Lenova Alsam Mı Yazılımsız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    lalada bunu yazdı

önce doğru yazmayı öğren lenova değil lenovo amnk

Önce doğru yazmayı öğren lenova değil Lenovo.

Dostum boşa kasma istersen.

wasd hocam inceleyeceğim ama önerdiğin model varsa gözünü sevim söyle bana bu iyidir de çünkü o mu bumu demekten seçemiyorum :S ha Acer olması düşündürüyor ama dediklerini yapıp problem yoksa hayır demem.

zeybekustasi tarafından 04/Eki/12 23:02 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Tozu fanı temizlendimi? :D

@zeybek acerlara baktınmı? (az önce verdiğim modelde de g610m varmış onu boşver buna bak bu iyi)

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/acer-as5750g-2454g32mnkk-as5750g-core-i5-2450m-250ghz-4gb-ddr3-320gb-156-1024mb-gt630m-cm-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=59623

Aşağı yukarı aynı fiyat. Kasası pek sağlam değil ama şöyle; ben bilgisayarı yatağın içinde kullanıyorum,neredeyse her gece bilgisayar yanımda uyuyorum bir de fan temizliğine özen göstermedim vida yuvası kırıldı. Temiz kullanırsan ne fiziksel hasar görür ne ısınma yapar, ben başka bir model aldım(as5741g) 2 seneyi doldurdu 3. yılı içinde şarjı 1-2saat gidiyor. Oyunumuda oynuyorum her türlü derleyiciylede uğraşıyorum her işi görüyor :)
    as5750gnin gt630m ekran kartına sahip modelini al derim bak şu an 1600.

bi temizlettim ciddi fayda gordum, ablamın arkadası var bakımcı ona goturmustum su aralar adanada değil gelse bir daha goturcem, benim modelde kasanın acılabilen kısmında değil fan o yüzden ben tümden sökmek istemiyorum riskli çünkü.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Vidaları nerden söktüğünü unutmadıkça sıkıntı yok :D deli gibi farkediyor temizlik, birde soğutucu altlık varsa canavar gibi çalışır makina :)

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

kardeşim limitin 1500 e kadarsa bu makineyi alabilirsin fiyatta oldukça iyi. ısınma problemi yok forumdonaninda da araştıarbilirsin iyi cihaz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

lenovoya heryerde evet derim. ısınma problemi var bende biraz ama sarj suresi cok iyi. 1,5 yıl oldu hala 2 saat şarj gidiyor. :/

Hocam bende bir sürü ASUS var, ilk bilgisayarım haricinde (F3S serisiydi, artık üretilmiyor) hiçbir ısınma sorunu yaşamadım. 3 yıllık bilgisayarımın şarjı da aldığımda ne kadar dayanıyorsa halen aynı :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

asus'un yazılımsız, i5 modellerine de bakmayı ihmal etme :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

asus'un yazılımsız, i5 modellerine de bakmayı ihmal etme :)

Örnek site model var mı aklında ben vatanda sormadım acaba var mıdır ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 3266 Toplam Mesaj: 33