folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kütahya Ve Eskişehir‘E Acil Panzehir Gönderin!

Kütahya Ve Eskişehir‘E Acil Panzehir Gönderin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

araştırma ekibinin ölçümleri doğrultusunda hazırlanan rapor varken ne senin dediğine nede yok valisi yok şunun bunun dediğine inanırım.

Bu yüzden sadece uyarmak istedim en azından belli bi süre tedbir alınsa çok yerine olunur.

Edit : incik suyu farklı bi yerden geliyo doğru fakat sen şu kütahyanın içme suyunu iyi araştır bakalım. ve tugayın arkasındaki o bilgisayarlı dediğin filtrelerin çalışabilirliğinide bi gör tavsiyemdir. Porsuktan su çekipte sonra burnu boktan kurtulmayan belediye başkanınıda hatırlatırım :D

( 10 senedir kütahyadayım )

dediğim gibi sadece bi uyarı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

araştırma ekibinin ölçümleri doğrultusunda hazırlanan rapor varken ne senin dediğine nede yok valisi yok şunun bunun dediğine inanırım.

Bu yüzden sadece uyarmak istedim en azından belli bi süre tedbir alınsa çok yerine olunur.

Edit : incik suyu farklı bi yerden geliyo doğru fakat sen şu kütahyanın içme suyunu iyi araştır bakalım. ve tugayın arkasındaki o bilgisayarlı dediğin filtrelerin çalışabilirliğinide bi gör tavsiyemdir. Porsuktan su çekipte sonra burnu boktan kurtulmayan belediye başkanınıda hatırlatırım :D

( 10 senedir kütahyadayım )

dediğim gibi sadece bi uyarı

-----------------------------

içme suyunun kaynakları nerde hepsini çok iyi biliyorum çeşmelerin kaynak sularının nerden geldiğine dair haritada var. Bu işle birebir uğraşanlar bi problem yok merkezde diyor. Eti gümüşde yıllardır çalışan tanıdıklar var onlarda öle diyo, üniversitedekiler neden bu kadar ortalığı velveleye verdi bilmiyorum.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
Toplam Hit: 3349 Toplam Mesaj: 23