Laptop Mı Tablet Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şu an bu ikisinden birini almak istiyorum ama istediğim şey şu.

Evde zaten 2 tane oyun pc'im var sağlam.

O yüzden benim küçük taşıyabileceğim sadece dışardan nete girebileceğim ufak işlerimi halledebileceğim bir diz üstü yada tablet'e ihtiyacım var.

Özellikle söylim ;  Kesinlikle program ve oyun yüklemeyeceğimi belirteyim o yüzden.

Boyut olarak katlandığından en fazla 1 tablet boyutunu alacak mini bir laptop, yada tablet pc almayı düşünüyorum.

Hangisini alayım karar veremedim bu gün gittim sonra almim dedim foruma 1 danışayım.

Geldim burdayım.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

sen kararını vermişsin hocam git al tabletini 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Pc tarzı bir şey istiyorsan Surface, Mac tarzı bir şey istiyorsan iPad al.

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam git ipad al keyfine bak.

Hız, sağlamlık, basitlik denince (her ne kadar androidi çok sevsemde) ipad tablet piyasasında başı çekiyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam, eğer internetteki işleriniz o kadar ahım şahım bir şeyler değilse, Note 2 gibi hem telefon hem tablet tarzı bir cihaz da edinebilirsiniz.

Şayet bu uymadıysa ben önerimi tabletten yana kullanabilirim. Taşınabilitesi ve uzun süreli kullanımı bakımından tabletler daha uygun gibi görünüyor.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam tuşları hissediceksin ya :) hiç sıcak bakmıyorum şu tablet olayına. Sağlam bir telefonlada yapabilirsin. Ama pc ile deneyim farkı oluşur.

Bence 13.3lük filan bir macbook al. Bütçeni bilmiyorum gerçi. O civarda sony vaioda bakabilirsin

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Sony Vaio P modelleri var onlar da kibar 9 inç ekranı var. Yinede karar senin tabletlerde güzel

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Samsung galaxy Note 10.1 n8005 modelini kullanıyorum. Bence harika. Laptop almadığım için memnunum. Şarjı çok ii. Isınma diye bişey yok. 3g üzerinden 3 film izliyorum % 13 şarj kalıyor. Bence mükemmel. 

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

sokayım tabletin aga ne olursa olsun ipad samsung diğer markalar çok fuzuli sikindirik bi alet bu tablet oyundan başka bi sike yaramıyo al bi ultrabook mis gibin keyfine bak 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Şu an iPad ile Samsung Note arasındayım.

1000 TL ye kadar bir tavsiye alabilirim çünkü bu tablet piyasasını hiç araştırmadım daha önce.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Aradigin sey Google Nexus 7. Fiyati 1000i imkansiz bulmaz. 7inc mukemmel alet , kefilim...

anca gidersin...
Toplam Hit: 2612 Toplam Mesaj: 27