Laptop Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

laptopun orası burası dökülmesin uzun ömürlü istiyorsan thinkpad

ben sorun istiyorum dersen msi alabilirsin

+ olarak, bir laptopa 15.000 20.000 den fazla vermeni önermem

not: bir msi laptop kullanıcısı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

yaşlı ev kullanıcıları için bir şey alacağız da 256 gb ssdli i5 işlemcili bir şey düşünüyorum.

hdd yerine ssd olsun kasma donma vs az olur. grafik ile işleri yok malum. 11 yıllık lenovo g580 serisi sona ermişti. tavsiyeleri olan varsa alırım.

Hocam Ryzen 3200U yeterli olur i5 işlemciye ihtiyaç yok. Sıkıntı yaşatmaz ucuza kapatmış olursun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Başka konu açmayayım dedim bende yiğenler için bir tane laptop bakıyorum 5,500 - 6,000 civarı ne alabilirim. Bu gün 5000 e baktığım 2 gün sonra 6 bin oluyor şunumu alsam bunumu alsam derken fiyatlar iyice katladı. Acil tarafından almak lazım. 13-14 yaşındaki kız çocuğun kullanabileceği uzaktan eğitime eba zoom filan kullanacağı 3-5 sene gidebilecek fiyatıda çok yüksek olmayacak birşeyler arıyorum. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler. 

Acer'ın Ryzen 3500U işlemcili bir laptopu var 3.800 tl civarında. 256GB SSD'li. Onu önerebilirim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yaşlı ev kullanıcıları için bir şey alacağız da 256 gb ssdli i5 işlemcili bir şey düşünüyorum.

hdd yerine ssd olsun kasma donma vs az olur. grafik ile işleri yok malum. 11 yıllık lenovo g580 serisi sona ermişti. tavsiyeleri olan varsa alırım.

enginkar ın cihazını al hocam 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı

Başka konu açmayayım dedim bende yiğenler için bir tane laptop bakıyorum 5,500 - 6,000 civarı ne alabilirim. Bu gün 5000 e baktığım 2 gün sonra 6 bin oluyor şunumu alsam bunumu alsam derken fiyatlar iyice katladı. Acil tarafından almak lazım. 13-14 yaşındaki kız çocuğun kullanabileceği uzaktan eğitime eba zoom filan kullanacağı 3-5 sene gidebilecek fiyatıda çok yüksek olmayacak birşeyler arıyorum. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler. 

hocam akşam açsaydın konuyu bunun i7 li versiyonu indirimdeydi amazon prime için 7 bin liralık laptop 5500 civarıydı onu kaçırmasaydın keşke. bitti şimdi o. https://www.amazon.com.tr/HP-Notebook-15-da2088nt-i5-10210U-1S7Y9EA/dp/B08GT1M83X?ref_=Oct_s9_apbd_simh_hd_bw_bDbg9Ml&pf_rd_r=4V73SJ0H6MRKX3102519&pf_rd_p=23bf0c39-6b32-551e-870a-643b7a8a2813&pf_rd_s=merchandised-search-11&pf_rd_t=BROWSE&pf_rd_i=12466497031 

oyun oynanmaz tabi bununla. fps testleri https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-MX110-GPU-Benchmarks-and-Specs.258058.0.html 

HP den hep uzak durdum, zamanında sıkıntılı laptop ları çoktu. Yiğenler akçakocada İstanbulda olsa yine sorun çıksa çözeriz de ordan buraya probleme çıkar listeleme yaparken seçtiğim leptop lar lenovo, Asus, Dell, Huawei gibi markalar oluyor 

enginkar bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı

Laptopumu satıyorum düşünürseniz konuşalım 

Yeni bilgisayardır. (İ5 8.nesil, 256 Ssd, Mx150,20Ram) 

Lenovo Ideapad 330-15ikb 

Özelden mesaj attım. 

oliWeR tarafından 20/Eyl/20 15:01 tarihinde düzenlenmiştir

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

enginkar ın cihazını al hocam 

ikinci el tercih etmiyoruz

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    TheM4D bunu yazdı

laptopun orası burası dökülmesin uzun ömürlü istiyorsan thinkpad

ben sorun istiyorum dersen msi alabilirsin

+ olarak, bir laptopa 15.000 20.000 den fazla vermeni önermem

not: bir msi laptop kullanıcısı

Hangi ürün vardı, ne gibi sorunlar çıkardı?

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    oliWeR bunu yazdı
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı

hocam akşam açsaydın konuyu bunun i7 li versiyonu indirimdeydi amazon prime için 7 bin liralık laptop 5500 civarıydı onu kaçırmasaydın keşke. bitti şimdi o. https://www.amazon.com.tr/HP-Notebook-15-da2088nt-i5-10210U-1S7Y9EA/dp/B08GT1M83X?ref_=Oct_s9_apbd_simh_hd_bw_bDbg9Ml&pf_rd_r=4V73SJ0H6MRKX3102519&pf_rd_p=23bf0c39-6b32-551e-870a-643b7a8a2813&pf_rd_s=merchandised-search-11&pf_rd_t=BROWSE&pf_rd_i=12466497031 

oyun oynanmaz tabi bununla. fps testleri https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-MX110-GPU-Benchmarks-and-Specs.258058.0.html 

HP den hep uzak durdum, zamanında sıkıntılı laptop ları çoktu. Yiğenler akçakocada İstanbulda olsa yine sorun çıksa çözeriz de ordan buraya probleme çıkar listeleme yaparken seçtiğim leptop lar lenovo, Asus, Dell, Huawei gibi markalar oluyor 

hp nin aletler sıkıntılı ama desteği çok iyi. bu yüzden yeğene halaya dayıya bişey alacaksan hp alıyorum. bi sıkıntı olunca veriyorum müşteri hizmetlerinin nosunu onların kafasını sikiyor. lenovo yu dell i "ben facebooka giremiyorum" diye arayınca "bize ne amk" diye kapatıyor, hp desteği uğraşıyor.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

önerisi olan var mıdır

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 5530 Toplam Mesaj: 43
monster laptop tavsiye semruk