Kurutma Makinesi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Ortalama kaç saate kurutuyor 

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

En uzun programda bile iki bucuk saatte bitiriyor. İçinde  sensörleri var. 

Kedi kopek besleyenlerin mutlaka kullanmasi gereken bi makine. Kiyafetlerdeki bütün tüyleri topluyor her yıkama sonrasında bir avuç toz tüy alıyorsunuz filtreden. 

Ben hep Arçelik kullandigim için marka öneremiycem.

Ama mutlaka sahip olun herhangi bi markaya büyük kolaylık. Yıllar önce almadığıma çok pişmanım.

tabi lan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ısı pompalı al ruhicim.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

En uzun programda bile iki bucuk saatte bitiriyor. İçinde  sensörleri var. 

Kedi kopek besleyenlerin mutlaka kullanmasi gereken bi makine. Kiyafetlerdeki bütün tüyleri topluyor her yıkama sonrasında bir avuç toz tüy alıyorsunuz filtreden. 

Ben hep Arçelik kullandigim için marka öneremiycem.

Ama mutlaka sahip olun herhangi bi markaya büyük kolaylık. Yıllar önce almadığıma çok pişmanım.

bence herkes kullanmalı. bende kedi köpek yok ama ilk kullandıktan sonra çıkan tozları gördüm inanamadım. sağlık için çok faydalı kesin. o tozlarla geziyormuşuz hep

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Incanus
    Incanus's avatar
    Erkek

Hocam 2023 Kasım da SIEMENS WQ41G2C0TR aldım. Gayet güzel şimdilik. Koku giderici ve ütü özelliği var. Ütü özelliği t shirtlerde işe yarıyor.

https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/yikama-ve-utuleme-grubu/kurutma-makineleri/isi-pompali-kurutma-makineleri/WQ41G2C0TR#/Tabs=section-technical-overview/Togglebox=manuals/Togglebox=accessories/

Selam ver, alacaklı çık.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Selamlar hocalar, çalıştıgım firmada beyaz eşyaları test ettiğimiz için bilgi olması adına bir kaç bilgi vereyim. 

Isı pompalı ve enerji verimliliği yüksek olduktan sonraki tüm parametreler ekstra olacaktır, wifi otomatik bosaltma vs bunları kendi konfor aralıgınıza göre tercih edebilirsiniz. Marka genel olarak kullanılan malzemeyi etkilemekle beraber bazı parçalar TR içinde en iyi ile en kötü markada dahi aynı olabilir bunu bilme şansınız yok. Ben süre kısalması için sensörlerinin iyi bir teknoloji olmasına ayrıca bakmıstım örneğin. Ancak ürünlerin dizaynı markalarda değişiyor, bosch da iskelet sistemi ayrı çelik iken arçelik ayrı iskelet kurmak yerine tamburu yan panel desteği ile oturtuyor gibi gibi.

Kurutucudan çıkan toz vs dediğiniz nasıl bu kadar toz cıkıyor dediğiniz olay tekstil havı, bu sebeple cok fazla cıkan seyin hepsi toz değil. 

Süre konusu ağırlık, nem oranı, sectiğiniz programa bağlı olmakla beraber 2-3 saatlik ortalama bir kurutması olur, nevresimler kesinlikle tek basına atılmalı 

Arçelik 800km F/P üründür 

Cesnist tarafından 21/Şub/24 13:03 tarihinde düzenlenmiştir

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

hoover marka alınır mı ? yoksa bildiğim ve 20 seneden breiridr memnun olduğumuz altus mu alalım ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

@ruhi naptın.

Aldın mı? Ne aldın.

Baktın mı? Neye karar verdin.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bu arada teknoloji ile ilgili problemi olan bir milletiz. 

Eline iPhone alana kadar herkes yaw kardeşim buna bu para verilir mi 4 liralık alette aynısını yapıyor diyor , kullanmaya başlayınca keşke daha önce öğrenseymişim diyor.

Evine kurutma makınası alana kadar herkes kardeşim güneşte kuruyor ne gerek var eve böyle pahalı bir alet diyor , ne kadar örnek gösterirsen göster dinlemiyor , sonra bir gün gelip alınca ulan yıllardır ben bunu nasıl almamışım diyor.

Airfrayer arkadaşlar bu alet aynı mikrodalga fırın veya kettle gibi bir mucize çok kısa sürelerde çok az yağ ile bir çok yemeği pişirmenize olanak sağlıyor özellikle çocukların sevdiği yemekleri köfte tavuk kanat vb. yani mükemmel ama yurdum insanı satın alana kadar bu para tuzağı fırın da aynı şeyi yapıyor diyor.

Dikey şarjlı süpürge , bu yıl olmuş 2024 arkadaşlar yanınızada fişe takılı hantal bir makınayı dolandırmanın temizlik süresinin 3- 4 kat hızlandırmanın artık hiç bir bahanesi yok ama hala bazı insanlar yok o iyi değil güzel değil diyor abi herkes dyson alacak diye bişi yok bende de dyson yok ama aldığım bu teknolojik aletler sayesinde hayat gerçekten kolaylaşıyor biz eskiden evi süpürmüyormuşuz bildiğin süpürgenin köleliğini yapıyormuşuz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı

@ruhi naptın.

Aldın mı? Ne aldın.

Baktın mı? Neye karar verdin.

aldık sonunda, Bosch marka bir makineye karar verdik. hanım da beğendi ( o beğendiyse benim için her şey yolundadır :D )

fiyat performans mı bilmiyorum ama uzun yıllardır şikayetsiz satılan bir seri ürünmüş. 

haftasonu kurmaya gelecekler, elektrik tüketimi A++ ve ses oranı düşükmüş.

tavsiye veren tüm dostlara teşekkür ederim.

kullanınca artı eksi yönlerini yazarım inşallah :)))

Toplam Hit: 1793 Toplam Mesaj: 35
kurutma makinesi çamaşır