folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder KYK Başvuruları Hakkında (Genel Konu) Tecrübe Edenler İçeri

KYK Başvuruları Hakkında (Genel Konu) Tecrübe Edenler İçeri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

Bosluk bunu yazdı:
    -----------------------------

Peki bu ara sınıftakılerın yurt basvuruları ile yenı gelenlerın basvuruları aynı tarıhtemı acıklanır 

burs belki aynı zamnda açıklanıyor tam emin değilim çünkü ilk burs ocak ayında alınıyor ara sınıf ta olsa yeni gelen de. ama yurt ve harç daha önce belli oluyor yeni gelenlerin ki yurtlara yerleşsinler...

düzenleme: yanlış anlamışım evet büyük ihtimal aynı zmanda açıklanır

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

yurt cıkıp cıkmadını nasıl anlarız murideler ??

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    hacılar, DGS ile yerleştiğimizdede kyk'ya başvurabiliyormuyuz?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

TeRRoR bunu yazdı:
    hacılar, DGS ile yerleştiğimizdede kyk'ya başvurabiliyormuyuz?
    ---------------------------

evet siteden alıntı;

"AYRICA; 2011-2012 ÖĞRETİM YILINDA İLK DEFA MASTER, (Şubat 2011 ayında girenler de dahil) DOKTORA,
    ÖZEL YETENEK ve DİKEY GEÇİŞ YAPAN ÖĞRENCİLERİN BAŞVURULARI
    İSE 19 Eylül - 02 Ekim (02 Ekim 2011 dahil) tarihleri arasında alınacaktır."

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Arkadaşlar benimde bir sorum var... benim ikinci yılım ama geçen yıl başvuru yapmamıştım bu yıl yaptım biraz önce. kurallara bir göz attım bir yıl kaybı olanlar falan diyor bu başvuru dikkate alınmaz diyor beni etkilermi yoksa başka konudamı diyor... ?

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

rekcah_maynaq bunu yazdı:

yurt istiyorum sekmesinden en alttakini mi seciyoruz öncelikle genel yurtlara mı ? arasındaki fark n

--------------------------- --

öncelikli yarı özel seçersen: okuyacağın şehirde yarı özel varsa önce onlar arasında elemeye tabi tutulursun,sonra normal ücretli yurtlar arasında;

warlock

hocam okuyanlar için başvurular daha önce idi, ama basvurduysan bilmiyorum ne olur :D  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    bende yaptim basvuru anne babamin sicil numaralarini yazdim ancak simdi ailenin ustunde ev isyeri tarla yani baya bi tasinmaz var sadece oturdugumuz evi yazdim ne yapam hepsini yazayimmi zaten onemli deil yurt cikmasi da ne yapsam bilemedim

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    edit : iki kere gitmis

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Arkadalar ünide listeler yayınlanmış işte burs alanlar katkı alanlar amk benim isim yok ve başvuruda yapmıştım neden böyle birşey oldu bilen biri açıklayabilirmi...

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hangi unide

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 5101 Toplam Mesaj: 40