Led Floresan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

iyi günler hocalar 

tekstil üzerine çalışan iş yerimiz var baktımkı elektrik faturası aldı basını gıdıyor. Bizim ray sistemimizde hep floresan var şuanda eski klasık sistem floresanlar var ben bunları led floresana çevırmek istiyorum bilgisi olan varmıdır bu işle uğraşan fiyat almak istiyorum bilgide almak istiyorum.

yaklaşık olarak 200 adet alacağım sayı artabılır çunku cevremızde arkadaslarımızda var tekstil ile ugraşan onlarada pazarlayabılırım adınıza 

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

haci abi git serit led al yapistir oraya yalniz 4 ciplilerden al

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

kompanzasyon varmı işletmenizde orada bi sıkıntı olmasın.florasan dediğin 32w desen 100 tane olsa ort. 3.2kw buda bir işletmeyi sarsmaz diye düşünüyorum.şerit led vs. gitmez çünkü zamanla parlaklığı kayboluyor yada trafosu yanıyor falan filan

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drakan
    drakan's avatar
    Erkek

Tedarikçilerimi bi arayayı senin için olması lazım. şu an elimde yok malesef. Olmadı sıfırdan üretiriz hacı sıkıntı değil :)

Mevcut florasanların kaçlık onu söyleyebilirsen bide gün içinde geri dönüş yapabilirim sana...

drakan tarafından 29/Mar/14 13:59 tarihinde düzenlenmiştir

drakan & Oceanicy www.tasarimus.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

haci abi git serit led al yapistir oraya yalniz 4 ciplilerden al

abi o bize uymaz denedim onu sagolsın abı yınede

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    jawsap67 bunu yazdı

kompanzasyon varmı işletmenizde orada bi sıkıntı olmasın.florasan dediğin 32w desen 100 tane olsa ort. 3.2kw buda bir işletmeyi sarsmaz diye düşünüyorum.şerit led vs. gitmez çünkü zamanla parlaklığı kayboluyor yada trafosu yanıyor falan filan

abi 36 w bı floresanımız ıkı tane var 72w yapar 2 tane floresanımız ayrıyetten starteri var sonra balansı var en kotu bı balansı 3 ayda degısıyoruz tanesı 6 tl suanda ve bu floresanlar 6 ayda bı degısıyor ayrıyetten bı malıyet en azından led floresan hesaplarıma gore 10 sene gıdıyor ve ne balansı var nede baska bıseysi kafam rahatlar ayrıyetten bılmıyorum led floresanlar  kac w ama dusuktur heralde 

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    drakan bunu yazdı

Tedarikçilerimi bi arayayı senin için olması lazım. şu an elimde yok malesef. Olmadı sıfırdan üretiriz hacı sıkıntı değil :)

Mevcut florasanların kaçlık onu söyleyebilirsen bide gün içinde geri dönüş yapabilirim sana...

hocam cok ıyı olur 36 w 120 cm suandakıler yanlız beyaz ısık olucak hocam ılk once bı kac tane numune alırım denerım okeylersek tamamını cevırıcem haberını beklıyorum hocam

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drakan
    drakan's avatar
    Erkek

mesaj kutunu kontrol edebilirsin hocam yolladım bilgileri.

drakan & Oceanicy www.tasarimus.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

istanbuldaysan yardımcı olurum led yurt dısından dırek getırıyoruz..

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Hacular böyle bişileri nasıl bulabılırız? (Ev Tipi LED Lamba)

İmza YOK !!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Hacular böyle bişileri nasıl bulabılırız? (Ev Tipi LED Lamba)

Dealexteme gibi Çin sitelerinden bulabilirsiniz hocam.Fakat pek ışık vereceğini sanmıyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2505 Toplam Mesaj: 12