folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lamerlik Olumle Bitti

Lamerlik Olumle Bitti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

milliyet.com.tr den alinmistir.

İnternet arkadaşlığı cinayetle bitti

Aydın’ın Didim ilçesinde, dün işlenen cinayetin, zanlı K.H’ın ve eşinin internet mesaj adreslerinin şifrelerinin kırılması ve bu adreslere kayıtlı kişilere hakaret içeren mesajlar gönderilmesinden kaynaklandığı açıklandı.
          Didim Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, dün Atatürk Bulvarı üzerinde meydana gelen olayda Mehmet Melih Aslan’ın (29)
          öldürüldüğü ve zanlı K.H’nın (38) olay yerinde ruhsatsız Glock marka tabancasıyla yakalandığı hatırlatıldı.
          Açıklamada, soruşturma sonucunda "Şüpheli maktulün dört ay önce internette bir sohbet odasında tanışarak arkadaş oldukları ve daha sonra arkadaşlıklarının bozulduğunun öğrenildiği" ifade edildi.
          Açıklamada, arkadaşlığın bozulması üzerine Aslan’ın, zanlı K.H ve eşine ait MSN adreslerinin şifrelerini kırdığı, adres listelerinde bulunan diğer kişilere onun hakkında hakaret mesajları gönderdiği belirtildi. Zanlı ve eşinin gelişen olaylar yüzünden boşanma aşamasına geldiği ve cinayetin bu nedenle işlendiği kaydedildi.

OLAY

Atatürk Bulvarı üzerindeki Alo 24 isimli restoranın önünde, aralarında çıkan kavganın büyümesi üzerine K.H, motosikletine binerek olay yerinden kaçmaya çalışan Aslan’ı, 5 el ateş ederek vurmuş, Aslan, olay yerinde hayatını kaybetmişti.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    ohaa bee :(( ltam lamerlikmiş yaptıkları

Orman Mühendisi //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

cebit dede isko veya axi gelipde bizden birini vurmasınlar.

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Vay hayvan Glock u nerden bulmu$  :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mysterious_tr
    mysterious_tr's avatar
    Erkek
    harbi yaw herkes de glock kullanio artk moda oldu :D biz de mi alsak bi dene naapsak :P

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

doğuda bulma imkanı olan varsa bana bi tane ayarlasın glock

parası neyse veririm 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Vay hayvan Glock u nerden bulmu$  :|
    -----------------------------
    bende var ister misin?

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Fake sms Tahribatta yayınlandığı dönemin 2 hafta ertesi KanalD de izlediğim bir haberde fake SMS yüzünden öldürülşen bir haber izlemiştim. Bazı şeylern dozajı ayarlayamıyor insanlar..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

hacı ben glock alacağıma o paraya ondan daha güçlü bi silah alırım nasılsa ikiside yasadışı olacak benim bildiğim glockların

parası biraz pahalı bide bizim mal basının dediği gibi tam anlamıyla hayalet silah değilmiş sadece yakalanma ihtimali diğer

silahlara göre biraz daha düşükmüş oda metal oranı düşük olması hasebiyle.. ama eğerki şu çantanın felan içini gösteren

bi alete atarsanız makineyi görünecektir o insanların geçtiği kapı gibi bi cihaz war orda belli olmayabilir fakat içindeki metal

oranı+üstünüzdeki anahtar kemer ve bilare ıvır zıvırla birleşince ötme ihtimali wardır...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slymn88
    slymn88's avatar
    Erkek
    bu lamerlerde ne hainmis la yuva yıkınca eline ne geççek bide ulan koskoca evlilik bi msn den bitermi baska adres al yani alternatif çok kardesım hem öldürmeye ne gerenk var sakat burak asagıya çalıs bacaktan gir yani hiç işi bilmiyolar hem glock marka silah kullanan bi adam prof olması lazım bulusma yerıne otoyla giti bi kaç kişi git adamı kaçır tenhada kıstır hastnelik et temiz iş yap hiç bilmiyo bunlar işi :D:D

http://www.akte-islam.de/13.html arkadaslar su siteyi bi hackedin türkler ve islam hakkında yanlış şeyler yazmışlar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    artık msn nasıl heklenir die başlık açmadan önce bi daha düşünün..Küçük bi şakadan başlar herşey daha sonra bunun gibi ölümle sonuçlanabilir dikkatli davranmak gerek.
Toplam Hit: 3301 Toplam Mesaj: 21