folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptoplardaki Touchpad Lere Apple'lardaki Gibi Multitouch Desteği Kazandırma

Laptoplardaki Touchpad Lere Apple'lardaki Gibi Multitouch Desteği Kazandırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:
    -----------------------------

en iyi win7 ile uyumlu oldugu söyleniyor, kendimde win7 kullanıyorum.

Bi üstteki mesdaja bak hele hacı ne diyon warmıdır böyle bişey ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@ fenerist07 bunu yazdı:
    la havle..

Hocam celallenme ;) konu muaazzam güzel ama, ektradan teşşekür edeyim

Bu arada henüz denemedim Xp pro da deneyecegim..

+++++++44

@KaRaKuLe 

yanlis anlamadiysam su programi bir incele "RitePen" Ancak ben serialini bulamadim.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi bakcam şimdi..

Bu arada bu program benim alette çalışmadı desteklemiyor diyor yok böyle bişey ya :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek

asus eeepc var bnde elantech die bir sistem var multitouch destegi var ama kullanamıoyurm ya parmakları nereye koycaz saka gibi :S

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

5 ağustos bu olay süper oldu ya yarına da bunun serialını bulurum olur biter eywallah :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

5 ağustos bu olay süper oldu ya yarına da bunun serialını bulurum olur biter eywallah :)

bulursan bir sekilde genelden ozelden haberim olsun Karakule ;)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

5Agustos1921 bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

bulursan bir sekilde genelden ozelden haberim olsun Karakule ;)

tamam hacı sen merak etme ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

denemek isterim. fakat nasıl olacağını, nasıl özellikler getirebileceğini söyle bi düsündüm değmez gibi geliyor bana .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Samsung R522 de doğuştan var =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

Shawn bunu yazdı:

fenerist07 bunu yazdı:

driveshaft bunu yazdı:

az sonra deniyorum... umarım virus yoktur bir virustotale gönderelim bakalım

la havle..

hacı takma amatör üye belli ;)

amatör üye ile ne alakası var hocam... iyi niyetli olarak açmışsın ama bak virus çıktı taratmadan her eski üyenin verdiğine güvenelim mi yani, belkide yanlış alarmdır oda ayrı konu. yeni üyelerin bilgisayar kültürü yok mudur  hiç birşey bilmezler mi? ne bu şiddet bu celal :)

%3cirustotal

%3cirustotal%20

dediğim gibi yanlış alarm olabilir yinede bilginiz olsun...

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
Toplam Hit: 5332 Toplam Mesaj: 32