folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Lenovo Oyunun Ortasında Pc Donuyor Garip Sesler Çıkarıyor

Lenovo Oyunun Ortasında Pc Donuyor Garip Sesler Çıkarıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Lenovo leptobum var cod 4 oynarken bilgisayar tamamen donuyor ve titriyor ve garip bir ses çıkarıyor. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Garantiye yolluyum mu?

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mali
    Mali's avatar
    Erkek

donan PC çok gördüm ama titriyenini ilk kez duyuyorum. üşütmüş heralde akşam akşam güldürdün beni :)))

edit: bidaha okuyunca losemi olduğunu düşünüyorum. umarım biri yardımcı olabilir

up olsun

Akilli olanlar sebepler konusunda tartışırlar. Ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

hangi model ve güç kontrol seçenekleri var onalrabri bak istersen 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Mali bunu yazdı:
    -----------------------------

donan PC çok gördüm ama titriyenini ilk kez duyuyorum. üşütmüş heralde akşam akşam güldürdün beni :)))

up olsun

hocam fan bozulunca sanki titremio mu pc? :D donuyor zııııııııııııı die susmayan bi sesle resmen titrio hissediyorum istiyosanız oyuna girim öyle olunca video çekip koyum?

Edit: iyi testis geçtin he akşam akşam :D

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

asiminnesli bunu yazdı:

hangi model ve güç kontrol seçenekleri var onalrabri bak istersen 

güç kontrol seçeneklerinin neyine nasıl bakcam anlamadım ki?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

donma ile ilgili söyledim etkin enerji kullan falan diyince belki düzelir titme mesela benim külüstür masaüstü pc de ekran kartı fanı yerinden çıkıyor ve yüksek miktarda ses yapıyor fanı çalışırken içeriye ittiriyorum düzeliyor tabi senin böyle bir şansın yok 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

g530 var bende bi anda donma, yatay çizgiler belirme ve ekranda titreme oluyodu. Garantiye verirken sordum sorunun ne olduğunu, cevapları bu laptop vista işletim sistemiyle tam uyumlu windows 7 yüklemişsiniz ondan kaynaklanıyor oldu. Çözümünü sordum vista yükleyin dediler. Bilgine hocam

der die das
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

madrew bunu yazdı:

g530 var bende bi anda donma, yatay çizgiler belirme ve ekranda titreme oluyodu. Garantiye verirken sordum sorunun ne olduğunu, cevapları bu laptop vista işletim sistemiyle tam uyumlu windows 7 yüklemişsiniz ondan kaynaklanıyor oldu. Çözümünü sordum vista yükleyin dediler. Bilgine hocam

yok hocam benim ki zaten win7 uyumlu öyle kurulu geldi. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

madrew bunu yazdı:

oha ne alaka? hangi servis söyledi hocam onu?

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emuman
    Emuman's avatar
    Erkek

Tengri bunu yazdı:

Lenovo leptobum var cod 4 oynarken bilgisayar tamamen donuyor ve titriyor ve garip bir ses çıkarıyor. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Garantiye yolluyum mu?

Benim araba öyle titriyordu arada tüp taktırdıktan sonra oldu :) sanayi ye götürdüm hortumunda sorun var dediler hoca hortumunu kontrol ettir bence zuhahaha :D

Şaka bi yana raminde sorun olabilir. Yada soğutma sisteminde...

Aşk-ı şeyda uğruna yanmayı da biliriz, Alem-i Ekber de taş olup susmayı da...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Emuman bunu yazdı:

Tengri bunu yazdı:

Benim araba öyle titriyordu arada tüp taktırdıktan sonra oldu :) sanayi ye götürdüm hortumunda sorun var dediler hoca hortumunu kontrol ettir bence zuhahaha :D

Şaka bi yana raminde sorun olabilir. Yada soğutma sisteminde...

Bu ne yav herkes testis geçio:D Titremesi bu kadar garip bişey mi? İstiosanız video çekim. Yani titrio diozda amuda kalkıp dans etmio hafif bi titreme:D

Toplam Hit: 4083 Toplam Mesaj: 18