KVK Servis Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek
    5800 ım var 4 kere servise gitti son 2 gidişi şöyle oldu gönderdim geri aynen ekranı değiştirip gönderdiler ama batarya hala çabuk bitiyor diye aldığım gün geri gönderdim sonra 1 ay geçti gelmedi kvk ya mesaj çektim bi kadın aradı yine sorun çıkarsa gönderin değişim talep ediyorum deyin dedi ve şimdi ekranda ölü piksel buldum ve batarya hala aynı sizce göndereyim mi ve değişim olur mu ki üretici firma da diyelim 5800 kalmadı. Düzenleme.şu an ekranın içinde toz kalmış onu da söyleyeceğim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Tüketici haklarına başvurucam de bide kvknın o  şubesinin müdürüyle konuş vatan bilgisayarda  laptop vardı 1.5 ay geçti anakartı kısa devre yapmış  dedim yapılsada ben onu almama dedim zorla degiştirdiler .D

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı:
    -----------------------------

Tüketici haklarına başvurucam de bide kvknın o  şubesinin müdürüyle konuş vatan bilgisayarda  laptop vardı 1.5 ay geçti anakartı kısa devre yapmış  dedim yapılsada ben onu almama dedim zorla degiştirdiler .D

ben hocam turkcelle muhatabım adamlar ürünü gönderiyor ne yapsınlar başka kvk ile bağlantım yok merkezde değilim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

gönder gitsin hocam 5.kez gidiyorsa belirt 5 kere diye

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kebelek
    kebelek's avatar
    Erkek

5800 sorunlu cihaz daha çok gider en son garanti bitince elinde patlar . buna rağmen piyasada hala çok tutuluyor .pili çabuk bitiyorsa sıvı temasından dolayı akım çekiyor olabilir.mikroskop altında bakmak lazım cihaza

Niçin küçülüyor eşya uzakta? Gözsüz görüyorum rüyada, nasıl? Zamanın raksı ne bir yuvarlakta? Sonum varmış, onu ögrensem asıl?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek

kebelek bunu yazdı:

5800 sorunlu cihaz daha çok gider en son garanti bitince elinde patlar . buna rağmen piyasada hala çok tutuluyor .pili çabuk bitiyorsa sıvı temasından dolayı akım çekiyor olabilir.mikroskop altında bakmak lazım cihaza

sıvı mıvı teması olmadı hocam gönderecem baksınlar bıktım artık

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

batarya garanti kapsamında değil

genpaya gönderseydin keşke 1 ayda geldi benim üstelik içi yurt dışından fabrikadan gelmesine ramen :)

bence her 5800 ın bir servise gitmesi lazım sonra makine canavar oldu hızlı çalışmaya başladı sesi yükselti v.s v.s

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

batarya garanti kapsamında değil

genpaya gönderseydin keşke 1 ayda geldi benim üstelik içi yurt dışından fabrikadan gelmesine ramen :)

bence her 5800 ın bir servise gitmesi lazım sonra makine canavar oldu hızlı çalışmaya başladı sesi yükselti v.s v.s

Ben zaten hata arıyordum değişiklik olsun diye telefonda 0 gelir diye göndereceğim ama piksel kaybı var bir de şubatta garanti bitiyor batarya yenilensin istedim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yolla hocam değişim talep et direk

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek
    Asker bunu yazdı: