Kurutma Makinesi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Kurutma Makinesine ihtiyacım var önceleri ön yargılarım vardı ancak şu anda ihtiyaç oldu çalışıyoruz ev dar bu yüzden işimize yarar diye düşündüm
    Ancak çamaşırları yıprattığını boydan çektirdiğini vs duymuştum ne kadar doğru kullandığınız önerdiğiniz marka model varmıdır?

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Hocam bizde Samsung hem yıkamalı hem kurutmalı olan ikisi birarada olan model var. Bu modelleri 2 sebepten dolayı tavsiye etmiyorum. Birincisi kurutma programı uzun olduğundan arada acil bir şey yıkamak istesen sıkıntı oluyor. İkincisi kurutması çok etkili değil. 

Çevremde LG kullananlar var, memnunlar. Bir dönem Bosch kurutma kullandık, ama durduk yere program ayarı bozuldu, başladıktan 15 dakika sonra hangi programda olursa olsun duruyor. Muhtemelen beyni yandı. 

Servisi bol olan Türk beyaz eşya markalarına da bakılabilir tabi. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Yerli almayı düşünmüyorum Hocam Aldığım arçeliklerden memnun değilim teknolojik aletleri yurt dışı alma taraftarıyım

LG ELECTROLUX SAMSUNG 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Yerli almayı düşünmüyorum Hocam Aldığım arçeliklerden memnun değilim teknolojik aletleri yurt dışı alma taraftarıyım

LG ELECTROLUX SAMSUNG 

Sen beni dinle

YERLİ AL ( vestel alma )

COKCA BU BOKLARİ TAMİR ETMİS BİRİYİM, AİLEM SERİ KATİL GİBİ BOZUP DURUR CUNKU DAİMA.

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Bosch'dan şaşma hocam.. Evdeki bütün beyaz eşyaları bosch marka

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Bende hoover var genel olarak memnunuz makinanın bir canını almadığımız kalıyor. Çocuk olunca 2 güne bir 3 4 sefer çalışıyor o da nereden baksan 10 12 saat yapıyor. Ama çok nazik makinalar her an bozulacak gibi geliyor bana. Bazen kazanı çeviremiyor falan. Tavsiye etmem o yüzden. Bir de alırken ısı yoğuşmalı ve ısı pompalı mı öyle bir teknolojisi vardı. Çok uzun süre çalışacağı için en tasarruflu olanı almaya çalış hocam. 300 500 fazla olsun ama emin ol 3 4 ayda amorti eder o parayı

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Isı pompalı Hoover var bende memnunum. 500 watt gibi bir güç çekim var yaklaşık. Çocuk kıyafetleri, bizimkiler, yatak örtüsü falan bişey de olmadı, ısı pompalı olan çektirmiyor diye biliyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Elektrolux almıştık, ilk basta motoru yandi vs. Tamirden sonra memnun bıraktı. 5 yıldır çalışıyor eşyalarda sorun olmadı. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bosch alın kafanız rahat olsun. Alırken serisine kadar araştırın Avrupa için üretilenlerden olanlarına yoğunlaşın fark oluyor.bosch olmasa da benzer olanın profilo olanları da olur.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

almayı düşünüyorum bende yakın zamanda özellikle kışın zor oluyor evde kurutmak.

pratik mi kullanım açısından ? atıyorum 9 kiloluk makineyi doldurduk yıkadık çamaşırları hurra hepsini alıp kurutma makinesine tıkabiliyor muyuz yoksa kapasitesi az mı oluyor genelde ? 

kaç saat sonra kuru şekilde teslim ediyor ve ses olayı nasıl acaba kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

https://www.teknosa.com/lgrc90v9ev2wasspltk-9-kg-gumus-kurutma-makinesi-p-115027648
    Elektriktik tüketimi Anlamında ve yorumlar olarak bunu aldım bakalım 

Toplam Hit: 1214 Toplam Mesaj: 20
kurutma