folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Laptopun İçinde Kulaklık Jak I Kırıldı

Laptopun İçinde Kulaklık Jak I Kırıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

laptopa takılıydı kulaklık nasıl oldu anlamadım laptop 30 cm den düştü birşey olmadı ama kulaklığın jakı laptopun içinde kırılmış win 10 kullanıyorum sesi hoparlöre alamadım nasıl alabilirim daha önemlisi nasıl çıkarırım bu kulaklık jak ını

I am Jack's inflamed sense of rejection
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cımbızla falan çekilmiyor mu hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Cımbızla falan çekilmiyor mu hocam ?

yok hocam olmadı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

toplu iğneyi çakmak ile kıp kırmızı ısıtıp jakın arkasına sok. soğuduktan sonra çekmeyi dene.

içi tamamen metal ise gri renkte çelik yapıştırıcı sürerek bir cisim yapıştırıp çek.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

karga burun fln ile anca çıkartırsın hacı işin zor, bi resmini fl koyaydın fikir verirdik

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

karga burun fln ile anca çıkartırsın hacı işin zor, bi resmini fl koyaydın fikir verirdik

hocam benim tel le foto çekemiyorum ya GM Discovery var kamerada sıkıntı var ön kameraya naısl oldu bilmiyorum ama yağ kaçtı galiba bir bulanıklık var arka kamera zaten hiç açılmıyor yuvadan falan çıkmış olabilir veya direk bozulmuştur öyle kullanıyorum işte foto yok ondan dolayı yarın istanbula geçiyorum zaten 1-2 tamir işi yapan var tanıdık ona giderim yoksa usb den falan harici ses kartıyla idare edicem 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Laptopun içini acabilirsen büyük ihtimal iç plastik bölümünden çıkartabilirsin. Eğer iç kısmındaki plastikte boşluk yoksa kendin delip geri çıkartabilirsin. Tabi benim söylediklerim ancak garantisi bitmiş ise mümkün olur.

Ses kartı ya da USB ile uğraşmaktansa bluetooth daha basit bir alternatif çözüm olabilir.

PcK0 tarafından 24/Tem/16 23:13 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece bi imza..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

toplu iğneyi çakmak ile kıp kırmızı ısıtıp jakın arkasına sok. soğuduktan sonra çekmeyi dene.

içi tamamen metal ise gri renkte çelik yapıştırıcı sürerek bir cisim yapıştırıp çek.

en mantıklısı bu gibi..

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

İlginç durum 2 gün önce aynı şey başıma geldi :) Çözümü açtırıp jakı değiştirmek sanırım ben uğraşmadım olmayınca..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam çelik yapştırıcıyı bir metalin ucuna hafiften sür ,oraya değsin donmasını bekledikten snra çek çıkar diye umuyorum...

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Güzel görünümlü bir resim koyabilirsen daha kolay yardımcı olabiliriz gibi...

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
Toplam Hit: 2836 Toplam Mesaj: 26
laptop jak