folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lanet Olsun Böyle İnsanlığa !!

Lanet Olsun Böyle İnsanlığa !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek

Müridler bu dünyanın çivisi çıkmış bugün bunu anladım.Az önce normal bir kız arkadaşımın doğumgününe gittim 3-4 erkek 5-6 da kız vardı tam hatırlamıyorum.Benim sevgilimde yanımdaydı.Neyse eğlendik zaman geçti falan alkolde var tabii.Daha sonra 1-2 kız yanındaki erkeklerle yiyişmeye başladı.:S...Birden noluyo dedim aslında kızlar çok iyi gözüküyo + sevgililileri var ama yanındaki erkeklerle yiyişmeye başladılar.Kimi kızlar öyle bir giyinmişlerki sevgilimin yanında baktım açık renk giysiler vardı üzerinde iç çamaşırları malı malafatı her boku gözüküyo...Hocalar lanet olsun böyle insanlığa hiçmi düzgün kız insan kalmadı şu dünyada..En güvendiğim insanlar bile gözlerimin önünde neler yaptılar.Daha sonra sevgilimle ayrı kaldık konuştuk falan eski sevgilisini sevdmediğinden oda birgün böyle bu şekilde alkkollüyken birinle yiyişmiş...Bir ara o an acaba bir party e mi düştüm dedim ama yoo hepsi tanıdığım bildiğim güvendiğim insanlardı....!!!

Kafayı yeme durumuna geldim.Şimdi bazılarınız diceksiniz ulan öyle ortam bulmuşun salak mısın sen sende yap diye !! Olmaz böyle bişey arkadaşlar bugün kararımı verdim evlenmemeyi düşünüyorum namus diye bişey kalmamış hiçe sayılıyor alkol,özentlik almış başını gidiyor.Aramızda kız arkadaşlar vardır kusura bakmasınlar genellemede yapmıyorum zaten onlardan tekrardan özür diliyorum ama biz ne hale gelmişik bunu bugün anladım..Dışarı çıktım parkta geziyorum daha neler denk geldi..Ulan hiçmi ananız babanız yok hiçmi terbiyeniz geleceğiniz yokk..Bende yapmadımmı böyle şeyler yaptım aslında konuşmak haddim değil ama bu kadarda ileri gitmedim..

Yalan konuşuyosam söyleyin arkadaşlar gerekirse rene bana hıyarlık madalyası versin ama gerçekleri bugün gözümle gördüm...Bana bir 's..ktr' deseniz bir madalya verseniz ne olacak...

Sizce ben mi anormalim yoksa dünyamı anormal !!! ????

Allah belasını versin böyle dünyanın,özentiliğin,insanlığın!! Ben burada isyanımı ettim ister siteden atın ister bana katılın söz sizdee...

ferman sende dert çekmek bizde senden ayığız bu sarhoş halimizle sen insan kanı içersin biz üzüm kanı söyle, kötülük bunun neresinde?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    doğru karar tebrikler.evlen
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    doru söylüosn kardeş etraf kaşar dolu .. bende bıktım fahişe gönüllerden :(

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek
    hoca gel tanıştırayım al hepsi senin olsun ama bunlar aşırı lanet bişey söyliyim

ferman sende dert çekmek bizde senden ayığız bu sarhoş halimizle sen insan kanı içersin biz üzüm kanı söyle, kötülük bunun neresinde?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    en iyisini yapmışsın eğer seviyosan sevgilinide uzak tut böyle yerlerede gitme 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    Allah sonumuzu hayır etsin.. yazın iyice azıyor kimi kızlar :| hele bi de alkol varsa hemen mayışıyolar

All is well
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khellix
    Khellix's avatar
    Erkek

Bütün mahalle tren yapıor :|

cmyılmazlılk tam

adminler bu konuyu arsive kaldirsin :|  arkds ab'ye girsin

Nullum crimen sine lege
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek

hocam hayrı mayrı psikopata bağladım resmen !! Hayatın anlamı ''Hayat boş vur mala çoş '' olmuş.Tamam olurda bu kadarda olmaz

Khellix hocam iyi beni AB ye soksunlar sözüm yok belkide kaşındım ama unutma aynı şeyler senin bacının,kızının başına gelirse tepki böyle olmucak o zamanda seni nereye sokarız bilmiyoıruz.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nalet olsun bu gönül işlerine... hiç bulaşmayacaksın arkadaş ot gelip saman gideceksin evlenmeyeceksinde eline karı elide değmeyiversin nalet olsun gezeceksin yiyip için hayatını yaşayacaksın ama içinde hiç aşk olmayacak nalet ediyorum böyle şeylere ulan

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    Bu sitede tek degılm yuppiiiiiiiiiiiii :D normalsın hocam normalll .. :D

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Bırak hocam isteyen istediğiyle yiyişsin, beğenmediysen ortamı kalkıp gideceksin. Adamların arkasından lanet okuma, sanane miletin yaşamından.

while (1<2)
Toplam Hit: 12693 Toplam Mesaj: 96