Kuyumculardan Bir İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacılar bi doğum günü hediyesi olarak isim kolye yaptırmak istiyorum ama biraz değişik bir kolye olacak şöyle ki aşağıdaki resimdeki canım annem yazan kısımlarda iki isim olacak Emrah Meltem gibi ayrıca her iki yuvarlak içinde de E ve M harfleri olacak 

Baş harfleri de Mesela Emrah sağda üstte yazdığını düşünün o taraftaki yuvarlak içerisine E harfi diğer tarafta da M harfi olacak 

Elimde tam tasarım var yani kafamdaki çizili olarak elimde var (izmarit <3 ) bu işi yaparım ederim diyen varsa yollarım max 400-500 para ayırabilirim bu iş için ayrıca 18 ayar altın olacak.

Not : Buraya takıldığımı bilenler var o yüzden konuyu gizliyorum. Admin eğer gizliliği kaldıracaksan konumu da sil!!

(şaka lan ne gizlemesi üsttekini hep yazmak istemişimdir :D )

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam altın istemişsin ama 500 TL fazla tutar her halde.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Senin paylastıgın resmin aynısı sonsuzluk işareti sağ tarafta erkek sol tarafta kız ismi 450 civarında yaptırmıştım. O kadarda pahalı tutmuyor.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocalar parası neyse verecek artık ama öyle abartı 800-900e de çıkamam o yüzden sizden fikir istiyorum belki aranızda bu işleri yapan olursa en azından işçilikten az kısarsa uygun fiyata bulabilirim diye düşünüyorum. Burda bi arkadaş vardı konuşmuştum ama o da bu işlerle ilgilenmiyormuş artık o yüzden yaptıramadım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yarına kadar bi yukarda kalsın yarın ayrıca uplarız :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hacı zinciri zaten 1000 lira üstü tutar yarısı işçilik zaten

kolye ucu da rahat bir 1000 lira tutar sanırım çünkü bir zincir kadar belki daha bile fazla gram gelir o kolye

gerisini sen hesap et

ama bijuteri fln yapan vardır belki onlara bak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    durum ne hacım. Bulabildin mi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

hacı daha geçen gün bende doğum günü için baktım ziktiri boktan bi kolye ve ucu 200-250 tutuyor ki 8 ayar olduğu halde sen 400-500 e sanırım anca 18 ayar zinciri alabilirsin gibime geliyo 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

kolye ucu da rahat bir 1000 lira tutar sanırım çünkü bir zincir kadar belki daha bile fazla gram gelir o kolye

gerisini sen hesap et

ne yaptın hacı ya yok 10bin tutacak tövbe tövbe yahu zinciri olsun 2 ayar 5 ayar yahu saçmalama :D bana uç yapılsın da gerisi önemli değil hallolur 

arkadaşlar henüz bir ses yok kimseden içimizde gerçekten bu işlerle uğraşan kimse yok mu yahu :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

gerisini sen hesap et

ne yaptın hacı ya yok 10bin tutacak tövbe tövbe yahu zinciri olsun 2 ayar 5 ayar yahu saçmalama :D bana uç yapılsın da gerisi önemli değil hallolur 

arkadaşlar henüz bir ses yok kimseden içimizde gerçekten bu işlerle uğraşan kimse yok mu yahu :/

öyle bi dünya yok hacı 2 ayar 5 ayar olmaz git bijuteri al o zaman veya burda neyini soruyonki gidecen kuyumcuya sölicen orda 2. el zincirler vardır işçilik ücreti olmayan onlardan alırsın yanınada altın suyuna batırılmış bakır kolye ucu isim yazdırırsın bitti gitti...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

gerisini sen hesap et

öyle bi dünya yok hacı 2 ayar 5 ayar olmaz git bijuteri al o zaman veya burda neyini soruyonki gidecen kuyumcuya sölicen orda 2. el zincirler vardır işçilik ücreti olmayan onlardan alırsın yanınada altın suyuna batırılmış bakır kolye ucu isim yazdırırsın bitti gitti...

Abi bu kadar yabana atma hemen hallolur zincir ya önemli olan uç :)

Toplam Hit: 3384 Toplam Mesaj: 15