Kusursuz Cinayet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

yaw kanıt dizisinde o  k.rı  ikide bir kusursuz cinayet yoktur deyip duruyor. saçma sapan konuşuyor.   binlerce  faili meçhul cinayetler var susurluk olayları, yeşil , mafya, çete, uyuşturucu kaçaçılığı hırsızlık hatta benim bisikletim çalındı polis neden bulamadı. .. daha sayıyımmı milyonlarca kayıp var .  hani kusursuz cinayet ve kanun yoktu.. hepsi tamamen uydurma... istedğim kişiyi öldürüm kimse bulamaz benii...

mesala  pkk 30 bin kişiyi öldürdü ama hala pkk  bitmedi. hani kusursuz cinayet yoktu  geçen 10 kişi öldü  ama yakalayamadılar .. öyle tek kişi yakalayabiliyorsunuz cem gariboğlu gibi yakalamak kolay  hadi teröristleri yakalayında göreyim.. burada o k.rıya  kusursuz cinayet vardır diyorum..

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

çok içerlemişsin hacı ,))

aslında mantık olarak doğru çünkü insan kusursuz deilken yaptığı bişeyin kusursuz olduğu beklenemez bu bi cinayet olsa bile 

çözülemeyen olaylara gelincede onun kusursuzluğundan deil üstünde durulmadığın yeterince önem werilmediğindendir

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

hocam bırak kanıtı ya. csi çakması.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheWorm
    TheWorm's avatar
    Erkek

kusursuz diye bişey yoktur hocam :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek
    sapla buz sarkıtını görünmeyen bi yere at.Kendi kendini yok eden delil.

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek

hoca ucu sivri bir kalıp bul içine su dök sonra buzluga at donsuz buz olsun sonra al olnu şahsın ensesine sapla al sana kusursuz cinayet

aman  denemeyin sakın hayal ürünüdür :D

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

kusursuz cinayetle susurluk, pkk arasında nasıl bir bağlantı kurdun?

orada fevri cinayetlerden bahsediyor... terör, siyasi cinayetler, suikastler demiyor. onlar da çözülür; ama arkasında  bir sürü karmaşık şeyler, gizli güçler var. onlar istemediği için çözülemiyor.

sen, sükseli bir cinayet işle bir bak nasıl buluyorlar. 2 günde yaptığın planla aklın sıra saklanacaksın; ama adamlar onlarca yıllık deneyimi, adli tıp'ın, diğer istihbarat örgütlerinin desteği ile seni arayacak ve bulamayacak diyorsun he mi? güldüm. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------

kusursuz cinayetle susurluk, pkk arasında nasıl bir bağlantı kurdun?

orada fevri cinayetlerden bahsediyor... terör, siyasi cinayetler, suikastler demiyor. onlar da çözülür; ama arkasında gizli güçler var. onlar istemediği için çözülemiyor.

-----------------------------

tamamen aynı fikirdeyim müridle..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Kusursuz insan yoktur bu yüzden kusursuz cinayetde olmaz yine kusursuz insan olmamasından ötürü kusursuz polis yada kanun adamı da olmaz :))

Ama ne adamları yakalıyorlar sen bilsen.En basitinden discoveryde bi program var adı I almost got away with it onu izle.Mit,CIA falan senin bisikletinin derdine komsu cocugunun lolipopunun derdine falan düşmez :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bence kusursuza en yakin cinayet, belirli bir amaci olmayan, motivasyonsuz cinayetlerdir.

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Viole
    Viole's avatar
    Dişi

Bir bölümünde yüksek bir hastane binasının tepesinden düşen hemşire olayını inceliyorlardı. intihar etmiş gibi görünsede cinayet olduğunu ortaya çıkarmışlardı. avrupa ülkelerinde bir kişinin binadan düşüşü sırasında intiharmı ettiği yoksa birisi tarafından itilmiş olabileceğini ayırt edebilmek, çözebilmek için çeşitli testler deneyler yapıyorlardı robot kullanarak.bizimkiler polisiyecilik oynuyor. yani dizide öyle olması normal ince ince düşünülüp ortaya çıkarılıyor.gerçek bir cinayeti öyle kolay çözemezler çözdürtmezler.

Toplam Hit: 6438 Toplam Mesaj: 39