Laptop'umun Ekranını Kırdım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

the_behulder bunu yazdı:
    -----------------------------

sıfır mı taktıracaksın 2ci el mi taktıracaksın o kadar yoktur maximum 200 en kral lcd istersen yola yapiyim gönderim.

servis 300 ister cok rahat onlar cok ücret alılar.

sıfır orjinal 200'e yapacaksan yollayayım :) 150-200'e hiç görmedim millet tutturabildiğine 300'den fiyat çekiyor,

@tuncaxxz antalya için dediğin doğru seleklerin arkasına gitmiştim soket için 80 demişlerdi. Arkama bakmadan kaçmıştım :) önemli olan güven, izmirde güvenebilceğim yer yok, içini açıp ram modellerini bile değiştirenini duydum...

Monitörle ilgili sorunumu çözebilen olsa hdd'yi şifreliycem ondan sonrası kolay....

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Benımde Asus a6j laptobun ekranı kırılmıstı.Bi kac yere sormustum İstanbul'da adamlar aynen sana dedıklerı gıbı 250-30 civarı dediler.Dedim o zaman laptobu satayım size,ona ne kadar verıyorsunuz,dedıler 150 felan,la dedım s.git amk dalga mı gecıyonuz :)

Sonra Yazıcıoglu iş hanına gittim kadıkoyde orda fıyatları sordum,adamlar 300 den 220 e kadar felan dustuler...Sonra arka sokagında benım ram aldıgım bı eleman vardı.Bırde oraya sorım dedım.200 fıyat verdı...Dedım eger biraz fiyat düşersen sana taktırıcam ekranı.Zar zor 140 a kadar dustuk 10 daha dusurdum :) 130 a taktırmıştım ekranı :)

nerden baksan 1 seneye yakın zaman gecıcek ama hala bır sıkıntı olmadı,taş gibi ekranım duruyor Allah'ın ıznıyle :)

Hem harddıskı kopyalama gıbı bır zımbırtı yapamazlar,Gozunun onunde taktır benım gıbı.

Allah büyüktür vesselam...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam anlaşılan paran yok fazla, Sana en uygun yol şu, Ekranı sökebiliyorsan sök ve arkasındaki kodu falan google de sahibindegg de ara olmadı swordfish e sor sana ucuzundan gönderecektir, Yeni ekran gelince takarsın kolaydır takıp sökmesi daha 5 gün önce söktüm aceri c,dden kolay vidaları sök ekranın içinden tırnağınla dışa içe it tırnaklar atıyo zaten ekranı tak aynı şekilde kapat yapamazsan ver bi tamirciye kapatsın 

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

çok pahalı fiyat vermişler ben 150-200 arasında fiyat veriyorum o ekranlara

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

bende 2 gün önce touchpad e çay döktüm pc yi ilk aldığımda da 1 metreden betona çaktım 3 takla attı we hala sorunsuz çalışması en az benim kadar inatçı olduğunu gösterio heralde :| 

sana da geçmiş olsun diyim hocam 

amma ekşın yaşatmışsın pc ye :d

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Şimdi Güzel kardeşim 16" Led ekranlardan her yerde var ama Lcd olan modellerinden yok.150-200 lira verenler kesinlikle led ile karıştırıyorlar dikkatini çekerim.Bu ekranın 200 lira gibi fiyata vermesi mümkün değil.

Az önce istanbuldaki servisi aradım bana verdikleri fiyat 470 TL + Kdv ve işçilik :) Arayıp kendinde sorabilirsin..

Benim satış fiyatım biraz yüksek malesef.Çünkü ekranların hepsi Faturalı orjinal 2 yıl garantili. Tabiki bu son kullanıcı fiyatı üzerinden sana indirim yaparım ama en fazla % 18 filan.Zaen google da araştırısan fiyatların çok ucuk oldugunu göreceksin..

Eğer ok deren kargo ile yolla.Değişimini yapıp adresine geri kargolarız.Genelde istanbul dışı böyle çalışıyrouz.

Bir yerdende şöyle düşün o ekrana 300-400 ereceğine öyle ekranı kırık sat.ÜZerine biraz para koy sıfır laptop al.

http://www.notebookuzman.com/acer-aspire-6930g-notebook-ekrani-ltn160at01.html

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam o sana fiyat verenlerin çoğu içine en az 100 tl takma parası alıyor bence sen git ekranı al orjinal servisşnden sonrada kendin tak basit iki tane soketli kablo tutuyor zaten

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

dostum aslında unutulan birşey var kimse bundan bahsetmemiş sen harici monitörde görüntü alamıyorsan cihaza ekstra zarar vermişte olabilirsin. ayrıca ekran çıtaların kırıkmı inverter sağlammı bunlara dikkat etmek gerekir..yazın aynı modeli 330 tl ye değiştirmiştim .. sadece ekran olarak düşünme bunun birde işçiliği var ve sanmıyorum ki, kimse en az 50 tlden aşağıya yapmaz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

sahibinden.com a bak istersen oralarda bayağı ucuz gidiyor :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Hocam antalya merkezdeysen haber et.

Gel bizim internete değiştiririz biz 100-150 tl maksimum.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
Toplam Hit: 5635 Toplam Mesaj: 37