Kurumsal Firmalar Ve Muhattap Bulamama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yemin ediyorum illalah geldi, kurumsal firmalardan. Önce vodafone, şimdi de Samsung. 

Insan eskileri ozluyor, sorun oldu mu muhattapini bulurdun. Simdi dunya kadar para veriyorsun ve gerizekali musteri temsilcilerinden baska muhattap bulamiyorsun.

Samsung Kadikoy Destech Bilisim Servisi denen yer; samsung s6 edge telefonumu asiri isinma ve 1 saatte biten bataryasiyla ilgili garaniye vermistim. 12 gun sonra telefon yapildi diye geri geldi. Sarj soket kiti degistirilmis, telefonu actim 25% sarji vardi, asagi inene kadar bitti. Samsung musteri hizmetlerini aradim, detayli form falan dediler, tekrar verdim ayni yere. Sozde detayli inceleme olusturdular. Dedim ki gec verin ama 20 gun de beklerim yeterki yapilsin. Bugun telefon geldi yine, genel bakim yapilmistir yaziyor. Yazilimci kafasiyla onu okuyunca: abi biz bi sik yapmadik oylece yolladik telefonu diyor yani. 

Samsung musteri hizmetleriyle konustum, kadin yetkili birini baglayamam yogun diyor. Ben de sorunumu cozmediniz, telefonu kapatmiyorum. eger siz kapatirsaniz, sizi sikayet edicem dedim. Kadinla beraber mecbur yarim saat telefonda bekledik, en sonunda kadin pes etti. Gitti birini getirdi, telefonu teslim alin bi de umraniye goturun dedi. 

Sozun ozu; araya bayram girdi, bayramla birlikte 2 aydir telefonsuzum. Muhattap bulamiyorum, derdimi cozecek. Mecburen mahkemeye gitmek zorundayim. 2500 lira verdim ve su an cöp oldu. 

Allah kahretsin bu kurumsal duzeni getirenlere, kimseye ulasamiyoruz. Yapiyor satiyor telefonu, 2 tane salak musteri hizmetleri koyuyor. Papagan gibi devamli ayni seyleri duyarak muhattap oluyorsun. En ufak cozume ulasmiyor, bildigin ayakta sikiliyoruz.

Konuyu acma sebebim, bi bok olacagindan degil. Icimi dokmek istedim. Musteri olarak dunya kadar para verip bu kadar caresiz birakiliyoruz, eski esnafin musteri her zaman haklidir sozle tozlu sayfalara karismis. Paramizla rezil olmak bu olsa gerek. Heryerden sikiliyoruz, anasini satiyim.

Sinirden elim ayagim titriyor, Allah belasini versin boyle duzenin. Samsung un gelmisine gecmisine .......

ozgunlu tarafından 09/Eyl/16 18:38 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

PanxeR gibi olacak ama İşte bu yüzden Apple. En azından müşteriye değer veriyorlar. Telefonu parçalayıp, pert edip götürsen bile 2. El fiyatından ucuza sıfıriyle değişim yapıyorlar. 

mkyb tarafından 09/Eyl/16 18:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

@Panxer konuya bekleniyorsun hocam. :)))))

Apple o kadar paraya teknik servis satıyor aslında, demeleri bundanmış demek.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Üfürme bir telefon çöz her seferinde aynı şikayet ile tekrar telefonu servise ver. 3 kere aynı, 5 kere farklı arızadan telefon servise giderse değişim hakkın söz konusu. Kullan sende kanunun sana verdiği yetkileri al yeni telefonu bak keyfine.

Sadece bi imza..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

SkynetX hocam iphone pahalı ancak alıp Max 2 sene temiz  kullanıp satacaksın. Satarken verdıgın parayı geri alıyorsun, Samsung fiyatına iPhone kullanmış oluyorsun. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

Üfürme bir telefon çöz her seferinde aynı şikayet ile tekrar telefonu servise ver. 3 kere aynı, 5 kere farklı arızadan telefon servise giderse değişim hakkın söz konusu. Kullan sende kanunun sana verdiği yetkileri al yeni telefonu bak keyfine.

Hocam telefon yeni zaten. Olan benim vaktime oluyor, ama baska carem kalmadi.

Zaten dava yoluna gidicem. Ama yani muhattap bulamiyorsun yav, kafayi yedigimle kaldim.

BURAYA DA BASTIRA BASTIRA YAZIYORUM: 

VODAFONE VE SAMSUNG un eline düsmeyin. Sorun yasarsaniz, ustune sifon cekin. Mahkemeye gidin. Bu 2 firma yardim etmiyor abi.

ozgunlu tarafından 09/Eyl/16 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Hocam onlara ole dedikleri icin baska bisi diyemiolar. Yoksa onlarda bilio neyin ne oldugunu. 

Samsun hangi servisle calisio bi yazabikir misin ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vodafone ile işi olan bana yazsın yardımcı olurum. Genel müdür gitmeyeydi iyiydi ama neyse. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Hocam onlara ole dedikleri icin baska bisi diyemiolar. Yoksa onlarda bilio neyin ne oldugunu. 

Samsun hangi servisle calisio bi yazabikir misin ?

birden fazla.

bunu yapan Destech bilişim 

bayramdan sonra ümraniyede farklı bi servise vericem, onun adını da dedi de inan hatırlamıyorum hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

@Panxer konuya bekleniyorsun hocam. :)))))

Apple o kadar paraya teknik servis satıyor aslında, demeleri bundanmış demek.

@mkyb hocam doğrudur da, iş yapıyorum ben android ile. Lanet gelsin.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bakırköy'e gelebilirsen İncirli metrobüsün oradaki servise orası resmi Samsung servisi. Çevrediki servislerde ona bağlı.

Toplam Hit: 3487 Toplam Mesaj: 29
şikayet alma destech bilisim samsung kullanma