Lenovo K5 Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Muridler, beni bilen bilir telefonla falan cok isim olmaz :D Binde bir boyle cikarip bakarim falan, bazen cebimde calar umurumda olmaz. Canim istediginde iletisim aleti olarak kullanirim. 500-700 arasi bir sey butce ayirmayi planliyorum. Suanki telefonum Huawei g610 denilen bir model, zamaninda faturaya ek 1TL ye almistim isimi gordu yillarca, simdi ekrani kirildi 1021383921 kez yere dustu bir sey olmadi ama en son dayanamadı, onun ekranini degistirip antrenmanlarda GPS olarak kullanacagim. Ucuz yollu birseyler bakarken Lenovo K5'e rastladim. + Bir hafta sonra yurtdisina cikacagim oradan alabilecegim ekonomik modelleri de tavsiye edebilirsiniz 150-200 euro bandında.

http://www.hepsiburada.com/lenovo-k5-pm-telceplenk5

ComputerWolf tarafından 09/Ara/16 12:01 tarihinde düzenlenmiştir

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yurtdışıda hangi ülke ? Her ülkenin fiyatları farklı hocam.

Bu arada K5 yerine K5 Plus al derim. 50 lira fark var aralarında ama ekranı daha net ve iyi.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/47205-47215/lenovo-vibe-k5-plus_lenovo-k5/

mkyb tarafından 09/Ara/16 12:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tamam Plus olsun + Fransa.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tek tavsiye hepsiburada dan alma olabilir (:

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

200 euroluk bi cihaz alsan 733 lira. Türkiye'ye getirdin pasaporta kayıt 150 TL.  Direk 883 liraya gelmiş oldu sana. O yüzden burada o fiyatlara bi cihaz bakmak daha mantıklı.

Önerim Xiaomi Mi4C.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-4c-ithalatci-garantili-p-HBV000001ZWOF

Veya daha iyisi olsun garantisiz olsun dersen :

https://semers.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-xiaomi?sorting=price_asc

İmei atıp yolluyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Lenovo k5 plus ile  Xiaomi Mi4C arasında ne gibi farklar var ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Lenovo k5 plus ile  Xiaomi Mi4C arasında ne gibi farklar var ?

K5 Plus Snapdragon 616, Xiaomi ise 808.

Uygulama açılış hızlarında vs 808'in farkını kesinlikle hissedersin.

Ram olarak ikiside aynı 2 GB

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

xiaomi redmi note 3 pro al haci abi

black implies white, self implies other, life implies death.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yok haci 1000 TL gereksiz pahali benim icin 500-700 arasi f/p urunu olsun yeter.

Lenovo K5 Plus ve  Xiaomi Mi4C arasinda bakalim tavsiyelere gore birisine karar veririz. Bir de bu SAR degerleri acisindan xiaomi yuksek gibi .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Yok haci 1000 TL gereksiz pahali benim icin 500-700 arasi f/p urunu olsun yeter.

Lenovo K5 Plus ve  Xiaomi Mi4C arasinda bakalim tavsiyelere gore birisine karar veririz. Bir de bu SAR degerleri acisindan xiaomi yuksek gibi .

bin tl değilki abi

http://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi-note-2-note-4-redmi3-pro-mi5-mi5s-plus-mimax-sifir-kutulu-taksit-garanti.6732/

3gb / 32 gb olanı : 799 tl

2gb ./ 16 gb olanı: 600 tl

bataryası 2 katı, işlemcisi daha iyi, ekranı daha kaliteli.

edit: bu alete imei çakılıyo, kayıt parası da vermezsin

nurulmac11 tarafından 09/Ara/16 13:17 tarihinde düzenlenmiştir

black implies white, self implies other, life implies death.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Dolar yükseldiği için telefonlara zam gelir mi ? yoksa modelleri düştüğü için, indirim mi gelir...

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
Toplam Hit: 3711 Toplam Mesaj: 32
telefon tavsiye lenovo k5