folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder "Lan" Üzerinden Oynanabilen Oyunlar

"Lan" Üzerinden Oynanabilen Oyunlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek
    piskopatix bunu yazdı
    xxspiderxx bunu yazdı

@r10aldinho

hocam o da çok eski ya :)

@piskopatix

onları baya bi araştırdım ancak alter kapatılmış artık olmuyor.teknogods için de denemediğim şey kalmadı adım adım her şeyi yaptım ama olmadı.bir de dediğim gibi lan için bunlara gerek var mı?

cımbızlamak derken kasdetdiğim zaten oydu başka sayfalardan bulman idi Lan game server makinamda dosyalar mevcut 200 mb civarı olacak teamspeak kullanıyorsan buyur gel sana elimden gelen yardımı yapayım.

editt// Mw2 ve MW3 Lan desteği kendinden yok Crackli versiyon ile Lan mümkün oluyor

eyv. hocam maalesef teamspeak yok.peki direkt lan desteği olan oyun var mı? multi fln değil oyuna girip lan seçip oynayayım.bıktım artık teknogods fln uğraşmaktan :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halat
    halat's avatar
    Erkek

hamachi yerine artık tunngle kullanabilirsiniz. HL ,CS felan sorunsuz oynuyorum şuan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

bf2 var panpa botlarla oynuyorsun bugu var yani, birde cod5 zombi modu şuan bizde çok revaçta yurtçak oynuyoruz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek
    Ka1nsha bunu yazdı

bf2 var panpa botlarla oynuyorsun bugu var yani, birde cod5 zombi modu şuan bizde çok revaçta yurtçak oynuyoruz

bf2 dediğin bad company 2 mi hocam? direkt lan seçeneğini seçip ounayabiliyor muyuz? yoksa hamachi fln gerekiyor mu?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

o deilde lan üzerinden oynayabileceğimiz batak oynu varmıdır.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Quike :) oynuyoz büroda devamlı 64 ekran kartı çok bile geliyo :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Hamachi'nin yaptığı iş internetteki bir adamla sizi aynı ağda gösterip LAN üzerinden oyun oynamanızı sağlamak. Zaten yanınızdaki aynı ağda olduğunuz kişiyle hamachi kullanmaktaki amacınız ne.

Yeni oyunların birçoğu ağdan oynarken lisans kontrolü falan yapıyor ağdan oynamak için farklı crackler oluyor genelde. COD serisinin 5'te vardı oynuyorduk lanfix.exe dosyası vardı. Lisans yüzünden oynayamadığınız oyunu google'da oyun ismi multiplayer crack yazıp aratarak bulabilirsiniz. Bazılarını oynayabilmek işkence hatta imkansız olabiliyor. Genelde eski oyunlar sıkıntı çıkarmıyor.

DarkSkull tarafından 27/Eyl/12 09:37 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

Minecraft,Sniper Ghost Warrior var 

Converse giyen uzaylı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Hamachi'nin yaptığı iş internetteki bir adamla sizi aynı ağda gösterip LAN üzerinden oyun oynamanızı sağlamak. Zaten yanınızdaki aynı ağda olduğunuz kişiyle hamachi kullanmaktaki amacınız ne.

Yeni oyunların birçoğu ağdan oynarken lisans kontrolü falan yapıyor ağdan oynamak için farklı crackler oluyor genelde. COD serisinin 5'te vardı oynuyorduk lanfix.exe dosyası vardı. Lisans yüzünden oynayamadığınız oyunu google'da oyun ismi multiplayer crack yazıp aratarak bulabilirsiniz. Bazılarını oynayabilmek işkence hatta imkansız olabiliyor. Genelde eski oyunlar sıkıntı çıkarmıyor.

aynen hocam LAN için ekstra bir programa gerek olmamalı.cod5i indiriyorum.akşam bi deneyeyim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    xxspiderxx bunu yazdı
    Ka1nsha bunu yazdı

bf2 dediğin bad company 2 mi hocam? direkt lan seçeneğini seçip ounayabiliyor muyuz? yoksa hamachi fln gerekiyor mu?

yok hocam bu düz bf2 direk lan seçeneğini seçip oynayabiliyorsun tabi botlarıyla oynamak daha eğlenceli onu da bir bugla yapıyorsun onu da anlatıyım yani:

ilk baş multiplayer kurarsın herhangi bir map sonra diğer arkadaş oyuna tıklasın ama girmesin yani gözüksün ve kesinlikle bir daha refresh yapmasın sonra multiyi kuran kişi disconnect diyip singleplayer dan kuruyor oyuna giriyor diğer arkadaşda hani multi bölümünde bekleyen join game diyor böylelikle bu bug sayesinde singleplayer oyuna dahil oluyor.

bad comapny değil hocam battlefield 2 :) 

Toplam Hit: 7804 Toplam Mesaj: 28