Laptop İçin USB Self-Charger

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

Müritler böyle bişey mümkün müdür? :) Bana biraz hikayeymiş gibi geldi

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Usb çıkışından ne kadar elektrik çıkışı olacakki bilgisayara yetsin sorun orda yoksa alette sorun olmaz :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Usb den 5 volt elektrik çıkar . Laptop adaptörlerinin çıkışı ise 19 volttur . Şarj eder fakat gözle görülmicek kadar az bişi fark eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

:FD bu da affedersin masturbasyona benziyor. geçici ferahlama. 

verim diye birşey var en basitinden lise elektirik fiziginde.

ha gecen haberlerde yayımlandı, adamın biri 1960(?) larda bir pil üretiyor bunuda motora baglıyor filan (resmi pek hatırımda degil okumuştum gazeteden.) bu güne degin düzenek çalışa gelmiş İLGİNÇ.

nitrous puhahhahahaha :P

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

bende var hacı usb ye takıyorum diğer tarafınıda şarj girişine işte 3 yıl oldu makinayı alalı bi kere aldığımda 8 10 saat şarjda bırakmıştım ondan sonra hiç şarjla işim olmadı. Hatta şarj aletini 60 liraya kitledim ggde. gereği yoktu bana. 

geçende usb çoklayıcı aldım tedaştan aboneliğimi iptal ettirdim evin elektriğini burdan alıyorum ama serbest tüketici lisansı ve otoenerji üretim lisansı almak gerekmiş şimdilik kaçak napalım:)

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

ben daha önce mouse kablosu ile nokia 3510i telefonumu şarj ediyordum. otomobillerde çakmak kısmından elektriği alıp 12V/24V/220V olarak farklı değerlere değiştirebilen aletler mevcut. hani buna belki öyle bişey yapılsa olur ama resimdeki hali biraz fantazi geldi bana da .

ama şu mastürbasyon ve evde elektrik üretme olaylarına koptum Kahkaha

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------

bende var hacı usb ye takıyorum diğer tarafınıda şarj girişine işte 3 yıl oldu makinayı alalı bi kere aldığımda 8 10 saat şarjda bırakmıştım ondan sonra hiç şarjla işim olmadı. Hatta şarj aletini 60 liraya kitledim ggde. gereği yoktu bana. 

geçende usb çoklayıcı aldım tedaştan aboneliğimi iptal ettirdim evin elektriğini burdan alıyorum ama serbest tüketici lisansı ve otoenerji üretim lisansı almak gerekmiş şimdilik kaçak napalım:)

-----------------------------
    hocam bende ayninda kullaniyorum.kisisel lisans seysiyle kullanabiliyosun sorun olmuyo ben oyle kullaniyorum.hatta harem otogara gidip usb multipler le 1 milyondan cep telefonu sarj etmeyide dusunmuyor degilim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

ya kişisel kullanım için serbest olabilirde konu komşu istiyor benden ucuz yollu vereceğim elektriği ama açıkçası suikaste kurban gitmekten korkuyorum. malum enerji sektörü en pis ve zorlu setör amerikanlar almanlar yahudiler hepsini karşıma alacağım bu şekilde sektöre giriş yaparsam.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Bu ne ya erke dönergeci gibi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

var kanka var dealextremde çoklusunu gördümdü bunun her telefonun fişini bağlamişlar bir usbye, ne kadar verimli onu bilemem tabi.

In every job there is a no
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

http://www.dealextreme.com/p/universal-usb-power-charging-cable-for-ipod-psp-nds-ndsi-nds-lite-mp3-mp4-iphone-2g-3g-21303

http://www.dealextreme.com/p/saucer-usb-plug-converter-with-retractable-usb-extension-7157

gibi

In every job there is a no
Toplam Hit: 3093 Toplam Mesaj: 19