi arkadas warmı...(Lütfen saçmasapan seyler yazmayın sordugum sorunun cvp ını alayım bana yeter)

peki neden böyle bi şey yaptırma gereği duyuyorsun bide bayansın yani????

Fuck this world if they cant understand me!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meLek
    meLek's avatar
    Dişi
    yanı bende hangı tornacıya solıyebılırım kı bunu.kesın bısı bılmıyormuyuz arkadaslar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meLek
    meLek's avatar
    Dişi
    playboy hangı ılde yasadıgını bılmıyorum ama ben ıstanbulda yasıyorum ve meslegım geregı tasıyorum bunu.kuyumcuyum ben o bakımdan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

meLek bunu yazdı:

playboy hangı ılde yasadıgını bılmıyorum ama ben ıstanbulda yasıyorum ve meslegım geregı tasıyorum bunu.kuyumcuyum ben o bakımdan

bende istanbulda oturuyorum anlıyorum derdini

bu arada sen kuyumcuysan senin çok paran vardır alsana bi tane ruhsatlı silah hem kuyumcu olduğun için fazla bi sorun çıkarmazlar ruhsat verirken ...???

Fuck this world if they cant understand me!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    o zaman ruhsatlı al bitane senin meslek içim çıkartması kolay hem allah korusun kullanırsın falan sen suçlu olursun.

l enfer c est les autres Sartre ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meLek
    meLek's avatar
    Dişi
    bak gordunmu demekkı anlasabılıyoruz...o yuzden bı bılgısı olan varsa paylassın bana yardımcı olsun ıstedım sadece yoksada bılmıyoruz deyıp gecebılırsınız ne war bunda..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meLek
    meLek's avatar
    Dişi
    hunturk ruhsat ısı kolay bılıyorum.meslegım ıcın alması kolay oluyo.gercege babam ızın vermıyo bendekı sılahtan da haberı yok o yuzden bole soledım ben.yoksa dedıgın mantıklı tabı bıraz pahalı ama  mantıklı.

Toplam Hit: 130274 Toplam Mesaj: 58