Laptop Ekran Kartı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    128MB Paylaşımlı Intel Graphics Media 900 UMA mı daha iyi performans verir yoksa 128MB ATI Mobility Radeon X300 mü?
    bide işlemci olayına kafam takıldı AMD iimidir laptopta? bi intel centrino 1.86 ghz var bide AMD 64 turion 1.86 ghz
    fiyat olarak AMDninki bayaa uygun siz ne tavsiye edersiniz?

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Tabiki Amd Tabiki Ati

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    valla ben intelden yanayım amd kullanan arkadaslarım war pekte memnun değilller laptoplarından 2 ay oldu alalı diyor arada bir gidip geliyor diyo pc =)

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=779&productid=bd700429

bu alet nasıl sizce beyler? fiyatı bayaa uygun.bu fiyat dolaylarında önerileriniz varsa beklerim :)

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpion_king79
    scorpion_king79's avatar
    Erkek
    bencede intel daha iyi amd laptopta daha çok ısınma yapıyo...

küresel hıyar bush
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bir amdci olarak botebooklarda amd yi simdilik tavsiye etmiyorum ha amd turion 2.0 uzeri sorunsuz ama 4000 dolar civarinda eger o kadar paran varsa al :)...Notebooklarla yakından ilgilendigim icin sana ortadan yuksek yuksekten alcak :) performansta onerim DELL insprion 6000 x300 ekran kartli olani almandir...1199 dolar arti kdv suan...x300 daha fazla performans verir sahsen bendeki notebooklardan birisi DELL ins. 6000 x300 ekran kartli...512 ram 1.86 ghz islemci intel...80gb hdd.....call of duty 2 yi full ozelliklte...nfsmw i yuksek ozellikte rahatca oynayabiliyorum...bu arada ben 512 ram i 1gb yaptirdim...DELL'ilenmek istiyorsan DELL al :)...Kasa saglam tas gibi gidip Acer...Packardbell..gibi markalar alma sakat urunler klavye emanet gibi duruyor kasanin boyasi cikiyor bir sure sonra...DELL yillarin markasi ve tecrube var gercekten aldigina pisman olmazsin...artilarini sayim sana dell ins 6000 in ...ses kalitesi muthis...sistem uyumlulugu guzel...Fan sesi rahatsiz etmiyor...klavye ve touch pad tas gibi :)...Dvd toshiba ve satallite nin ortak urunu o da tas :))...kart okuyucu zart zurt okuyucu var :)..sekil guzel...ısınma yok...Format sorunun olmuyor driver tanitma sorunun olmuyor DELL gelistirdigi bir teknolojiile pc acilirken shift 11 e basarsan direk fabrika ayarlarina donuyor pc formatla neyim ugrasmiyon :)...Yani 1200 dolar civari paran varsa kacirma sakin...birde sony viao falan bakma sekilden baska birseyi yok...Hp 177 eks modeli ile dell ins 6000 modeli arasinda secim yap ama sorun istemiyorsan teknik servisle falan ugrasmak istemiyorsan al tas gibi DELL i...bu arada hp nin parmak izi okuyucusuna aldanmayin...:)..ben parmagimi tanittim ilk bir iki gun ne guzel parmak basmadan acamiodm oturumu :)...ertesi gun tanimadi serefsiz parmagi 31 cekmekten asindi herhalde :))...ne cile cektim parmak tanitana kadar ayak parmaklarimi bile gosterdim :)...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thresh
    Thresh's avatar
    Erkek
    ATI Mobility Radeon X300 ben su an kulanıorum Sorunsuz butun grafik programlarında calısıorum oyun dersen Wow dahil cogunuda oynuorum ...

2402424.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu arada wireless muthis....harika simdiye kadar gordugum piyasadaki 17 db antenlerden dahafazla cekim gucune sahip desem dogru soylerim..universitede wireless ag var herkes ki cogu ogrencide fijutsusiemens ve hp var birde toshiba birkac tikky de sony var :)...kizlarda am biti kadar LG ler var...bir keresinde Gold da oturuom kizin birisi geldi tikky pederinin kredi karti elinde bana en kucuk boyutlarda laptop verin dedi :)..performans islemci fark etmio :) kucuk olsun :)...alip gitti :)....iste millet wireless te sinyal almak icin antene yakin bir yere gidiyorlar en fazla uzaklasan antenden 500metre uzakta oluyor ordan otesinde sinyal alamiyorlar ama ben 800-900 1km otede göl manzarali agaclarin altinda oturuyorum cay yanimda asagi tarafta erkek ve kizlar dis cekme isiyle mesgul wep le sifrelendigi icin ag bol bol wep wi-fi kirma pratigi yapiom :)...Cok tas :=)...Sarj aletide sekil :)...Tek eksigi ki laptoplarin cogunda var bu eksik 6cell batarya olmasi en fazla 3 saat gidiyor ama 9 cell batarya alacam 5 saat falan gider 3 saat te bu gider 8 saat tamam yazin derse girmem artik :9

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Ya laptopun bir gidip bir gelmesi nasıl oluyor acaba anlatabilirmisiniz???

İntel centrino aldığından kafadan 32 bit bi işlemci
    turion aldığında 64 bit bir işlemci

daha yüksek performans daha hızlı bir işlemci ve daha az ısınıyor intele göre...

Nerede ne zaman görülmüş paylaşımlı bir ekran kartının kendi chipsetini kullanan bir ekran kartından daha iyi calıştığı?

Bu işler bencelerle yürümüyor arkadaşlar bu işler hangi makinanın daha yüksek performans verdiğini test ederek oluyor...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    rene haklisin zaten laptop alirken ekran kartinin kendi chipsetinden ram kullanmasina ozellikle bakilir yoksa kafada 128ram gider :)...Amd turion 1.8 den asagi almak akillica degil zaten firma 1.6 lari piyasaya surdu sorunlar yasayinca tas gibi 1.8 2.0 2.2 surdu ileriye donuk olarak 64 bit tercih edilmelidir...Gunumuzde 64 bit uygulamalar cok az normalde 2-3 sene daha 32 bit uygulamalarla calisacagiz..amd olmasa 10 yil 32 bitle ugrasirdik amd 64 bit i gelistirdi bilisim rahatladi :)...Eger sik sik dizustu degistiyorsaniz simdilik ucuza bir centrino alin ama birkez alip uzun sure kullanacaksaniz 2.0 turion alin....

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    Hoja valla bizim arkadasın laptopu var amd işlemcili 3-4 saat çalışıyor sonra reset atmaya başlıyor.Anladığım kadarıyla işlemci fazla ısınıyor.Onun için bir gidip bir geliyor dedim.

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
Toplam Hit: 3079 Toplam Mesaj: 15