folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Laptop İcin Fikir (Mac Konusundada Aydinlatin)

Laptop İcin Fikir (Mac Konusundada Aydinlatin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Kafam acayip karisti lenovo ideapad 700 hosuma gitmisti sonrasinda ayni fiyatlara monster de daha iyi ekran kartini gordum sonra biraz bakininca ikisindenxe sikayetlwei gordum ps almaktan vazgecip hem oyun oynayayim hemde video photoshop islerinle ugrasacagim yani grafik yonu agir bir makineye ihtiyacim var birde msi lar var fiyat daha yuksek soyle bir durum var her cihazdan sikayetci olacaksam casper alayim en azindan fiyat dusuk ve birde neden grafik olaylarinda mac oneriyorlar mac alirsak her daim lisansli kullanmamiz gerekecek sanirim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Mac alırsan her türlü crack var hocam kafan rahat olsun.

The Beginning and The End.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Kafam acayip karisti lenovo ideapad 700 hosuma gitmisti sonrasinda ayni fiyatlara monster de daha iyi ekran kartini gordum sonra biraz bakininca ikisindenxe sikayetlwei gordum ps almaktan vazgecip hem oyun oynayayim hemde video photoshop islerinle ugrasacagim yani grafik yonu agir bir makineye ihtiyacim var birde msi lar var fiyat daha yuksek soyle bir durum var her cihazdan sikayetci olacaksam casper alayim en azindan fiyat dusuk ve birde neden grafik olaylarinda mac oneriyorlar mac alirsak her daim lisansli kullanmamiz gerekecek sanirim

ne gibi şikayetler duydun hocam? bende 700e bakıyordum bi ara. okuyalım bilelim :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

ne gibi şikayetler duydun hocam? bende 700e bakıyordum bi ara. okuyalım bilelim :D

Genelde pil hocam dh de baya konu var

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Hangi ürün hakkında şikayet yok ki? Hele dh de çok çok bilenler vardır en ufak şeyi şikayet ederler mk tipleri.

Grafik işlerinde renkleri ayırt etmek daha kolay oluyor sistem şişmiyor hemen PS ILL programlarında.

Kesin video çalışacaksan mac alırım bide finalcut kurarım işime bakarım.

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Hala arayisim devam ediyor bulamadim bir sey fiyatlar cok ucuk sunu begendim simdilik ama net karar yok ortada

Dell 7566 i7 olan versiyon 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gsspor
    gsspor's avatar
    Erkek

Mac al kafan rahat etsin, arkadaşında dediği gibi crack mevcuttur. Kafana takılan bir soru varsa cevaplarım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Ahanda bunu aldım pazartesi geldi.

Fiyatı düşmüş.

Memnunum canavar gibi birşey anlıyorsan donanımdan kontrol et benzer modellerde var.

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-12gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354352

kafkavari tarafından 17/Mar/17 12:12 tarihinde düzenlenmiştir

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Ben moster tulpar kullaniyorum ince kasa rahat tasiniyor. Mac alsammi diyordumda sonra vazgectim. 

Monsy

Monsterda bir sikayetim olmadi hic. Varsa sorun cevaplamaya calisirim. Panelide guzel bu arada renkler acisindan

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Monster kasasi dandik vs yorunlari yapiyorlar asli astari nedir mac ci arkadaslar usb yokmu bu makinelerde ve windows eksikligi beni etkiler mi

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

Ahanda bunu aldım pazartesi geldi.

Fiyatı düşmüş.

Memnunum canavar gibi birşey anlıyorsan donanımdan kontrol et benzer modellerde var.

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-12gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354352

Bende asus önerecektim kafan rahat olsun istiyorsan asustan şaşma 2 sene önce i5 2gb nvidia ekran aldık arkadasa suan kaldırmadıgı program oyun yok gibi ssd de taktım 2-3 ay önce daha canavar oldu makine asustan yıllardır şaşmadım etrafıma hep aldırmışımdır daha bi kere kimse şu sorun çıktı demedi

Toplam Hit: 1649 Toplam Mesaj: 15
lenovo monster mac apple msi