folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Led Tv İle İlgili

Led Tv İle İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exorcise
    exorcise's avatar
    Erkek

arkadaşlar 1500 civar bi led tv almayı dusunuyorum aklımdaki marka samsung aklınızda ve ya önereceğiniz bi model warsa yardımcı olursanız sevinirim.

ne gerek war gönuller bi olsun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    exorcise bunu yazdı

arkadaşlar 1500 civar bi led tv almayı dusunuyorum aklımdaki marka samsung aklınızda ve ya önereceğiniz bi model warsa yardımcı olursanız sevinirim.

SAMSUNG tan şaşma :)

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    exorcise bunu yazdı

Aslında samsung değilde, sadece televizyonla uğraşan bi marka alman daha iyi olabilir. Yani daha kaliteli olur gibi gibi...

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exorcise
    exorcise's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    exorcise bunu yazdı

şaşmam samsungtan ama o fiyata duzgun bişe bulurmuyum ikilemdeyim :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    exorcise bunu yazdı

philips aldım çok memnunum

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exorcise
    exorcise's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı
    exorcise bunu yazdı

philips aldım çok memnunum

modelini verirmisin seagate araştırım aynı modeli 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    exorcise bunu yazdı

samsung iyidir iyi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    exorcise bunu yazdı

Samsung Smartlar çok şık duruyor genelide slim kasa alabilirsin

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Kaç " arıyorsun?

Aradığın fiyatları samgun değil de lg bakabilirsin. O fiyat aralığında fiyat/performans olarak Lg daha iyi olacaktır.

2000tl üzeri ayarlayabilirsen samsung bak derim.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek

Samsung ve benzeri markaların üretim bantlarını kontrol etmiş bir sorumlu müh arkadaşım der ki;

''Samsung toshiba vestel vb biriki marka daha hep aynı banttan türkiyeye yayılır, alabilirsen LG al. Daha kaliteli bunlara göre''

Onun tavsiyesini de bende duyunca allahallah samsungta mı? demiştim, evet ben olsam LG alırım bu saatten sonra. İçini yani üretimini gördükten sonra demişti.

Bir var,Bir yok..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

lg aldım 5 ay önce falan mükemmel cihaz. smart lg diye arat görürsün google'da.

wifi 3d yayın her türlü bok var. telefonda youtube'da açtığım görüntüyü hemen aktarıyo tvye falan kral olay bence :-)

1800 e almıştım 107 ekran şuan 1600'e düşmüş sanırım.

gözlükler de çok hafif.samsungda aktif gözlük var pilli ve çok ağırlar burnu ağrıtıyo.

kesinlikle lg'den şaşma derim.philips te aynı kasayı aynı gözlükleri kullanıyo.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 1221 Toplam Mesaj: 13