Lazer Epilasyondan Anlayan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

Bedellide güzellik merkezi sahibi bi arkadaş vardı ünlülerin gittiği mekanlardan birinin sahibi 

Kendisi heryerine yaptırmış belli kıllı bir adam ama yanaklar  ense çok temiz ve güzel duruyordu 

Bizde sorduk bu lazer mevzusunu tek bir cihaz önerdi alexandrayt  bundan yaptırın sonbaharda başlayın yaza kadar 3-8 seans arasına cillop gibi olursunuz demişti yazın yapmak sakincaliymis çok randıman alınamıyormuş 

Buzlu kremalı vs tarzı şeylerin para tuzağı olgunu söylemişti 

Bende de biraz yanak kılları var boyun altında da batıklar var şu virüs muhabbeti birisi  sonbaharda yaptıracağım

Birde yanak kıllarına ağda yaptırmayın demişti arkadaş ağdanın cildi çekmesinden dolayı cildin zamanla sünmeye başlayıp daha çabuk burustugunu  soylemisti normalde tıraş sonrası yanak kıllarına ağda yaptırımdım ondan sonra bidaha yaptırmadım 

hydr tarafından 06/Haz/20 09:13 tarihinde düzenlenmiştir

herneyse....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

herkese teşekkürler.  çok hile var bu işte internette baktım kılları daha çoğalan bile olmuş :D

iyi biryere gitmek lazım 10 ay çok uzun süreymiş amk.

kafamda saç kalmadı  ama kollarımdaki kılları kendim dökmeye çalışıyorum bu dünyanın amına koyayım :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

1 sene boyunca her ay SİR AĞDA ile al, bende ciddi azalma oldu hatta tek tük çıkıyor artık.

Lazer mazer ne uğraşıyosun kardeşim sir ağda 1 paket 25 tl, en kalitelisi 30. ayda bir uygulayacaksın kol değilmi amk yapıştır ters yönünde çek totalde 3 dakikada cillop. azalması için 1 sene yap bunu sonrasında kalanlarıda 1seans dalgaya gidersin yakarlar kalanları.

Ağda öyle acıtan bişey değil, derin nefes al çek, güzel bi acı oluyo tatlı bişey, majosistlik varsa azıcık bağımlılık yapabilir dikkat et.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

1 sene boyunca her ay SİR AĞDA ile al, bende ciddi azalma oldu hatta tek tük çıkıyor artık.

Lazer mazer ne uğraşıyosun kardeşim sir ağda 1 paket 25 tl, en kalitelisi 30. ayda bir uygulayacaksın kol değilmi amk yapıştır ters yönünde çek totalde 3 dakikada cillop. azalması için 1 sene yap bunu sonrasında kalanlarıda 1seans dalgaya gidersin yakarlar kalanları.

Ağda öyle acıtan bişey değil, derin nefes al çek, güzel bi acı oluyo tatlı bişey, majosistlik varsa azıcık bağımlılık yapabilir dikkat et.

ağda olabilir doğru diyorsun bir kaç kişide nduydum düzenli uygulayınca azalıyor demişler.

canım kolay kolay yanmaz hocam sinir sistemim hep uyuşuk olduğu için :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

epilasyona evet

dövmeye hayır

abi güzelim vicudunuza niye mürekkep enjekte ettiriyorsunuz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

epilasyona evet

dövmeye hayır

Şu söz benim için çok anlamlıdır. Dürüst olmak gerekirse banada yakıştığını düşünüyorum o yüzden yaptırdım

Keyif meselesi kıyafet gibi düşün bunun yakıştığını düşündüm. Kadınların makyaj yapması gibi

TheAvenqer tarafından 06/Haz/20 23:08 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

epilasyona evet

dövmeye hayır

Şu söz benim için çok anlamlıdır. Dürüst olmak gerekirse banada yakıştığını düşünüyorum o yüzden yaptırdım

Keyif meselesi kıyafet gibi düşün bunun yakıştığını düşündüm. Kadınların makyaj yapması gibi

hocam yaptırana birşey demiyorum da bana acaip saçma geliyor.

kadınların makyajı duşta yada denizde çıkıyor

kıyafeti beğenmediğinde çıkarırsın

fakat dövme öyle değil tabi lazer vs sildirme muhabbetleri var da ben zaten takıyada da (kadınlarda sadece küçük küpeler hariç) kalıcı vicut modifikasyonlarına da(dövme pirsing vs) karşıyım

yani herkesin şahsi tercihi fakat aşırı itici geliyor. hızmalı kızları bile antipatik buluyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    hydr bunu yazdı

Bedellide güzellik merkezi sahibi bi arkadaş vardı ünlülerin gittiği mekanlardan birinin sahibi 

Kendisi heryerine yaptırmış belli kıllı bir adam ama yanaklar  ense çok temiz ve güzel duruyordu 

Bizde sorduk bu lazer mevzusunu tek bir cihaz önerdi alexandrayt  bundan yaptırın sonbaharda başlayın yaza kadar 3-8 seans arasına cillop gibi olursunuz demişti yazın yapmak sakincaliymis çok randıman alınamıyormuş 

Buzlu kremalı vs tarzı şeylerin para tuzağı olgunu söylemişti 

Bende de biraz yanak kılları var boyun altında da batıklar var şu virüs muhabbeti birisi  sonbaharda yaptıracağım

Birde yanak kıllarına ağda yaptırmayın demişti arkadaş ağdanın cildi çekmesinden dolayı cildin zamanla sünmeye başlayıp daha çabuk burustugunu  soylemisti normalde tıraş sonrası yanak kıllarına ağda yaptırımdım ondan sonra bidaha yaptırmadım 

Mesajim bulunsun.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    TheAvenqer bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

epilasyona evet

dövmeye hayır

oha efsane anlamlı ve güzelmiş be. where is my c*caine? 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 1807 Toplam Mesaj: 20
lazer epilasyondan anlayan