folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kusursuz Cinayet !!!!!

Kusursuz Cinayet !!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    aklımda buz sarkıtı kaldı biyerden. Nerde duymuştum/okumuştum bilmiyorum.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

Denildiği gibi birini öldürdükten sonra ortada ceset yoksa ve cinayeti gören kimse de yoksa ortaya çıkması imkansız  bi durum oluşabilir.

Şöyle ki kişiyi öncelikle zehirlersin, ya da boğarsın (ortada kan, gözyaşı ve zulüm? olmayacak şekilde...)

Sonra bir güzel büyük boy kıyma makinesi alırsın. Cesedi çekersin güzelce iri kıyım.

Sonra köpecikleri beslersin, aha sana kusursuz cinayet... 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    ya köpekler insan eti yer mi? Ben yemezler biliyorum. Belki kemiği yerler ama etini yemezler sanırım?

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kastırmana gerek yok sık kafasına gitsin , sonra at denize kurtul..

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    buz parçası olayı degisikmiş parmak izi derdi yok buz eriyince ne parmak izi ne cinayet silahı kalıyo ortada

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Temel İçgüdü 2 filmindeki gibi cinayetleri işleyip sucu baskasına yıkacaksın.

veya ben şöle yapardım temiz bir silah bulur öldüreceğim kişiyi tek kursunda kimsenin olmadığı göremediği yerde kafasına sıkarak öldürürdüm. sonra cinayet silahının  şarjörünü gömerdim üst kısmını uzakta bi çöp tenekesine atardım geri kalan kısmınıda denize atardım.

tabi kafama maske takmayı unutmazdım :D

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    kusursuz cinyet bi yerden okuduğum üzere buz sarkıtıyla olur.çünkü bunu kurbana sağladığınızda belli bir süre sonra buz erir ve cinayet silahı ortadan kalkmış olur ;)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

NighT-7 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya köpekler insan eti yer mi? Ben yemezler biliyorum. Belki kemiği yerler ama etini yemezler sanırım?
    -----------------------------

köpekler tavşan, tilki, kuş, domuz her şey yiyolar. hatta birbirlerini bile yiyolar, ölü ya da ölmeye yakın kurt bulursalar onu bile yiyolar. ölü insanı da yerler bence.

ama tabi komple ceset halinde görürseler yemeyebilirler. çünkü köpekler insanların en sadık dostudur ?

ama biz kıyma yapıcaz yerler yerler. aç kalırsalar canlı insan "bilene" yerler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

Dexter i izlemeni tavsiye ederim guzel taktikler ogrenebilirsin :D
    bilmeyenler icin aciklama:

Dexter bi dizidir , dizinin konusu yakalanmadan cinayet isleyen bi adamin maceralari :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    en iyisi buz dime !
Toplam Hit: 8377 Toplam Mesaj: 59