folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptop Hard Diski Gormuyor Yardim

Laptop Hard Diski Gormuyor Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    Bu ara hard disklerle başım belada laptopta sata 5k500 b 320 hard disk var windows 7 yüklüydü geçen gün bilgisayar açılmadı recovery denedim hata verdi xp cdsi ile format atmayı denedim bi kaç dosyayı atamadığı için kurulum tamamlanamadi sonra 7 ile format denedim bu seferde hard diski görmüyor ne yapmam gerekir biraz araştırdım ama kesin bi sonuca ulaşamadım hard disk mi bozuldu acaba yardım ltf
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

biosta görüyormu?

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    Biosta 320 gb olarak gözüküyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

sen bir format at hocam sonra bir bad sector taraması ile halledilir gibi gözüküyor .

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

biosu sıfırla , sata modlarına felan bak biraz eskiyse sıkıntı yaratmış olabilir , kurulum cd sata raid desteklimiydi ?

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retnokisnon
    retnokisnon's avatar
    Erkek

Yere felan düştüyse kablosu falan da çıkmış olabilir.

biraz öğrenci,teknolojiye bağımlı, elektroniğe ılımlı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

kablosu çıkmamış zaten xp ile format atarken iki tane sürücü vardı ikisinide gördü ama bazı dosyaları kopyalamayadı sanırım bozuk cd.başka bi xp cdsi bulup onu dencm ama 7 ile neden olmuyor onu anlamadım acaba sata driverini mı görmüyor windows 7 yi kurarken

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

xp cdsiyle de olmadı bi iki dosyayı bulamadı falan diye ata veriyor windows kurulumu tamamlamıyor windows 7 cdsi taktığımda hard diski görmüyor ne olabilir bir yardım edebilir mi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

http://www.dposoft.net/

HDD Regenerator 2011 programı mevcut harddisklerinizin hatalarını onarıp hasarlanmış bölümlerini kolayca tamir edebileceğiniz güçlü özelliklere sahip kaliteli bir programdır. Sabit disklerinizdeki kullanamadığınız bölümlerde bulunan kayıp veriler de kurtarmak için kullanabileceğiniz profesyonel bir disk senkronizasyon uygulamasıdır. Sabit diskler üzerinde %70 oranında bütün sorunları düzeltebileceğiniz bu program diskler yüzünden kaynaklanan veri kayıpları, kitlenmeler yada çeşitli sorunları önemli ölçüde giderebilrisiniz. Bad sektör denilen fiziksel harddisk hatalarını da hızlıca tespit etme özelliği mevcuttur. Aynı zamanda manyetik hataları da başarılı şekilde onarabilme yeteneğine sahip olan bu program Fat ve Ntfs bölümleriyle uyumlu çalışabilmektedir. Ayrıca bootable diskleri oluşturarak daha windows başlamadan bilgisayarınızı cd üzerinden çalıştırıp kolayca tamir edebilirsiniz.

bende harddiskle başım belada bu programı kuracağım

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

ben artık ne yapacagımı sasırdım bunuda denerim yarın

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek