folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Laptop Alacaklar İçin Hoşuma Gider Bi Gittigidiyor İlanı

Laptop Alacaklar İçin Hoşuma Gider Bi Gittigidiyor İlanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Eleman kutusundan Çıkarmamış 300 den açmış 455 Ytl de şuan

Bana Gayet uygun geldi fiyatı 2gb ram var

İlana gitmek için

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    direk ebaydeki gibi parayı basıp almak varmı?

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sandman bunu yazdı:
    -----------------------------

açık arttırmada 300 den başlamış 455 de şuan yarın ilan bitiyor en fazla 600 e çıkar ama bu makine için güzel bence garantili hem

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı:
    ebay in turkiye sitesi zaten arkadaşım ama bunda Hemen AL buton u yok cogunda aktif o

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WilliamWallace
    WilliamWallace's avatar
    Erkek

Marka : Casper       İşlemci Tipi : Intel Core Duo       İşlemci Hızı : 1 Ghz

700$'a LG veya Acer laptoplar var , 8400 geforce ve amd turion x2'li modeller.Hem ikinci el hem Casper bana göre fiyat çok bile.

Tabi renkler,zevkler ve fikirler. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

tahminimce dahada artacaktır, son saatlerde teklif veren çok oluyor,

buda benim ilanım:P ilgilenen olursa:)

http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=11495486

çocuktum,büyüdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    babalara gelırsın hoca hıc bulaşma laptp alcaksanda sakın VATAN COMPUTER'DEN ALMA ! ıstersen eskıcıden al ama o göt herıflerden alma :D neyse kolay gele ve o hurdayı alma :D

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    casper exper pc alınmaz neden alınmaması gerektiğinide forumda açıkladılar...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:
    casper exper pc alınmaz neden alınmaması gerektiğinide forumda açıkladılar...

evet. buraya aksettireyim onları,

@triumph

1 Ay öncesinde dek Vatan Bilgisayarda casper Masaüstü Pc Satış Elemanıydım..Bu Forumada çok yazdım o firmanın elemanı olmama rağmen pcleri para etmez.açıkçası şaşırıyorum tahribat'a takılıpda hazır pc alanlara..hazır pclerin ya özellikleri yüksek/kaliteleri düşüktür..yada kalitesi yüksek/özellikleri düşüktür..

casperda sattığımız

quad(4 çekirdekli)2.4 işlemcili

3 gb ramli

500 hddli

8500gt geforce ekran kartlı

20 inçli

pc'nin fiyatı 1650 ytl iken

aynı sistemin 19inç monitörlü 2 gb ramli hp bilgisarın fiyatı 2250 ytl idi..

casperın bir kere monitörü para etmez.dediğin gibi.

anakartlar foxconn diye tırt bir marka kullanıyor(bir kaç aydır msi'a döndüler)

ram olarak (vdata diye skindirik bir marka)

ekran kartı olarak saphire kullanıyor.bazı modellerde değişiyor ama..

monitör olayına gelince ne yalan söyliyim satışdan çok ölü piksel hatalaırndan dolayı değişim yapıyordum.abartısız söylüyorum teşhir için açtığım monitörlerin 10 tanesinden 8'i ölü pikselli çıkıyordu.ama müşterilerin çoğu ölü piksel nedir bilmediği veya dikkat edip bakmadığı için pek anlaşılmıyor..panel 5 para etmez.şöyle tek elinize alıp tuttuğunuzda ne kadar skindirik bir panel kullandığını anlıyorsunuz.ama hp sağlamlık ve dayanıklıkda iyidir.samsung panelleri kullanıyor.

aslında casper alanlarıda pek suçlamıyorum.gerek intel gerekse microsoft'ın türkiyede kanka olduğu bir şirkettir.türkiyede ilk olarak 4 çekirdekli ve 45 nanometreli işlemcileri ilk casper'a uygun fiyatlara verdiler.aynı şekilde lisans olayında da microsoftun güzellik yaptığı söyleniyordu..böylelikle ucuza getiriyorlar.müşteride düşük ama pahalı konfigürasyon yerine bunu alırım diye tercih kullanıyor.toplamadan bile daha ucuza geliyor.o sistemin muadilini toplamaya kalksanız muhtemelen o markanın ürünlerini bulmakda sıkıntı çekeceğiniz için aynı özellikde ama daha kaliteli markalara yönelirsiniz.fiyat 1800'den aşağı tutmaz.+ birde servis ve işletim sistemi lisans olayı var..iş yerinde kullanacaksanız anakart harici aldığınız toplama bilgisayarın yanında artık işletim sistemi verilmiyor.veya toplama yaptığınız elektronik mağazası işletim sistemsiz toplama yaptığınızda kasa garantisi vermiyor parça garantisi veriyor....vs..bir sürü terane

--------

@klinsmann

Nerde çakma bilgisayar orda casper.

casper en baba kazığı en büyük kullanıcı kitlesine atar. O da evladına ilk defa bir bilgisayar almak isteyen ailelerdir.

Mesela ses ve ekran ya onboard olur yada en dandik ekranı takarlar. 

Anakart en ucuz modeldir hemde ram frekansı yavaştır. güncel olarak 800 mhz ram takılır ama casper gider 533 mhz ram takar. çünkü ucuz anakart verir.

E bunun yanına da allahın emriyle 20 dolarlık ram çakmamak ayıptır. o da 1 gb bu da misali ama ilk kullanıcı bunu ne bilsin ram var ramcik var.

Hoparlörler 2 watt tır 1 yıl sonra trafosu yanar bir sabah kalkarsınız hoparlörün yeşil ışığı yanmıyor. monitör kesinlikle taywandan gelen oem monitördür. üzerine casper logo fışkırttırıp kullanıcıya casper diye sokarlar halbuki ordan buraya karga burga gelene kadar anası sevilmiştir. 

Genelde sağda solda şirkette elinin altındaki bilgisayarın esc tuşuna bir şey olur diye basmaya korkan muhafazakar adam casper alır. Bir nevi Güven meselesi, janjan iyi ise gider kazığı yer çünkü adam teknlojiden bihaberdir.

bir komşumuz casper almıştı. üzerinde intel işlemci ama fan orjinal intel değil çin malı çakma fan. şimdi işlemci intel ise bunun kutusundan çıkan fan nerde??

aldım fanı sildim bağladım çalıştırdım. Çocuk meğer kitlenen fan ile sistemi çalıştırmayı denemiş ama sistem 2 dakka çalışıp kapanıyormuş. casper işte. garantiye gitse 1 ayda gelir çocuk babasına bilgisayar bozuldu dese babası komaya sokar zaten asabinin teki tek oğluna gitmiş casper almış. olur böyle vakalar klinsmann abin yakalar.

en iyisi kendi topladığın sistemdir. liseden beri kendi sistemlerimi kendim toplarım sağa sola da sevabına kendim yardımcı olurum. siz siz olun marka almayın. tek avantajınız garantisi oluyor ve o da hikaye eğer bilincçsiz iseniz bir şekide onu da hallederler elinize lisanslı işletim sistemini de verirler yollarlar eve.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    hahaha hocalar siz bu laptopun içini görseniz varya :D sanki .. çinde.. sokaktan gecen adama taktırmıslar parcaları:D kablo kaynıyor ıcı laptopun omur ucundan omur ucuna kadar kablo gıdıyor ;) bana beleş verseler casper yıne almam.. arkadas aldı casper ekranda pixel vardı bır ay gectı dıye degıstırılmedı ;)  dışına bi casper logosu tamamdir..) burası turkıye adama toplama dersın bılmez mal.. gider casper alırlar ssonra casper aldık dıye mal mal ötmeye başlıyorlar yok bır numara pc falan vs vs :) casper kadar boktan bır bılgısayar yoktur.. Toshiba,Asus,Sony,Dell,Packerd bell, bunlar dururken bunları almanın bı anlamı yok .) (Casper,Vestel,Arçelik,Exper,Hp,Datron)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek
    hocalar LG laptop kullanan var mı. almayı düşünüyorum da fiyatları çok uygun geldi aynı özellikler hp de çok daha pahalı. var mı bilgisi olan lg hakkında laptop.

...
Toplam Hit: 5009 Toplam Mesaj: 35