Lazimsakoysepete.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Bildiğin titan...

https://eksisozluk.com/entry/51008326

Geçmiş olsun hocam.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

iadeler falan nasil oluyor bu sistemde? incir mi muhatap oluyor?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JOE bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Şu sokakta sizi zengin edicem diye zincire dahil etmeye çalışanların internet ortamındaki hali mi bu ?

yok altına 3 kişi alırsan, onlar da altına 2 kişi alırsa şu kadar para kazanıyon diye kafa mikenlerdense hayal hocam o işler.

Hoca bunda altına adam al o sana kazandırsın şeklinde bir yaklaşım yok. Altında adam olabilir ama sen çalışmazsan altındaki adım seni 5 e de katlayabilir. Yani yok öyle bir dünya çalışmadan kazanmak. Dediğim gibi benim arkadaş iyi paralar kazanıyor.

SEO nasıl kasacaksın hocam, diğer arkadaşın verdiği siteyle birebir aynı. Sadece adı değişik, bana çok ütopik geldi.

Keşke kendin kursaydın, neyse bana laf söylemek düşmez, hayırlı olsun bol kazançlar.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

iadeler falan nasil oluyor bu sistemde? incir mi muhatap oluyor?

Evet hocam incir muhatap oluyor, tabi müşteri seni biliyorsa illaki soracaktır. 14 gün içinde yasal iade hakkın var zaten. 

@ozgunlu : Hocam işin detayı çok, eğer ilgilenirsen seninde benimde uygun olduğumuz bir vakit konuşulabilir. Buradaki olay Sosyal E-Ticaret. Yani SEO vs... ikinci planda kalıyor. Dediğim gibi detay çok. Yada bilenler vardır mutlaka başlangıç olarak www.incirsunum.com u izleyebilirsiniz.

JOE tarafından 14/Ara/15 12:19 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

incir işte amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

incir işte amk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

Bildiğin titan...

Geçmiş olsun hocam.

Hocam entry i okudum, eksik bilgiler içerdiğini düşünüyorum. Bir problemim yok ve içinde tanıdığım insanlar da kazanç sağlıyor ve basit bir titan mantığı da yok onu da söyleyeyim. İyi bir girişim olduğunu düşünüyorum şahsen.

Not late for nothing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

Bildiğin titan...

Geçmiş olsun hocam.

Hocam entry i okudum, eksik bilgiler içerdiğini düşünüyorum. Bir problemim yok ve içinde tanıdığım insanlar da kazanç sağlıyor ve basit bir titan mantığı da yok onu da söyleyeyim. İyi bir girişim olduğunu düşünüyorum şahsen.

Hacım 1000 lirayı gidip bi facebook sayfasına yatırsan, daha az çabayla daha fazla para kazanabilirsin. Basit bir titan mantığı yok, kendi altındaki adamların da çalışması gerekiyor. Ama ürün sattığın insanlar çevrendeki insanlar olduğu sürece kümesteki tavuğu yolmuş olacaksın :) Dışardaki insanlara ulaşmak için de daha fazla para harcaman gerekiyor. Şahsi görüşüm daha mantıklı sektörlere yönelebilirsin :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreamth
    dreamth's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

Bildiğin titan...

Geçmiş olsun hocam.

Hocam hayırlı olsun da bu iş tam bir titan mantığı. Arkadaşım da girdi dedim boşuna girme piramidin tepesi dolmuş çoktan dedim ama dinletemedim. Sen de biraz geç kalmışsın. Olay ticaret falan değil detaylarını da iyi biliyorum tanıtımını bana da yaptılar. Dediğim gibi piramidin tepesinde isen birilerinin kaybettiğini sen kazanırsın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    dreamth bunu yazdı
    JOE bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

Bildiğin titan...

Geçmiş olsun hocam.

Hocam hayırlı olsun da bu iş tam bir titan mantığı. Arkadaşım da girdi dedim boşuna girme piramidin tepesi dolmuş çoktan dedim ama dinletemedim. Sen de biraz geç kalmışsın. Olay ticaret falan değil detaylarını da iyi biliyorum tanıtımını bana da yaptılar. Dediğim gibi piramidin tepesinde isen birilerinin kaybettiğini sen kazanırsın.

Hocam burada kimseyi ikna etmek gibi bir niyetim yok lakin şunu söyleyeyim çok fazla yanlış bilgi dolanıyor etrafta vesselam...

Not late for nothing