folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuzgun'a Destek Bekliyoruz

Kuzgun'a Destek Bekliyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

Hocalar bir süredir uğraştığımız mobil uygulamamızı yayına aldık sonunda. IOS ve Android olarak iki markette mevcut. 

Kuzgun, kaynağını kendinizin seçtiği bir haber uygulamasıdır.

https://itunes.apple.com/us/app/kuzgun/id1233088018?ls=1u0026mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haber.android&hl=tr

Sizlerden ricam uygulamayı indirip test etmeniz eksik gördüğünüz yerleri yazarsanız çok memnun oluruz. Aynı şekild marketlerde kıymetli yorumlarınız bizi onurlandırır :)

Bildirim atma konusunda çok boğucu değiliz onuda belirteyim. Mümkün olduğunca az göndermeye çalışıyoruz. Kuzey kore atom bombası atması gibi durumlarda bildirim atıyoruz sadece (=

Reklam olarak bişey yapmadık henüz yeni. Her zaman ki gibi ilk olarak tbt ile paylaşmayı doğru buluyorum sonra tüm dünyaya.

Şimdiden teşekkürler herkese

cemnet tarafından 12/Tem/17 10:06 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

elinize sağlık. facebook reklam verelim gruplara postlayalım toplu market downloadları yapıp yorum yazalım bişiler yapalım müridimizin programına :) 

Comeback...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    Vac bunu yazdı

elinize sağlık. facebook reklam verelim gruplara postlayalım toplu market downloadları yapıp yorum yazalım bişiler yapalım müridimizin programına :) 

malum yeni uygulama download sayıları çok düşük hocam. O yüzden reklam yardımlarına ve önerilerine sonuna kadar açığız sağol :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

İndirir yorum yapar 5 yıldız verir silerim diyordum. Harbiden güzel uygulama böyle bişey arıyordum :D 10 numero.

Ellerinize sağlık.

Ek : 

Ben mesela OSYM yi takip ediyorum çoğu zaman osym nin şu ana sayfadaki bandı da ekleseniz on numara olur. Hani sonuçlar başvurular vs gösteriliyor ya. O kısım.

ya da yine üstte OSYM olarak kaynak ekler bir de alt menü de ekleyebilirsin duyurular cart curt vs.

dcpromo tarafından 12/Tem/17 10:19 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

İndirir yorum yapar 5 yıldız verir silerim diyordum. Harbiden güzel uygulama böyle bişey arıyordum :D 10 numero.

Ellerinize sağlık.

Ek : 

Ben mesela OSYM yi takip ediyorum çoğu zaman osym nin şu ana sayfadaki bandı da ekleseniz on numara olur. Hani sonuçlar başvurular vs gösteriliyor ya. O kısım.

ya da yine üstte OSYM olarak kaynak ekler bir de alt menü de ekleyebilirsin duyurular cart curt vs.

yorum için teşekkürler hocam öncelikle. 

ösym listeleme tarzı güzel olmuş buna sonra ki aşamalar için bakacağım. 

Ayrıca ösym haber kaynağı dışarıya vermemiş olsa eklerdim hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Spor kaynağı ekledim örneğin burada da Takım bazında özelleştirme olursa çok iyi olur. Mesela ben Galatasaray haricinde haber istemiyorum sırf Galatasaray ı görmek istiyorum gibi.

dcpromo tarafından 12/Tem/17 10:31 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Spor kaynağı ekledim örneğin burada da Takım bazında özelleştirme olursa çok iyi olur. Mesela ben Galatasaray haricinde haber istemiyorum sırf Galatasaray ı görmek istiyorum gibi.

hocam 3 büyükleri ekledim spor kategorisine. programı kapatıp tekrar açarsan çıkacaktır :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

hocam 3 büyükleri ekledim spor kategorisine. programı kapatıp tekrar açarsan çıkacaktır :)

Ozaman tek kaynak olmuş olacak hocam. Şunu yapmanız mumkunse daha güzel olur. Mesela fanatik fotomaç ntv vs vs hepsinin takım bazında kategorileri var. Ben kuzgna girdim kaynak ekle dedim Spor kısmından fotomaç fanatik nvt seçtim ama bu 3 seçimden de sadece galatasaray kategorisini göstersin istiyorum. Bu şekilde daha çok kaynak olacak.  Gerçi 100 haber varsa 70 i aynı haber olacak bu durumda ama yine de farklı kaynak iyidir  :)

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Ozaman tek kaynak olmuş olacak hocam. Şunu yapmanız mumkunse daha güzel olur. Mesela fanatik fotomaç ntv vs vs hepsinin takım bazında kategorileri var. Ben kuzgna girdim kaynak ekle dedim Spor kısmından fotomaç fanatik nvt seçtim ama bu 3 seçimden de sadece galatasaray kategorisini göstersin istiyorum. Bu şekilde daha çok kaynak olacak.  Gerçi 100 haber varsa 70 i aynı haber olacak bu durumda ama yine de farklı kaynak iyidir  :)

işte o şekilde dediğin gibi tekrar eden çok fazla haber olacaktır. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

işte o şekilde dediğin gibi tekrar eden çok fazla haber olacaktır. 

Aynı haberleri filtreleme gibi bişey olsaydı baya iyi olurdu ki o da başlı başına başka bi olay :D Bir de üstte galerideki fotoları nerden çekiyorsunuz hocam. Her kategoride sınırlı foto var. Mesela ben bi kategoriye girdim beni sardı sürekli aşağı kaydırıyorum kaydırdıkça kaydırıyorum falan içerik çok olursa daha iyi olur.

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

Uygulama gayet guzel olmus. Umarim ustune ekleyerek daha da iyi hale getirirsiniz. Basarilar.

Toplam Hit: 6221 Toplam Mesaj: 57
kuzgun