Kurumsal E Posta Kurulumu Yardım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

arkadaşlar haklısınız, boşuna para verdik demekki, tecrübe olmaması bu durumlara yol açıyor. geride almazlar para iadesi de yapmazlar ozaman şimdi :(

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

bu kurulumu yapacak veya yardımcı olacak bir yardım sever yok mu aramız da ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

godaddy e destek için mail at hocam ya da hesabına gir canlı dstek vs. varsa yaz yönlendirirler illaki.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

godaddy e destek için mail at hocam ya da hesabına gir canlı dstek vs. varsa yaz yönlendirirler illaki.

natroyu da aradım, godaddy de kimse ilgilenmiyor. bakmıyor bile izlemedim video kalmadı mk :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

godaddy' e bu hizmet için para verdin eğer yapamıyorsan godaddy'den yardım isteyebilirsin yardımcı olacaktır. Genelde öpüle öpüle öpülmemeyi öğrenirsin. Sana hosting alman için yönlendiren kişinin mail hizmeti konusunda da ekstra para ödememen gerektiğini sorduysan belirtmiştir. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    BrighStar bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

natroyu da aradım, godaddy de kimse ilgilenmiyor. bakmıyor bile izlemedim video kalmadı mk :D

sen godady den aldığın hizmete binaen bi yönerge epostası vs gelmedimi. Ya da ayarlarını nereden yapıyorsun ss ler at buraya belki sunu böyle yap et diyen çıkar. 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

Arkadaşlar elimdekiler bunlar, başka bilgi gerekirse verebilirim.  Bu kurulum nasıl olacak acaba. E posta yı godaddy den aldım, Domaini mi natrodan 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    BrighStar bunu yazdı

arkadaşlar haklısınız, boşuna para verdik demekki, tecrübe olmaması bu durumlara yol açıyor. geride almazlar para iadesi de yapmazlar ozaman şimdi :(

yeni aldı isen ticket ac. 10 mü 30 gün mü para iade garantileri vardı.

yandex mail den ben memnün değilim. Takvim vs gibi eklentiler yok düz mail at al. soho (ücretsiz) yada google (ucretli) altarnatiflerini öneririm. calisanların bir birinin iş planını apple not'larını gormesi artık zorunlu gibi bir sey oldu.

ama sadece mail olsun geri kalan özellikler onemli değil dersen yandex ucretsiz ve kolay bir cozum olacaktir.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar aldıgımız sitenin suresını uzatmazsak mailimiz kapanır mı? yada başka biri siteyi alırsa o maile ulaşabilir mi?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    _Dert_ bunu yazdı

Arkadaşlar aldıgımız sitenin suresını uzatmazsak mailimiz kapanır mı? yada başka biri siteyi alırsa o maile ulaşabilir mi?

Domainin süresi biterse tabiki kapanır mail gelmez, birisi o siteyi alırsa eski mailleri görüp görmeme konusu biraz muallakta mesela domainin yandex te diyelim ben senin domainini aldım ve öncedende yandexte maillerini sakladığını biliyorum belki birşeyler yapılır gibi geldi ama emin degilim  

Mesela adam herşeyde o maili kullanıyordur ve be domaini uzatmayı unuttu diyelim domaini alıp maili açarsın hopo şifremi unuttum dersin olur biter. 

KaptaN tarafından 10/Mar/19 23:14 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2511 Toplam Mesaj: 24
eposta kurulumu kurumsal e posta