folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Laptop Takas Etmeyi Düsüneniniz Var Mi? Yada Satin Almayi?

Laptop Takas Etmeyi Düsüneniniz Var Mi? Yada Satin Almayi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

birader pardon da MAL misin? oraya attigin linklerdeki laptop F3E benimkinden 1 GB ram daha fazla ama benimkinin islemcisindende daha düsük... 40 ytl lik ram e, 150$ lik islemci yi mi denk tuttun

hadi salla bunlari her bi boku denk olsun e gene pahali, 1300 ytl ye geliyor.. simdi biri cikip 3 aylik laptopa bu fiyati verince 200 ytl ikinci el farki varken ENAYİ mi oluyor??

seninkinin üst modeli yazmis bide yaw :D okudun mu benimkinin özellikleri??

choosing my confessions...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Satici arkadas, fazla laf kalabaligi yapma, pisayayi bilmedigin belli.. Cihaz ikinci ele dustu mu bi kere o alete oyle 1150ytl felan hic bekleme , zaten piyasayi bilen adamda o fiyattan girmez ihaleye..

Sen o notebookun urun degerini biliyor musun ? Alirken odegidin vergisini senden 2.el alacak adama nasil ayni sekilde bindirirsin ?

Sevgili muritlerden alabilecek olanlara; 800 ytl fiyat biciyorum, daha fazla kesinlikle vermeyin. Takas icin ise iyi etut edin, cihaz defalarca yere dusmus olabilir :)

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 4800+

Corsair Xms2 6400 DDR2 2gb Ram

Seagate 250gb SATA2 410As Tek Plaka Harddisk

Gigabyte GA-MA69G-S3H am2+ Ayrıca Bios güncelleme ile Phonem İşlemcilerinide kullanabilirsin hocam

Sapphire HD3870 512Mb 256Bit PCI-e Ekran Kartı

Standan Raidmaz 430W PSU

LG Cd-Rw

Raidmax Nİnja kasa

Takas yapmayı dünüsürmüsün hocam ? Garantisi sürüyor her parcanın 3 aylık daha

NOT: Resimdeki pC benim degil kasanin resmini gostermek icin koydum...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    hocam saol bilgisayarin özellikleri harbiden süper, ama diz üstü ile takas yapmak istiyorum..

hojucuk sanada s..tgit kumda oyna diyorum, lan bebe.. senin arkandan daha saglam bu makina ok?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    JaCKaL bunu yazdı:
    -----------------------------

birader pardon da MAL misin? oraya attigin linklerdeki laptop F3E benimkinden 1 GB ram daha fazla ama benimkinin islemcisindende daha düsük... 40 ytl lik ram e, 150$ lik islemci yi mi denk tuttun

hadi salla bunlari her bi boku denk olsun e gene pahali, 1300 ytl ye geliyor.. simdi biri cikip 3 aylik laptopa bu fiyati verince 200 ytl ikinci el farki varken ENAYİ mi oluyor??

seninkinin üst modeli yazmis bide yaw :D okudun mu benimkinin özellikleri??

-----------------------------

uslubuna dikkat et (!)

Core Duo ile Core 2 Duo bir degildir. Core 2 Duo'nun performansi %10 daha fazladir :)

ve evet, 3 ay kullanilmi$ laptopa ali$ fiyatinin %80'ini veren enayidir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

usluba dikkat edecek birsey yok cünkü sen kendini ehli saniyorsun ama koyunun tekisin evliya celebi abicim..

olay su ki senin gösterdigin islemci ve benimkinin arasindaki fark büyük.. core 2 duo ve core duo arasindaki tek fark fbus dir bunu bilmeyen yok ve core2duo elbette daha avantajlidir..

ki sen T5000 serisinden bi islemcili laptop gösterdin, core2duo T5500 ve coreduo T2350 arasindaki farki zamaninda INTEL in sitesinden cok aramadik degil!! ki T5500 ün desteklemedigi özelligi siteye gecip kendinde görebilirsin.. sana bildigimden bunu söylüyorum ok? unutmadan aradaki GHz farkina da bak aklinda kalsin..

linkleri attiginda hayvani t7300 yada santarosa veya penryln core2duo bekliyordum ama sen benimkinden daha kötü bi islemciyle daha iyiymis gibi bilmislik taslama ok mi birader??

birde core2duo 2gHz ve expres ekran karti genisleme yuvasi olan bi bilgisayar linkini bulda koy fiyatini bizde görelim..

++++++++++++

resim isteyenler icin link

http://www.sahibinden.com/asus_f3f_1_86ghz_1gb_ram_120gb_harddisk_256mb_ekran_karti_WQQaXQQ6337101WQQpXQQdisplayitem

ilan bana ait. bu sitedeki yada baska sitelerdeki 2. el diger cihazlarla karsilastirin piyasayi kendinizde görürsünüz.. Asus F3F ve F3FM ayni model degildir karistirmayin diye yaziyorum..

+++++++++++

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

benim gosterdiklerim santa rosa zaten birader. aradaki Ghz farkindan %10 performans farkini da cikar bakalim arada ne kadar fark kaliyo :)

konuyu senin ve laptopunun ne mal oldugunu herkesin gormesi icin silmiyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    a.q adamın yazdıklarını okuyunca deli oldum senin iyi koydular a.mına 400 saat bile az kendini dünyanın en akıllısımı sanıyosun

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

utanmasan aldigim fiyata veririm diyeceksin yuh sana be..

insana mali en degerli gelirmis..

ayni bilgisayari gorsen bi yerde yine aa benimki daha guzel dersin sen

zihniyet o cunku..

bu kadar konusturmalari bile cok luks

ben yonetici olsam coktan banlardim..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 3814 Toplam Mesaj: 30