Laptop Tamircisi Aranıyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sword a yaptirdim , sorun yasamadim bugune kadar.

Bu hafta bi makine daha gonderecem lcd degisimi icin

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

MeTiN_7 bunu yazdı:

swordfish e guvenıp vercegınızden gıdın cöpe atın adama saglam bılgısayarı verdım hem klavyeyı catlatıp verdıı hem calısan cdromumu bozup verdı sımdı cogu kişi savunucaktır ama ben yasadıgımı söyledım bılgısayarımdan soguttu benı işini yaptı yıgıdı öldur hakkını yeme mısalı elıne saglık ama cd romum bozuldu ve klavyemde catlak olustu benden söylemesı ve ıkı hafta pc onda kaldı elını bıle surmedı ve bana dedıgı tek kelıme ise sen oncedende tamır ettırmıstın evet ettırdım ama bunun cdromla ne alakası var benden söylemesı arkadaslar saglam bılgısayarı bozmakta ustune yok en azından benım ıcın öyle severek alın terıyle alıp kullandıgım bılgısayarımda sımdı cd bıle yazamıyorum anlayana...

Sen getirdiğinde bana bilgisayarın ekran kartı arızası nedeniyle getirdin.Açılmıyordu bilgisayarın onarıp açılır şekilde verdin.Sen getirdiğinde çalıştıgı ne malumdu ? Hadi dedin çalışıyordu getirdin bize çalışmıyor diye yine yaptık verdik sesimizi çıkarmadık hafta sonra yine bozuldu dedin getirdin..

Klavye çatlak olayına gelincede güzel bi kamera bul çek o çatlak resmini buraya koysana bi bakalım :)

Ben kimseyi magdur etmem ama kendimi de enayi yerine koydurtmam.

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

MeTiN_7 bunu yazdı:

swordfish e guvenıp vercegınızden gıdın cöpe atın adama saglam bılgısayarı verdım hem klavyeyı catlatıp verdıı hem calısan cdromumu bozup verdı sımdı cogu kişi savunucaktır ama ben yasadıgımı söyledım bılgısayarımdan soguttu benı işini yaptı yıgıdı öldur hakkını yeme mısalı elıne saglık ama cd romum bozuldu ve klavyemde catlak olustu benden söylemesı ve ıkı hafta pc onda kaldı elını bıle surmedı ve bana dedıgı tek kelıme ise sen oncedende tamır ettırmıstın evet ettırdım ama bunun cdromla ne alakası var benden söylemesı arkadaslar saglam bılgısayarı bozmakta ustune yok en azından benım ıcın öyle severek alın terıyle alıp kullandıgım bılgısayarımda sımdı cd bıle yazamıyorum anlayana...

Sen getirdiğinde bana bilgisayarın ekran kartı arızası nedeniyle getirdin.Açılmıyordu bilgisayarın onarıp açılır şekilde verdin.Sen getirdiğinde çalıştıgı ne malumdu ? Hadi dedin çalışıyordu getirdin bize çalışmıyor diye yine yaptık verdik sesimizi çıkarmadık hafta sonra yine bozuldu dedin getirdin..

Klavye çatlak olayına gelincede güzel bi kamera bul çek o çatlak resmini buraya koysana bi bakalım :)

yaa birakk yaa bn ekran kartii diyee getirdimmm bilgisayarii kontroll etmen lazimdi sonucta senin elinde bilgisayar cdrom cok pahali birsey degil sen ekran karti 200 dedin birsey demeden adam gibii verdim merak etme cdrom bozuk olsa oda bozuk derdim ama bu senin yaptigin adamliga sigcak birsey degil serefim uzerine yemin ederimki ne klavyemde catlagimm vardi nede cdromum bozuktu getirdigimde ama sayende bunlarda oldu verdigim paraa haram zikkim olsun allah katinda biryerinden cikar inşallah aldin bnim ahimida cok rast gider isin allah bilgi gibi yapsın seni cd rom ve catlak icin yalan mı söylıycem birde..

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

Bisses bunu yazdı:

swordfish iyidir.

aynen hacı özkan abimin üzerine tanımam hea bide bizim burda amele_2 var onun üzerinede tanımam biri istanbulda diğeri izmir çankayada her daim gideceğim yer belli amele_2 ama istanbulda olursam ki tanıdıklar sorduğunda özkan abimi sölüyorum :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Brown
    Brown's avatar
    Erkek

benimde ekran takılıyor oyun video vs. açtığımda fanlar dönmye başlayınca. yani olduğu yerde takılıyor pc. bunun nedenini çözebilecek varsa bende arıyorum. kuzey çipi değiştirttim en son öncedende böyle takıla takıla açılmaz hale gelmişti. şmdi açılıyor fakat aynı sorun devam ediyor. serviste çözemedi. hp1270et dv6

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

MeTiN_7 bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

MeTiN_7 bunu yazdı:

yaa birakk yaa bn ekran kartii diyee getirdimmm bilgisayarii kontroll etmen lazimdi sonucta senin elinde bilgisayar cdrom cok pahali birsey degil sen ekran karti 200 dedin birsey demeden adam gibii verdim merak etme cdrom bozuk olsa oda bozuk derdim ama bu senin yaptigin adamliga sigcak birsey degil serefim uzerine yemin ederimki ne klavyemde catlagimm vardi nede cdromum bozuktu getirdigimde ama sayende bunlarda oldu verdigim paraa haram zikkim olsun allah katinda biryerinden cikar inşallah aldin bnim ahimida cok rast gider isin allah bilgi gibi yapsın seni cd rom ve catlak icin yalan mı söylıycem birde..

Şu klavye çatlağının bi resmini koysana buraya millet görsün

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Shawn bunu yazdı:

Bisses bunu yazdı:

swordfish iyidir.

aynen hacı özkan abimin üzerine tanımam hea bide bizim burda amele_2 var onun üzerinede tanımam biri istanbulda diğeri izmir çankayada her daim gideceğim yer belli amele_2 ama istanbulda olursam ki tanıdıklar sorduğunda özkan abimi sölüyorum :)

-----------------------------,

izmir de beni unutuyosunuz ama. darılırım bak :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

hocaqm ekrana görüntü gelmiyorsa kendin bi dene bakalım vidaları sök kasadan ekrana gelen kablo ucları oksitlenmiş olabilir yada çıkmış olabilir o kabloyu bul diş fırçasını biraz tinere bantır (fazla değil ama) sonra orayı sil geri tak bakalım ne oluyor..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

sirri bunu yazdı:

hocaqm ekrana görüntü gelmiyorsa kendin bi dene bakalım vidaları sök kasadan ekrana gelen kablo ucları oksitlenmiş olabilir yada çıkmış olabilir o kabloyu bul diş fırçasını biraz tinere bantır (fazla değil ama) sonra orayı sil geri tak bakalım ne oluyor..

yok hocam sorun farklı :) Wga da sorun o kadar baktım yanıt vermiyor tedaviye :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

o zaman tamirci de para kazansın değil mi ama :D

Toplam Hit: 2230 Toplam Mesaj: 31